Всім привіт! Як ви привчали своїх собак до намордника?
Мій вдома наче спокійний, виконує команди в ньому. А тільки на вулицю і все - істерика, намагається зняти лапами і вся увага тільки на це.
JaSonechko• 12 февраля 2023
Забили на истерику и пошли гулять.
Мне пришлось на щенка одеть без приучения, потому что подбирал и сильно отравился. Он в нем и ложился и идти отказывался, и мордой по асфальту ездил, и лапами драл. За несколько дней успокоился. Потом еще несколько месяцев постоянно носили. Важно, чтобы он удобный был и лучше великоват, чем маловат. У нас был трикси пластиковый корзинкой.
ГоспожаБеладонна• 12 февраля 2023
Клали печеньки в намордник, он у нас ,,пищевик’, так кинолог советовал, среднеазиатская овчарка
Ответ дляГоспожаБеладонна
Так само робили) Мій на їжі схиблиний 🤭
Він тепер радіє коли бачить намордник і сам морду засовує в нього.
Просто проблема залишилась саме в прогулянках в наморднику, бо навколо ж стільки всього страшного, і хазяйка, яку потрібно захищати 🙄
Ответ дляJaSonechko
Забили на истерику и пошли гулять.
Ось мій так само робить, ще й пищить на весь двір(( Я просто не витримую на це дивитись. Відволікаю хоч на декілька секунд, щоб зупинити істерику і знімаю.
До речі, про те, що до обхвату морди треба десь 3 см додати, обираючи намордник, дізналась на днях тільки 🥲
І наш trixie muzle flex виявляється облягає занадто..
JaSonechko• 14 февраля 2023
Ответ дляRudolf_the_dog
Так само робили) Мій на їжі схиблиний 🤭
А он кидается на все страшное что ли?
JaSonechko• 14 февраля 2023
Ответ дляRudolf_the_dog
Если Вы снимаете намордник в ответ на требования его снять, то Вы эти требования так только подкрепляете.
Ответ дляJaSonechko
Ага, тому відволікаю спочатку
Ответ дляJaSonechko
А он кидается на все страшное что ли?
Не зовсім кидається, але на стрьомі, як то кажуть, стрессує, а намордник додає переживань.
Ну і підбирає
JaSonechko• 14 февраля 2023
Ответ дляRudolf_the_dog
Ну і підбирає
Так мазл флекс не мешает подбору. Мой через него даже куриные кости хватал и жрал.
Вам бы с кинологом поработать.
Ответ дляJaSonechko
Вам бы с кинологом поработать.
Це вже інша тема зовсім)
П.С. Привчаю до намордника для роботи з зоопсихологом в групі.
JaSonechko• 14 февраля 2023
Ответ дляRudolf_the_dog
Це вже інша тема зовсім)
Наталья Мартышко?)
Ответ дляJaSonechko
Наталья Мартышко?)
Ні, я в своєму місті знайшла, в Одесі.
Але ось умова логічна - намордник. Просто боюсь, що мій так стресує в наморднику, що буде гірше...( Подумала, може я занадто м´яка з ним, що треба просто вдягнути той намордник і хай істерить. Хотіла чужі історії почитати)
Песик десь в 7 місяців на вулиці опинився, а в мене живе лише 4 після місяця клітки у волонтерів. Травми явні, захищає занадто свою мамку нову (мене)
JaSonechko• 14 февраля 2023
Ответ дляRudolf_the_dog
Ні, я в своєму місті знайшла, в Одесі.
Ну не всегда логичное условие)
У меня тревожная собака, которая без контроля кидается на собак, машины, людей. Кинолог с ним работает без намордника. На площадке даже с такими же собаками - тоже без намордника. Пока все ок.
Но сама я так боюсь делать) Если ходим сами на площадку и к нам заходят другие собаки, намордник я обычно одеваю. Либо хозяева других собак разрешают этого не делать.
Ответ дляJaSonechko
Ну не всегда логичное условие)
Майже, як про мого) І про мене)
Ось сьогодні, набіжав на нас зненацька джек-рассел (гратись хотів), а мій одразу зуби на захист. Добре, що не сильно кусає і хазяїн нормальний був. Сам вибачився, навіть.
П.с. Ніхто не постраждав.
