Вытворунка• 11 февраля 2023

Як справитись з вигоранням?

Я роблю аромасвічки. Після довгої перерви через війну повернулась до свічок нарешті, дуже хотіла цього. Але майже одразу підкосили ці відключення в Одесі мене і в родині проблеми були.

Не можу повернутись до свічок вже третій місяць. купила кастомні форми для гіпсових кашпо. Купа банок лежить, стаканів, аромаолій, ґнотів. Воску ще багато. Іноді думки продати все це, але не пускає щось( в той же час розумію, що купа грошей вкладених в матеріали просто лежить мертвим грузом.

Хтось стикався з таким? Може хтось теж монетизував хобі. Як довго був такий стан, що допомогло вийти?
автор Вытворунка • 11 февраля 2023
Цікавий нік в мене))

Царевна Лягушка• 11 февраля 2023
Перший раз було два роки таке. Потім зараз якраз місць апатії, товар лежить, гроші вкладені, податки платити, а я пальцем не колишу навіть. Зараз тихесенько починаю щось робити.Дайте собі час, почитайте щось мотивуюче, гляньте аккаунти класні по темі, щоб з’явилось друге дихання. Ви не одна така і не дивно геть, це пройде, просто не затягуйте і шукайте маленькі радості. Успіху вам. Ви до речі аромасаше не робите? Але не з воску а типу з трав, масла і глини?
автор Вытворунка • 11 февраля 2023
Ответ дляЦаревна Лягушка
Дякую!

Ні, роблю тільки з воску міні-саше, кладу в подарунок, щоб люди могли інші аромати понюхати.

А чим Ви займаєтесь?
BrizLu• 11 февраля 2023
Ух ти яке у вас чудове зайняття.
Це ж 14 лютого на носі, пори все). Ви можете робити людей трішки щасливими) це ж так круто
НеВРотик• 11 февраля 2023
Было такое с мыловарением.
Первый раз вернули в тонус заказчики, а второй раз ничего не помогло. Распродала, раздала все и выдохнула.
автор Вытворунка • 11 февраля 2023
Ответ дляНеВРотик
Было такое с мыловарением.
От в мене зараз теж відчуття, що якщо я зав’яжу, то мені буде легше. Бо я постійно думаю про те, що воно лежить і я себе почуваю винною(

Але мені ж це подобається. Чому так
автор Вытворунка • 11 февраля 2023
Ответ дляBrizLu
Ух ти яке у вас чудове зайняття.
В мене купа гарних щасливих відгуків, є постійні клієнти. Навіть писали самі, чекали коли повернусь, казали, що ні в кого не замовляли, або замовляли і були погані свічки. Раніше це дуже надихало, але зараз якась прірва така в середині, що і це не мотивує.
Угги_в_горошек• 11 февраля 2023
Мені допоміг похід до психолога.
Теж намагаюсь монетизувати своє хобі. І перші спроби поки не дуже вдалі. Плюс набридла основна робота, але поки не можу з неї піти.

Просто лежала тиждень в апатії, але після навіть однієї консультації все прояснилось і з´явились сили щось робити.
автор Вытворунка • 11 февраля 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Мені допоміг похід до психолога.

Я зараз теж працюю з психологом, запит був саме позбавитись тривожності. Але до теми свічок поки не дійшли, по ходу роботи з нею купа всього вилазить і якось не до того)

От думаю підняти цю тему з нею на наступному сеансі, може дійсно полегшає.

BrizLu• 11 февраля 2023
Ответ дляВытворунка
Не будьте егоісткою) може від вас залежить чиєсь щастя, у ці тяжкі часи
автор Вытворунка • 11 февраля 2023
Ответ дляBrizLu
лежу посміхаюсь через Ваш комент, дякую)
НеВРотик• 11 февраля 2023
Ответ дляВытворунка

Але мені ж це подобається. Чому так
Я себя виноватой не ощущала. Выставила на продажу и ничего не ёкнуло? Значит перегорело. А я сторонник позиции ’если лошадь сдохла - слезь’.
Тем более в плане хобби (пусть и приносящего доход) - оно должно наполнять энергией, приносить удовольствие, расслаблять что ли...а если делать все через силу, ибо ж закуплена тонна материала, то это маразм.
Угги_в_горошек• 11 февраля 2023
Ответ дляВытворунка

Я спершу звернулась, бо мені страшно було показувати свої роботи комусь, а тим більше, продавати.

І я почала потроху вже в цьому напрямку рухатись і навіть одну ілюстрацію у мене купили (завдяки консультаціям).

Але потім теж такий стан навалився, що нічого не хотілось і я все закинула. Ми з нею розбирали це - в осносному, в мене це було через стрес, бо я раніше не вилазила з новин і дуже переживала через ці відключення і обстріли.

Вона мені дала декілька порад як можна знизити тривожність і все робити маленькими кроками.
BrizLu• 11 февраля 2023
Ответ дляВытворунка
Вам дякую, за ваш талант)
Я_на_кожухе• 11 февраля 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Мені допоміг похід до психолога.

А покажіть своє хобі
Угги_в_горошек• 11 февраля 2023
Ответ дляЯ_на_кожухе
А покажіть своє хобі
Поки вчусь писати картини маслом)
Ще ілюстрації малюю.
автор Вытворунка • 11 февраля 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Поки вчусь писати картини маслом)
Ще ілюстрації малюю.
Дуже гарно!
автор Вытворунка • 11 февраля 2023
Ответ дляНеВРотик
Ви сильна)
Угги_в_горошек• 11 февраля 2023
Ответ дляВытворунка
Дуже гарно!
Дякую)

BrizLu• 11 февраля 2023
Ответ дляВытворунка
Иланг - Иланг робите? Я хочу замовити )