Магиня• 12 февраля 2023
Питання щодо уколів
Підкажіть будь ласка чи є різниця куди колоти внутрішньо м´язові уколи? Хочу чередувати сідниці та руку. Чи так можна? Колотиму сама собі, в один бік колоти не складно, а в інший зараз не можу(спину стріляє)
Хомяк с пастой• 12 февраля 2023
чередуйте бедро и ягодицу
и не ставьте укол шприцем двушкой с родной иголкой, она короткая
Меряю от единицы• 12 февраля 2023
Колола якось собі уколи від гаймориту, 20 уколів в одну сідницю, нормально все пройшло
Магиня
• 12 февраля 2023
Ответ дляХомяк с пастой
чередуйте бедро и ягодицу
Вона тоненька, не так боляче 🫠