Леннон_Жив!• 12 февраля 2023
Як правильно переписати майно на себе, якщо все купили в шлюбі
Ми купили в шлюбі квартиру, землю і гараж.
Хочу щоб квартира і гараж належала мені і дітям 100%.
Як можна переписати це майно? Що має оформити чоловік? Заповіт? Подарувати?
Чи дорого коштує таке переоформлення?
Хто робив таке?
Це своєрідний шлюбний контракт по домовленості через н-ну кількість років шлюбу. Ми коли одружувались - були без майна. За стільки років змінилось багато. Тому цікавлюсь. Чоловік підтримує мою ідею, адже мої батьки вливають багато грошей в нашу сім*ю, так буде чесно , що я і внуки будуть застраховані і забезпечені.
Чи дорого коштує таке переоформлення?
Хто робив таке?
Дадосвидания• 12 февраля 2023
Ответ дляТрактор Вика
дякую, тобто треба писати заповіт на дружину, якщо єдорослі діти
Є ще обов´язкова частина у спадку, почитайте. Якщо донька від першого шлюбу або ваші діти будуть підпадати під цей випадок, то заповіт не дасть 100% гарантії
Леннон_Жив!
• 12 февраля 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Никак,вряд ли вам муж свое подарит
Якщо ви мені написали, то ми з чоловіком це обговорили. Він говорить, що це моє і дітей. Проте я бачу різні ситуації, тому хочу перестрахуватись і зафіксувати усе офіційно.