Накладная• 12 февраля 2023

Кто нибудь избавился от шума?

Добрый вечер. У Лора была, всё нормально.
Шум, звон, ручейки, переливы, гудок, свист ....в ушах или голове. Мешает очень. Слух какой то обострённый стал, раздражают звуки. Кто избавился от шума? Подскажите пожалуйста, что помогло.
Мамаша в бигудях• 12 февраля 2023
У мене шумить, свистить, гуде, стукає у вухах. Іноді буває звук, тобто ніби гелікоптери літають у голові. Є гіпертонія, ХНМК, шийний остеохондроз. Був колись отит, це теж може бути провокатором. Приймаю іноді препарат бетагістина. Купляю ще препарат для покращення мозкового кровообігу. Після призначеного лікування неврологом, ці звуки рідше виникають, але потім знову повертаються.
А ще є пульсація зліва. Спочатку думала, що це пов´язано з вухом, але ні. Це пов´язано з судинами шиї (потім виявила набухання шийних судин). Все прояснилося після УЗД серця, були зміни, ще градієнт тиску в аортальному клапані.
Цветок Мира• 12 февраля 2023
Ответ дляОбижулька
Форинекс
Не підкажете схему лікування,будь ласка?
Обижулька• 12 февраля 2023
Ответ дляЦветок Мира
Если разберете почерк. Там Кванил и Форинекс по итогу продлевали ещё на пару месяцев. Но муж через месяц ходил обследоваться. В одном ухе шум собственно попустил через мес, второе - через пару месяцев.
Цветок Мира• 12 февраля 2023
Ответ дляОбижулька
Дякую. Перше не розібрала. Форінекс то краплі в вухо капати? По 2 пшика чи по 2 каплі?
Обижулька• 12 февраля 2023
Ответ дляЦветок Мира
Там пшик идёт.
Цветок Мира• 13 февраля 2023
Ответ дляОбижулька
Там пшик идёт.
Дякую!
А ліки під номером 1 не пам´ятаєте?
автор Накладная • 13 февраля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Мені також назначили бетагістин, ще не почала пити. Він добре переноситься?
Мені інколи здається, що там мелодія(( це лякає
Мамаша в бигудях• 13 февраля 2023
Ответ дляНакладная
Препарат бетагістину краще приймати під час прийому їжі і запити невеликою кількістю води, тоді не відчувається такий побічний ефект як нудота. А так препарат бетагістину переноситься добре. Дія препарату відчувається десь через 2-3 тижні (по інструкції). Курс лікування до 2 місяців. Все індивідуально.

У мене курс лікування препаратом бетагістину іноді складав довше (сама вирішувала продовжити прийом препарату до 4 місяців, щоб хоч трішечки все ж відчути дію). Приймала різні аналоги (Бетасерк, Вестінорм, Бетагістин-КВ, Авертид), організм перестав реагувати на препарат, навіть на максимальне дозування. Але препарат бетагістину призначався в комплексно з іншими препаратами. Після лікування інтенсивність звуків у вухах і вертольотів у голові зменшується, а потім знову десь через місяць-півтора повертається. позбавитися не можу, вихід один - звикати...

Потрібно шукати причину. Що саме викликає виникненню цих звуків у вухах.

УЗД судин шиї з функціональними пробами + судин голови проходили?
Аудіограму + консультація ЛОР проводились?
Консультація невролога була?
Як часто підвищується АТ, наприклад за тиждень? Чи приймаєте антигіпертензивний препарат?

У мене роки (вже 10 років, як не більше) ці звуки у вухах (дзвін, ніби вітер віє, гудить, пищить, стукає, різні), ще в голові звук ніби ’гелікоптер літає’. Причина - шийний остеохондроз, судини (підтверджено УЗД судин шиї), гіпертонія, вестибуло-атактичний синдром, був колись отит. Та ще й 2 роки пульсація виникає у судинах шиї зліва їх моментами по декілька разів на день і вночі теж. Шум у вухах разом з пульсацією у шийних судинах, відчуття не можна передати .
автор Накладная • 13 февраля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях

Консультація невролога була?

Дякую за відповідь, крім лора ще не була в інших спеціалістів.
Мамаша в бигудях• 13 февраля 2023
Ответ дляНакладная
Обов´язково проконсультуйтеся у невропатолога, УЗД судин шиї з функціональними пробами і судин голови.
Здоров´я .