Послушная• 13 февраля 2023
Чому іноді є такі красиві вагітні а є такі як слон і не дуже?
Так я розумію всі ми прекрасні і чудові хто хоче і може виносити дитя
Наприклад я була як слон: вся в набряках, некрасива, вічно плачу за їжею
А тепер дивлюсь є такі мамочки які взагалі можуть не набрати і доглянуті
В чому їх секрет?
Хлопаю ресницами• 13 февраля 2023
Потому что многие считают, что в беременность нужно есть в три рта, изводя мужиков капризами и прихотями, потому что понимают, что те ведутся на это.
Оскорбляю всячески• 13 февраля 2023
Думаю, залежить від самосприйняття. Тіло змінюється дуже, не всі готові себе сприймати з цими змінами.
Инфотуфелька• 13 февраля 2023
Я відчуваю себе слоном зараз
31 тиждень, трійня, +23 кг
Але на пузі ще нема розтяжок
це єдиний момент, який мене тішить .. поки)))
31 тиждень, трійня, +23 кг
Але на пузі ще нема розтяжок
Аристократка-тунеядка• 13 февраля 2023
Я не знаю почему я худая, это не генетика…. При весе 52(рост) 170 набирала 9 кг при том, что последний ребенок 4400. После родов вообще… трусы спадали даже) набрать вес нереально практически
Хлопаю ресницами• 13 февраля 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Я відчуваю себе слоном зараз
31 тиждень, трійня, +23 кг
Але на пузі ще нема розтяжок
31 тиждень, трійня, +23 кг
Але на пузі ще нема розтяжок
Ого, так редко такое бывает. Кто там у вас будет?
Ромашка_Бегемотовна• 13 февраля 2023
Ответ дляСмурфетта
13? Это прикол?
По-вашему, это много?
Наверное,опечатка, я с одним 22 кг набрала
Мені здається я була гарна. Набряків в мене не було. За першу вагітність набрала 13, за другу 20. Косметикою особливо і не користувалась. У мене 2 хлопці.
До речі, існує думка, якщо вагітна не гарна, то в неї буде дівчинка. Кажуть дівчинка вроду краде. Перевірте чи так це. Проведіть власне опитування вагітних знайомих
Красавица писяная• 13 февраля 2023
Ответ дляМалявка-козявка
Генетика
Может быть. У меня, видимо, генетика по папиной линии пошла, хотя была уверенна, что буду как мама. Фиг его знает, от чего зависит.
птицаворона• 13 февраля 2023
Я теж була як слон, ще й 30кг набрала - тупо з повітря, їла, як звичайно, не пережирала. