Кукусик• 19 декабря в 00:06

Що відповісти мужчині який запрошує прилетіти на НР?

Була я тиждень тому в одному місті, святкували з подругами моє ДН. Там познайомилась з хлопцем він місцевий, класно провели час, навіть довелося летіти додому іншим рейсом, затусили, заговорились і я пропустила літак.. тепер виписує/видзвонює. Мені він сподобався теж і він запросив прилетіти знову в його місто святкувати НР, але я не хочу до нього летіти, нехай сам летить до мене. Але прямо його поки теж не хочу запрошувати.
Як йому краще відповісти?
Якщо я просто напишу що я не проти зустріти НР разом, але так далеко летіти в мене не получиться у звʼязку з роботою?
Чи як краще написати?
СирОжино пирОжино• 19 декабря в 17:01
Ответ дляРомашкинная
Если честно, я думала вы из какого-то Монако, но Майами тоже ничего)))
На форуме американском и спрашивайте,у подруг своих, мы при чём?
Мамаша в бигудях• 19 декабря в 17:02
Ответ дляРомашкинная
Я переспала с мужем на первом свидании))) а тут 2 недели какая-то мура нудотная)))
Удалено администрацией...
Ромашкинная• 19 декабря в 17:41
Ответ дляДюймовочка
Так автор красавица, Вы видели американок? Но вот ее не уверенность в себе все портит
А вы видели автора, что утверждаете что она красавица?)) Она как минимум душная и мерзкая в общении, отталкивает сразу
Дюймовочка• 19 декабря в 18:11
Ответ дляРомашкинная
Ну она из наших, наверное меньше 130 кг
Дюймовочка• 19 декабря в 20:10
Ответ дляКукусик
Буду працювати на Різдво
А планы, друзья веселье в новый год
Чудо в декрете• вчера в 00:08
Ответ дляРомашкинная
Не спорьте с кукусиком!) Таким как она место в любом ресторане сразу найдут!)
Дякую вам за коментар! Просто дякую