Праздничный сервиз• 11 февраля 2023
Відкриті шлюби, хто в темі, чи можливо мати міцну сім‘ю?
Дівчата, тема «поговорити». Дано: шлюб, в якому пара разом з юності, були першими статевими партнерами одне в одного. Шлюб хороший, чоловік з дружиною- дуже близькі друзі, завжди про все говорять відкрито, ніколи один одному не зраджували, гарні батьки, фінансові партнери. Обоє дорослі, психологічно зрілі люди.
Секс теж норм, притерлись, але з самого початку болотне дуже, бо в в дружини було значно вище лібідо. І от війна, дружина на рік їде (приїжджає нечасто). Йому без сексу важкувато, але каже, що терпимо. Не гуляє поки. У жінки ж без інтиму зносить дах в прямому розумінні, погіршується фізичний стан (хто має високе лібідо- зрозуміє, про що мова, іграшки- фігня). Коротше, вона йому пропонує відкритий шлюб. Оскільки, в цінності сім’ї чесність, пропонує чесно зізнатись і просто погуляти, поки вони далеко одне від одного. Чоловік каже, що ідею обдумає, але видно, що не в захваті.
Питання: чи можливо зберегти шлюб, за умови, що ніхто не закохається і тд, а просто- якщо обоє погодять таку ідею і сходять наліво, без обману, для здоров‘я і задоволення інтересу «як воно з іншими»?
Праздничный сервиз
• 11 февраля 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Супер ідея, в нас теж так
Скільки триває ваш відкритий шлюб? Чи є ревнощі чи навпаки підігріває стосунки?
Perfect_Day• 11 февраля 2023
Оскільки наше суспільство не дозволяє жіночу зраду ні за яких обставин, а чоловік є продуктом цього суспільства і навряд чи він зможе провести ´майдан і революцію´ в своїй голові, то результат буде плачевний.
Прасковична• 11 февраля 2023
Для меня это неприемлемо, поэтому езжу к мужу на свидания регулярно. Тоже 20+ лет вместе, но в сексе меня муж более, чем устраивает
Клин_Кляйн• 11 февраля 2023
Ответ дляПраздничный сервиз
5 місяців, підігріває
Праздничный сервиз
• 11 февраля 2023
Ответ дляPerfect_Day
Дякую, ґрунтовно..
Праздничный сервиз
• 11 февраля 2023
Ответ дляПрасковична
Він єдиний ваш партнер за все життя?
Не раскрытый парашют• 11 февраля 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
5 місяців, підігріває
І скільки разів за 5 місяців ви були з чоловіком?
Звідки знаєте,що підігріває?
Праздничный сервиз
• 11 февраля 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
5 місяців, підігріває
Дякую, що поділились
Вредняжка• 11 февраля 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
5 місяців, підігріває
Ще не показник.
Далеко не факт, що сім´я не розпадеться.
Missveranika• 11 февраля 2023
Кошмар.Что это за семья,где можно ходить налево.Я думаю это начало конца,как писали выше.Может кому то и норм,мне нет.Это ж как надо хотеть,чтоб такое предложить?
Вредняжка• 11 февраля 2023
Ответ дляNataHromadska0808
Як при цьому може бути міцна сім´я?
В мене навіть в голові не вкладається.
Праздничный сервиз
• 11 февраля 2023
Ответ дляMissveranika
У вас високе лібідо?
Праздничный сервиз
• 11 февраля 2023
Ответ дляNataHromadska0808
Як при цьому може бути міцна сім´я?
Жінка чесно зізнається, що більше не може без сексу. Мені здається,можливість обговорити будь-що і зізнатись у своїх переживаннях- ознака міцної сім’ї..
Прасковична• 11 февраля 2023
Автор, и если вы найдёте хороший секс, вы влюбитесь, не обманывайте себя, что у вас хороший брак
Праздничный сервиз
• 11 февраля 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Оба зацикленные на сексе. Животные.
Ви точно читали тему? Там лише жінка зациклена, якщо шо. Але так зазвичай критикують ті, кому раз на тиждень- ок, їм важко зрозуміти, що це таке, коли бажання заважає працювати нормально, настрій на 0.. ну і багато всякого іншого, не дуже приємного.
Прасковична• 11 февраля 2023
Ответ дляПраздничный сервиз
Забота о чувствах партнёра - признак крепкой семьи. Дорогой, я тебя люблю, но давай я попробую с другими
Дети хоть не с вами?
Не раскрытый парашют• 11 февраля 2023
Жінка виїхала зі спокійного регіону?
Чи з зони бойових дій?
Праздничный сервиз
• 11 февраля 2023
Ответ дляНе раскрытый парашют
Жінка виїхала зі спокійного регіону?
Чи з зони бойових дій?
Ну під час кожного обстрілу туди трохи прилітає, але умовно-спокійний, бо не Харків- Миколаїв.
Виїхала далеко, змоги часто кататись нема.
Праздничный сервиз
• 11 февраля 2023
Ответ дляTammy21
Чоловік з України? Взрощений на класичній патріархальній базі та ще і з єдиною партнеркою (це може не бути реальністю, але те, що демонструє саме це, то мега важливо)? Імхо, але шанси дуже не великі на збереження шлюбу.
Так, українець. Там від початку була велика цінність незайманості. Але, з часом погляди зм‘якшились. Мабуть.
черная мамба• 11 февраля 2023
Ответ дляПраздничный сервиз
У вас високе лібідо?
Ну, у меня высокое. В разлуке с начала войны. Сижу, глажу котиков.
Потому что отправить псу под хвост пару десятков лет брака - это слишком легко.
А открытый брак на расстоянии - это неизбежные проблемы при воссоединении. Если оно вообще будет.
Праздничный сервиз
• 11 февраля 2023
Ответ длячерная мамба
Котики скоро почнуть шипіти від поглажувань)
Дякую, згодна з вами, ризики високі.