Там-тарарам• 13 февраля 2023

Англійська, чи можливо вивчити самому?

Чи все-таки краще репетитор?
Брызжу ядом• 13 февраля 2023
Можливо самому
Краще репетитор
Глубоководная селедка• 13 февраля 2023
Я думаю можливо, але особисто мені не вистачає мотивації. Починаю і кидаю. На платній основі було б продуктивніше навчання.
Очень добрый аноним• 13 февраля 2023
Самому можно, але хто буде виправляти ваше ’произношение’.
Оловянный_Прагматик• 13 февраля 2023
Репетитор лучше, но можно и самому. Все зависит от вас, вашего упорства, желания, силы воли.
БогдаРуся• 13 февраля 2023
я багато років намагалась вчити сама. І так само питала, думала, бо грошей завжди мала небагато. Ален зрозуміла, що сама я не зможу.
1- ледача
2- багато питань у мене
3- а чи правильно я говорю? і взагалі, з ким говорити, як практикувати?
Я обрала онлайн школу і знаю що у мене зайняття оплачене і треба зробити домашку, бо буде соромно і гроші на вітер. Так і займаюся десь рік. Таке, я согла і краще, я думала за рік більше зможу, але ж ледача, війна, депресивні настрої, переїзди, вчу тепер ще іншу мову і на неї більше навантаження. Дуже важко йде англійська. Але ж потроху йде! Краще так, ніж ніяк. Я хоч говорити почала, а перші зайняття ржала бо соромно було. Закордоном згодилося те що хоч якось а говорити не соромлюся- з помилками, криво косо, але говорю! Не гублюся, мені хватає, мене розуміють, бо словниковий запас не те що великий, але є, бо я ж давно намагаюся її вивчити, а в граматиці 0 була. І зараз знаю правила, а використовувати дуже важко. Сама б я в таких умовах знову закинула і була б там де і рік тому.
я собі запланувала вивчити років за 5, це щоб я змогла працювати. Рік пройшов. А тепер мене питають нащо вчиш англійську, роби упор на датську. Але ж я не знаю де буду через рік-два, і якось хочеться опанувати ту англійську, тим паче якщо повернемось додому.
БогдаРуся• 13 февраля 2023
Візьміть хоча б один-два рази на тиждень репетитора. У мене два рази, час пролітає швидко.
Аноним Завхоз• 13 февраля 2023
Перший комент дуже вірний. Знаю особисто двох людей, що вивчили з 0 самі- рівень С1. Багато займались, дуже багато, ходили на спікінклаби з носіями. З репетитором було б значно легше і швидше, але питання грошей.