Эскиз бесконечности• 12 февраля 2023

Бійка перед секондом в день завоза. За що вони б’ються? Що там може бути?

Вчора побачила відео в телеграмі як в якомусь місті в день завоза в секонді натовп прям наввипередки біжить, і то в основному чоловіки, штовхаються якийсь жах. І раніше про таке чула. І стало цікаво- а що там таке аж надто цінне може бути що такий ажіотаж? Може хтось знає? Може бачили на що люди там так полюють? Дуже цікаво
Купипупсичек• 13 февраля 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Где он брал тот пуховик за 16 тысяч? Прям канада гус, а не the north face.
Канада гус не стоит 16тыс, если вы не в курсе

Тушь для2го класса• 13 февраля 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ніколи вони не продадуть як нове.
По-перше, немає відповідних бірок та упаковки. По-друге, запах, який не виведеш, поки не попереш і не вивітриш. Але після цих маніпуляцій вигляд буде беушний.
Ви той самий продавець?
Правильно_Валерчик• 13 февраля 2023
Ответ дляТушь для2го класса
Ви той самий продавець?
Який ’той самий’?
Я взагалі торгівлею ніколи не займалася.
Але маю досвід покупок в секонді, завжди перу речі після нього. І бачу стан після.
Mirona• 13 февраля 2023
Ответ дляКупипупсичек
Да уж, представила)) хорошо, военкомы не в курсе
Отож находка для военкомов, куча здоровых модников.