Жирафовое варьенье• 12 февраля 2023
Подяка хірургу, анестезіологу?
Питання провокативне, але маму будуть оперувати в НІРі, сума за опер втручання озвучена, але туди не входить вартість роботи лікарів. Можна і не давати, але з лікарями оперуючими потрібно працювати і далі…
Хто не знає відповіді прошу пройти повз і так в розпачі..
У кого такое было• 12 февраля 2023
Я питала. Врач сказав суму сам, анестезіолог написав на листочку.
черная мамба• 12 февраля 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
Тобто вам вже озвучили суму за операцію, але ви хочете дати ще?
В больнице куча хирургов, в том числе старые рукожопы и молодежь, без особого опыта, толпы студентов ’посмотреть’. Если интересует работа конкретного врача, то надо договариваться и платить.
А я с Рио-де-Житомира!• 12 февраля 2023
Если есть деньги то 300 хирургу и 50-100 анестезиологу .
Если мало , можете дать по 1500-100 грн .
А если совсем нету - то можете ничего не давать .
П.С, мой хирург говорил что сам покупает себе лучшие скальпели , все самое качественное , а оно дорогое . И государство не финансирует . Но это его имидж , он один из лучших хирургов в своём профиле и очень заботится о репутации . Понятно что кто то благодарит тысячами а кто то ничем . Но он к каждому пациенту относится на все 100
Жирафовое варьенье
• 12 февраля 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
Ні озвучили тільки вартість свмої операції , так було і сказано без подяк . Це на ваш розсуд.
Жирафовое варьенье
• 12 февраля 2023
Ответ дляMoco
😂
Я не бачу смішної теми? Чи ви щось переплутали ?
Царь-Матушка• 12 февраля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Нам врач перед операцией озвучил сумму «благодарности». И она была очень весомая.
Стопясят раз обсуждала• 12 февраля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Була схожа з Вашою ситуація, платили тільки за мамину операцію. Подальші консультації оплачували 500грн.
Жирафовое варьенье
• 12 февраля 2023
Ответ дляДама_с_караваем
А як це не входить вартість роботи лікарів? Вони волонтери?
Коли був КС , там чітко казали така сума дається і лікар розраховується зі всією бригадою . При чому тут волонтери ? Я ж чітко сформулювала запитання .
Жирафовое варьенье
• 12 февраля 2023
Ответ дляЦарь-Матушка
Значить буду дякувати в міру своїх можливостей.
Мамаша в бигудях• 12 февраля 2023
Анастезіолог озвучить після операції (опеоація 5.5 годин 2500 я ’дякувала’ за маму, казав 2100), а з хірургом буде ясно через пару днів, може аж перед випискою. Куди спішити?
Царь-Матушка• 12 февраля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Сумма была в у.е.
Тоже НИР. Но операция была очень сложная.
Здоровья Вам и Вашим близким!
Стопясят раз обсуждала• 12 февраля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Вам лікар саме так і сказав, наша оперуюча хірург також сказала, по бажанню. Сума самої операції вийшла не маленька.
Спостерігаємося регулярно, і на зв´язку з лікврем
Вероятненько• 12 февраля 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
300 гривень хірургу 😂😂😂😂🤦🏼♀️
Жирафовое варьенье
• 12 февраля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Не спішу просто мені лікар сказав , що розмір подяки я вам не скажу і ніхто тут не скаже … це казав зав відділ , але ж мені тре на щось розраховувати.
Жирафовое варьенье
• 12 февраля 2023
Ответ дляЦарь-Матушка
Сумма была в у.е.
Здоровья Вам и Вашим близким!
Дякую , навзаєм .
Жирафовое варьенье
• 12 февраля 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
І в нас сума операція величенька ..
Стопясят раз обсуждала• 12 февраля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
І в нас сума операція величенька ..
Маму зав.відділенням оперувати буде?
Жирафовое варьенье
• 12 февраля 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Маму зав.відділенням оперувати буде?
Так
Царь-Матушка• 12 февраля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Какое отделение, если не секрет?
Стопясят раз обсуждала• 12 февраля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Так
Мою також зав.відділенням оперувала, я саме до неї хотіла. Будете дивитися після операції. Ми не платили додатково нікому.
Царь-Матушка• 12 февраля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Если Вы уже в отделении, пообщайтесь с пациентами и родственниками уже прооперированных. Как правило, люди делятся информацией
Самая СоветЧиваЯ• 12 февраля 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Если есть деньги то 10 Тыс хирургу и 2-3 тыс анестезиологу.
Мамаша в бигудях• 12 февраля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Зав.відділом беруть в 2-3 рази більше, ніж їх підлеглі. Коли за мамину ідеально зроблену в онкодиспансері в 2012 році ми рлзраховувалися з хірургом порядку 1500-2000 тис(анастезіолог щось близько тисячі ), то вже тоді зав відділом менше 5 тис ніхто не ’дякував’, моя мама дуже раділа, що не зав відділенням робив операцію, бо дер той безбожно.
Мамаша в бигудях• 12 февраля 2023
Але, авторко, зауважте, що операція це не найбільші витрати з усіх пунктів при лікуванні онкології, ще опромінкння, ще хімії, (ймовірно ’мийки’), ліки додаткові, що з цього фінансується зараз за рах держави я не орієнтуюся.
Жирафовое варьенье
• 12 февраля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Це наступний етап , там я зорієнтована (
Мамаша в бигудях• 12 февраля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Плюс усунення побочок , але це вже не споава онкологів.