Бурундучиха• 12 февраля 2023
У Вас є зараз борги?
Кредитку теж враховуємо. І , якщо можна, напишіть, на що пішли позичені кошти.Ніколи не приходилося мені позичати кошти, а за цей рік так все помінялося у нас всіх, що все змінилося, на жаль
Результат:
вже голосів:
95 (43.78%)
Немає боргів зовсім
70 (32.26%)
Більше 20000
27 (12.44%)
25 (11.52%)
До 5000 грн
Бурундучиха
• 12 февраля 2023
Ответ дляПаравозик
Є, машину тиждень тому взяла в кредит
В цій ситуації лише можу привітати
.Машина- це моя мрія. Високі зараз відсотки?
Паравозик• 12 февраля 2023
Ответ дляБурундучиха
В цій ситуації лише можу привітати
Мені вигідно, я заробляю гроші , без машини ніяк
Баксы_сдам• 12 февраля 2023
Не знаю як відповісти, на кредитках мінус 90тис, але є запаси і з зп всю закриваємо, живемо, купуємо невеликими сумами валюту. Нам так зручно з кредиткою
Бурундучиха
• 12 февраля 2023
Ответ дляБаксы_сдам
Кредитку встигаєте закривати без нарахування процентів?
Баксы_сдам• 12 февраля 2023
Ответ дляБурундучиха
Так, сумарний дохід вище ніж кредитка
Да Щас же• 12 февраля 2023
Ответ дляБаксы_сдам
в сша почти все с кредитками. и очень состоятельные люди в том числе. итс окей
Рекламама• 12 февраля 2023
До 5 тыс это и не долги вовсе)) у меня кредитный лимит 3000 , бывает что потрачу потом пополняю. Процентов все равно нету.
Бурундучиха
• 12 февраля 2023
Ответ дляБаксы_сдам
Так, сумарний дохід вище ніж кредитка
Ааа, це зовсім інша справа)))
Добре, що ще є люди, які нормально себе фінансово почувають. Ви- молодці!
Инста_Богиня• 12 февраля 2023
6000 в мінусі на моно. Тимчасово не закриваю, з роботою проблеми і гроші є лиш на прожиття, але і в більші кредити не влізаю.
РокерША• 12 февраля 2023
Ніколи не було і зараз немає. Так звикла. Моральна травма з дитинства( Бачила як важко було мамі в 90-ті і постійно не було грошей. Живу спокійно лише якщо маю запас.
Оч@ров@Шк@• 12 февраля 2023
Взяли кредит ще задовго до війни,доходи знизились але всеодно сплачуємо тому що є відповідальними людьми.Працюю додатково тому поки є можливість оплачувати,як буде далі невідомо,але сподіваємось на краще.
Веселуха Муха• 12 февраля 2023
Спасибо банку за то, что у меня кредитный лимит 0 )))
Хотя почему ноль - мне непонятно, всегда был белый нормальный доход, и никогда никаких долгов, максимум техника с оплатой частями с досрочным погашением.
Баксы_сдам• 12 февраля 2023
Ответ дляБурундучиха
Ааа, це зовсім інша справа)))
Але по факту на картках мінус постійно, тому неоднозначно
Я не на долго• 12 февраля 2023
Ответ дляДа Щас же
У них і доходи стабільні.
А коли людина бере в борг з доходами, які не покривають борги, а на авось щось станеться і грошей привалить, це дорога в нікуди.
Оч@ров@Шк@• 12 февраля 2023
Ответ дляЯ не на долго
У них і доходи стабільні.
Іноді виникають ситуації коли ці гроші людям вкрай необхідні тому не все так однозначно.При хороших доходах рідко хто бере позики,зазвичай їх беруть ті хто
залишився без доходів.
Я не на долго• 12 февраля 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
залишився без доходів.
Як раз це і неправильно. Нормально, коли навпаки.
Я не на долго• 12 февраля 2023
Дуже яскраво видно, як в нашому суспільстві непопулярна фінансова грамотність.
Оч@ров@Шк@• 12 февраля 2023
Ответ дляЯ не на долго
Про яку фінансову грамотність може йти мова при мізерних зарплатах і пенсіях,які отримують мінімум 60% українців?Тут одне з двох:або не бути фінансово грамотним або бути голодним.
Бурундучиха
• 12 февраля 2023
Ответ дляРокерША
От і в мене якийсь блок. Я, наприклад, на останні гроші на манікюр не піду.Чи я себе так не люблю?
Ласковая_львица• 12 февраля 2023
Ответ дляИнста_Богиня
А вас они не достают? У меня 2000 и пишут, и звонят напоминают. Или вы не обращаете внимание?
Инста_Богиня• 12 февраля 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Я щомісяця мінімальний платіж вношу, там чуть більше 200 грн і вони на місяць дають спокій.
Xвостокрутелка• 12 февраля 2023
Приблизно 2000 на кредитці. Завтра піду до термінала і закрию. Поїхала в магазин, забула гроші. Розрахувалася кредиткою.
Більше боргів немає. Ніяких кредитів. Живемо не те, що є.
Колись був кредит. Чоловік втратив роботу, я була не межі звільнення. Майже всі гроші йшли на погашення. Після того ніяких боргів
Ответ дляXвостокрутелка
Мы вот тоже мечтаем,когда погасим уже наконец задодженности свои но поговорили с женой,и решили,что полностью от кредиток отказываться не будем,всякие ситуации в жизни бывают,ну вот мало ли что,кто тебе например одолжит деньги ночью не дай Бог что?ну например в больнице срочно понадобятся кому писать,кому звонить?а так уже снял,да и есть ,лимит просто снижаем до комфортного..
ПуГоФФка• 12 февраля 2023
Ні
Усі кредити, розстрочки закрили.
А Ось з комуналкою не зрозуміло. Живемо на окупованій території. Вимагають сплачувати і українська сторона, і узькі свої платіжки присилають..
Перші загрожують до суду подати, а другі відрізати комунікації, виписати штраф і прогулянки ’цікавими містами’
Усі кредити, розстрочки закрили.
Ответ дляПуГоФФка
Ні
Усі кредити, розстрочки закрили.
Ооо конечно жестко,работы достойной я так понимаю не предлагает никто а вот комунальные со всех сторон.....мда