Люблю кетчуп• 11 февраля 2023

Переживаю що в 23 не знайду собі чоловіка

Звідки цей страх? В мене були відносини 4 років, одні серйозні. Тепер мені здається що в 23 шукати запізно, зараз поки ще 22. Відчуття що треба було раніше розлучатись. Ще стерелтипи в голові що свою людину прекрасно зустріти в 18 і до кінця. Але рідко так буває, правда?
Главный котик• 11 февраля 2023
Ответ дляТумба-юмба
Ні, я в 60 планую
А не судьба
Капитошечка• 11 февраля 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Вдома. В мене батьки один одному не підходять по характеру, але разом багато років. Я розумію, на баду малолітки, 18 років, а я там 23) ну може і норм.
Юра, ты?
Тумба-юмба• 11 февраля 2023
Ответ дляГлавный котик
Много. Очень много. А б у алиментщик, такое себе счастье, да и с нормальным никто не разведется
Ні всі за нормальних виходять, а такі як автор, що бояться то тим більше, за першого ліпшого.
Кундалини• 11 февраля 2023
34, такие мысли посещают, но уже не пугают так сильно,
А в 23 это кажется бедой прям, тоже так было
МинерАлочка• 11 февраля 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Вот, в этом возможно и проблема, живёт автор где- то в глубинке, парней особо нет.
То треба думати як вибиратись з тої глубинки. Не ресурс у якості чоловіка шукати, а свою самодотатність наробляти. Вік для цього чудовий!
Тумба-юмба• 11 февраля 2023
Ответ дляГлавный котик
А не судьба
Аби у вас’судьба’. Я собі розберусь))
Ряженка• 11 февраля 2023
Я в 22 и не думала про ’замуж’ Вышла в 28, в 29 родила. Созрела уже к тому времени) А что бы так переживать как автор
Главный котик• 11 февраля 2023
Ответ дляТумба-юмба
Аби у вас’судьба’. Я собі розберусь))
Хоть разбирайтесь, хоть нет. Сказочницы они такие. Им в 60 и пива не продадут, в мечтах
Не прохожу мимо• 11 февраля 2023
Ответ дляАкуна_Матата
О..ви мені нагадали ту історію про містера Дарсі😁 я то думаю ..що в книгах всі історії про кохання романтичне все в селах якихось трапляються....а воно он що, там просто більш зайнятись нічим, це точно 😁
Акуна_Матата• 11 февраля 2023
Ответ дляМинерАлочка
А что возраст без денег? Приехала, зарплата, равна аренде. Такое себе.
Меня много• 11 февраля 2023
Эх, мне тоже казалось, что в 25 - конец жизни) замуж вышла в 23, в 30 развелась. Больше таким заниматься не планирую
ДелайКак_Я• 11 февраля 2023
Ви хочете покращити свій матеріальний стан за рахунок чоловіка? Боїтесь, що довго ще орендувати доведеться ще довго самій? Чоловік і заміжжя не завжди вирішують такі проблеми, а навпаки - можуть додати нових. Сконцентруйтесь на роботі, кар´єрі, вмінні заробляти і відпочивати, на подорожах і розвагах. Пізнайте себе спочатку.
Мэри Попкинс• 11 февраля 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Живу окремо, знімаю квартитру, є подруги. Боюсь залишились одною, ось так. Бо мені потрібна сім’я і знімати квартитру вже набридло :( батьки живуть в передмісті.
Заміж,то одразу квартира?Одна не залишитеся,людей навкруги повно
Dr.Koshka• 11 февраля 2023
От що ви в ті штани вчепилися. Живіть, радуйтеся, розвивайтеся. Ще такий вік молодий, а ви вже у відчаю , та зібрались собі маньяка шукати із сайту знайомств.
Серйозно, займіться саморозвитком, ходіть в кіно, театр, на каток, читайте книги, гуляйте, запишіться у спортзал!
Будьте цікава САМА СОБІ в першу чергу. Головне це ВИ , а не вийти заміж у 23 роки. Ми ж не у 18 сторіччі живемо!
Белоснежко• 11 февраля 2023
Шукати треба після 30, коли розуму додасться
Dr.Koshka• 11 февраля 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Доречі, я теж не зрозуміла, до чого тут квартира. Чи може дівчина свідомо просто шукає мужика з хатою, щоб не платити за оренду?
наКоблучках• 11 февраля 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Проблема только у Вас в голове, поверьте.
Чучело сосны• 11 февраля 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Жить отдельно от родителей уде большой плюс. Найдется еще кавалер, не переживайте, сейчас большой выбор
ЦыбаФу• 11 февраля 2023
Ответ дляГлавный котик
Не смешите. Любят тут на советчице сказки рассказывать. Нормальные мужчины разобраны щенками, а не дядьками под 40.
Що за дурня?
Донька на 3 курсі універу, повний вуз перспективних хлопців, у відносинах одиниці. Решта просто дружать, спілкуються, мають хобі, працюють, займаються саморозвитком, і не прагнуть, щоб їх ’щенками’ розбирали))
Дівчата так само, їм цікавіше розвиватись, будувати кар´єру, а не в борщі та побут закопуватись.
Пройшли ті часи, коли ’кто не успел, тот опоздал’, зараз ні хлопці, ні дівчата не прагнуть ранніх відносин, пріорітети змінились.
наКоблучках• 11 февраля 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
А чоловіки 30-35, хобі гарні є такі і не жонатими?
Есть. Вы просто не верите в это и неправильно ищете.
Дай те задание амурам найти Вам пару. Только постарайтесь не идеализировать. Опишите им подробно, кто Вам нужен. И ждите (испытывая потребность) выполнения ’заказа’.
наКоблучках• 11 февраля 2023
Ответ дляЯ тут Живу
ВАМ К ПСИХИАТОРУ ТОЧНО!
Рано пока. в 23 года еще ветер и тараканы в голове.
наКоблучках• 11 февраля 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Вам семья для чего нужна? Для обеспечения Вас жильём?
ЦыбаФу• 11 февраля 2023
Ответ дляГлавный котик
Мені за 40, в оточенні переважно чоловіки.
Так от тих, що одружились до 22-24 і на все життя - одиниці, більшість або одружились під 30, або до 30 встигли розлучитись і вдруге одружитись.
наКоблучках• 11 февраля 2023
Ответ дляТумба-юмба
Ні, я в 60 планую
Всё правильно. А чем еще на пенсии заниматься? А так будут и децкие, и пенсия - жизнь будет налажена!
Irina898989• 11 февраля 2023
автор, реально у Вас что-то в голове НЕ то
я вообще считаю ДО 35 нечего там делать! Детсад какой-то Вы пересмотрели ’золушки’ явно
Чучело сосны• 11 февраля 2023
Главное, встретить нормального человека, автор! А во сколько лет это произойдет никому не известно. Может и в 25 , и в 30, и в 35...
Кошка Мурка• 11 февраля 2023
нафіга Вам це в 23?
живіть і радійте, гуляйте.
В мене абсолютно всі знайомі пари побралися в 27-32 роки і все чудово. А 2 які до 25, то розбіглися
СкокоМнеДадите• 11 февраля 2023
Ответ дляЧучело сосны
Ви що, стільки років самій оренду платити
Чучело сосны• 11 февраля 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Зато потом
Чучело сосны• 11 февраля 2023
Или, наоборот, поселится к автору в сьемную квартиру, еще не выселишь.....