АнтиТанкист• 12 февраля 2023
Рентген поперекового відділу, хто робив?
Скажіть будь ласка як його роблять, роздягатися до куди потрібно?
Треба пройти ніколи не робила.
Я вся ваша• 12 февраля 2023
Робила. Там ще якось нахиляли. Штани приспускала, а верх здається був, підняла просто.
Карамбулкул• 12 февраля 2023
Мне делали, никаких особенностей не помню. Точно не раздевали догола.
Карапулька• 12 февраля 2023
Пам´ятаю, що потрібно було роздягнутися до білизни і давали лікарняну сорочку. Через неї і робили ренген. Мені робили ще якось на боку. Треба було ноги підгинати чи одну чи обидві. Видратували.
НЛОша• 12 февраля 2023
Ответ дляКарапулька
Делайте Мрт, снимок не всё покажет, зря будете облучаться. Прошла многое, поэтому даю совет
АнтиТанкист
• 12 февраля 2023
Ответ дляНЛОша
Я мрт робила рік назад, невролог дав направлення на рентген.
НЛОша• 12 февраля 2023
Если у вас проблемы с позвоночник ом, рентген не актуальный. Какой врач дал направления? Если по мрт были проблемы, обращайтесь к нейрохирургу, только они умеют правильно лечить, неврологам я не доверяю, долечили меня до операции...
АнтиТанкист
• 12 февраля 2023
Ответ дляНЛОша
Дал направлення невролог.