Шаманю второпях• 12 февраля 2023
Чи то покарання чи така сила слова - думки
8 років я заміжня, 8 років сусіди за спиною говорили що я безплідна що не можу мати дітей, і ось що маємо вже 7 місяців безрезультатних спроб, дякую любі сусіди , чесно нічого не пишіть краще попрошу помоліться за мене, я так хочу малюка 😔 а все ніяк , ні ми не обмежувалися і не будемо я боюся почути страшні слова, я віддаю це в руки Богу.
Будь як буде
Ps. Ніколи не говоріть у людини за спиною рано чи пізно це може її зламати .
Ми раніше не пробували не планували ще дітей ці балачки були просто так , бо людям нічого робити...
Будь як буде
Шаманю второпях
• 12 февраля 2023
Ответ дляБабушка мороз
Шо це вас у два ночі так накрило? Хильнули?
Не вживаю алкоголь, просто не спиться
Бабушка мороз• 12 февраля 2023
Ответ дляШаманю второпях
Не вживаю алкоголь, просто не спиться
7 місяців це ні про шо. До року вважається нормою. Он, через рік будете тут строчити теми ’хелп, як зробити так, щоб малюк дав виспатися’ чи шось про зуби/животики.
Капитанша• 12 февраля 2023
Дасть Вам Боженька дитинку. Час, терпіння і молитва і все буде добре. Все має свій правильний час.
Бабушка мороз• 12 февраля 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
В 2 ночі і така чуш.
Ото бабам нема , що робити .
Юрец?
Горизонтальный самовар• 12 февраля 2023
Ответ дляБабушка мороз
У нас 10 років не було. Планували з першого дня спільного життя, не захищалися. І 10 років не вагітніла. Правда через рік здали всі аналізи, все в обох норм. Но ми були молоді і зайгяті кар´єрою, тому не переймалися.
Потім я звільнилася, почала працювати дома сама на себе, купа вільного часу, спокій і як грім серед ясного неба 2 полоски.
Тому автор, перевіритись обов´язково. Якщо все норм, чекати коли Бог пошле.
На Бога надійся, но і сам не плошай.
Горизонтальный самовар• 12 февраля 2023
Ответ дляНашли в капусте
І що означає ’не обмежувалися’?
Певно не захищалися
Нашли в капусте• 12 февраля 2023
Ответ дляГоризонтальный самовар
На Бога надійся, но і сам не плошай.
Де ви прочитали, що автор в лікаря була?
Нашли в капусте• 12 февраля 2023
Ответ дляГоризонтальный самовар
Певно не захищалися
То ще дивніше.....
А тільки сім місяців планують, то це як?
Не дивно було, що вона не вагітніє 8 років? 🙄
Шаманю второпях
• 12 февраля 2023
Ответ дляНашли в капусте
То ще дивніше.....
Обстежувалися, опечатка т9
Горизонтальный самовар• 12 февраля 2023
Ответ дляНашли в капусте
Я про себе писала.
А автору написала, що до лікаря обов´язково треба піти.
Горизонтальный самовар• 12 февраля 2023
Ответ дляНашли в капусте
То ще дивніше.....
Я так зрозуміла, що не захищаються саме 7 місяців як планують
Нашли в капусте• 12 февраля 2023
Ответ дляШаманю второпях
Обстежувалися, опечатка т9
То може варто почати з обстеження, а не кидати какашки на сусідів?
Що ви будете робити з дитоною, якщо собі не можете дати ради?
Скромняшка• 12 февраля 2023
Скільки вам років? 7 міс - це дуже мало. Бажаю вам малюка - гарного, здорового карапузика. Всьому свій час.
Мой завтрак• 12 февраля 2023
У меня тоже за спиной говорили ,но родила дочку .
Но мы как и вы просто не хотели
Попадалочка• 12 февраля 2023
Очень скоро наступит беременность, не чудите, и не заморачивайтесь) просто не думайте об этом. Жду)
Черепаха Тортила• 12 февраля 2023
Ответ дляШаманю второпях
Обстежувалися, опечатка т9
Автор, ну во-первых вы врятли знаете точно что там кто говорил. Это ваши или фантазии или сплетни. А второе, даже если и так, это так не существенно что и думать не стоит. Видимо вы треводный человек, а времена сейчас еще не простые вот и ищите причины. Не стоит. Успокойтесь. Просто занимайтесь сексои в нужные дни особенно. И все должно получиться. Через пол года проведите все таки. Может быть какая-то незначительная мелочь, легко устранимая. И все получится. Большой вес имеют те слова, что вы самм себе говорите, а они у вас очень писимисьтичные. Выше нос. Вы его слишком рано повесили
Борец за справедливость• 12 февраля 2023
Год идёт война. Не самое спокойное время.
До войны советовали сначала пройти обследования, убедится, что всё норм, потом съездить в отпуск на море, отдохнуть, а потом уже наслаждаться незащищенным сексом в течение года.
Узист сказал, что половых актов нужно не меньше 100 за год.
... соседи невиноваты.
Ответ дляБабушка мороз
Да, да, да!
Хелп, почему не предупредили, что рожать больно!
Почему не сказали, что три года после родов я не буду спать!!
Мне не с кем поговорить! Нет времени на себя! Мечтаю только выспаться! Как сбросить лишние 10 кг!
С мужем 11 лет вместе и вот только год назад начали планировать беременность. Тоже не получалось долго (то дни не те, то пропустили из-за обстоятельств) пошли к врачу, сдали необходимые анализы, чтобы убедиться что все хорошо, наблюдали овуляцию, но не получилось в тот месяц. И вот потом, спустя 4 месяца самостоятельных попыток словить нужные дни, получилось забеременеть когда календарь показывал якобы безопасные дни)
Мне еще сразу говорили, отпусти ситуацию, не думай об этом, и действительно, так оно и есть.
Автор, не переживайте, начните с маленького, сходите к врачу если есть возможность, провериться.