А до зоопсихолога хочу саме соціалізувати свого малого. Це, як дитсадок, де соціалізовані песики допомагають нервовим і невпевненим 😅
Кінологічні класичні штуки нам поки зашкодили трохи. Кінолог вчила смикати за повідок, якщо звертає на собак, піднімати за нашийник... брр, це зробило сильно гірше реакцію(
П.с. Ніхто не постраждав.
JaSonechko• 16 февраля 2023
Ответ дляRudolf_the_dog
Майже, як про мого) І про мене)
П.с. Ніхто не постраждав.
У нас было несколько кинологов. Одна из них работала на положительном подкреплении. Особо не помогло. Никаких запретов, просто отвлечение, трюки, хавка.
Последний кинолог удавкой ввела запрещающую команду. И вот, знаете, моего пройняло. Потому что ’Вау, смотри, у меня мячик’ или ’Давай займемся трюками’ при виде приближающейся машины нихрена у моего не срабатывало. Он с ором кидался. В итоге мы стали ходить вообще безлюдными местами, а дойти туда был тот еще квест. Короче, совсем загнались.
А с запрещающей командой как-то собачка сразу очнулась, что есть правила и можно не все. И не на ее усмотрение. А на мое.
Подбегайцы бесповодочные - то беда( У нас еще и много беспризорных собак ходит. Они тоже сильно любят подойти понюхаться и в упор не слышат, что мой их прогоняет(
Ответ дляJaSonechko
Та, цікаво, що до кожного свій підхід ) Можливо, я потрапила до кінолога занадто рано просто (на 3й день після ’всиновлення’), що не було в нас з песом довіри нормальної. І жорсткі методи посили якісь його страхи.
Допомагає, що вивчили ’Фу’ (тільки на іжу), ’не можна/’, ’Ні’ (без кінолога вийшло) і при наближені людей/машин я йому це повторюю - починає прислуховуватись і проходить повз. Але на зашмург (удавку) йому чомусь пофіг)) шия залізна мабуть)
Зупинились на мартінгейлі - ніби зручніше песу і, якщо нема тригерів, то 70% прогулянки він лапулєчка. Та й взагалі, зручна амуніція - то мастхев для таких реактивних.
Про безлюдні вулиці - як я розумію!! Але я сама з задоволенням такі обираю )
А що в вас за порода, якщо не секрет?
JaSonechko• 16 февраля 2023
Ответ дляRudolf_the_dog
А що в вас за порода, якщо не секрет?
У меня беспородный подобрыш с улицы) 1,5 мес ему было, когда взяли.
Еще ж играет роль расстояние. Не знаю, рассказывали ли Вам про протокол LAT. Суть в том, что собаку поощряют при виде раздражителя, когда пес УЖЕ увидел, но швыронуться еще не успел.
Далее расстояние постепенно уменьшается и собака должна потом при появлении раздражителя сама поворачивать лицо на хозяина.
Ну вот с такого расстояния, когда нервная система моего пса еще может терпеть, я за тишину кормлю.
Плохо, что лат работает от большего расстояния к меньшему. Проблему выхода из подъезда не решает никак.
Удавка ж должна быть строго под харей. Там самое чувствительное место. Если сползла, эффекта ноль.
Ооо! Про під´їзд ми теж знаємо ) Тобто в більшості сусіди знають, коли ми виходимо на прогулянку. Про рішення цієї проблеми я читала таке:
Потрібно заохочувати собаку бути спокійною перед виходом, не відкривати двері, поки вона скаче, гавкає і т.д. Давати команди послуху. Нібито, спокій перед прогулянкою вирішує, яка буде прогулянка.
Але, чесно, я не можу цього досягти. Я просто дивлюсь чи нема нікого в під´їзді, намагаюсь виходити з дверей перша завжди.
Про спосіб ЛАТ читала, подібним чином і зоопсихологи/кінологи працюють часто. Нещодавно почала якраз практикувати.
Про соціалізацію багато читала. Її відсутність може бути причиною реактивності, що собака просто не знає як впоратись з емоціями, як спілкуватись. Дуже сподіваюсь на дитсадок для собак, бо за відгуками спілкування з собі подібними дуже допомагає.
В мене ніби метис, але ветеринар і собачники вбачають в ньому міні-пінчера.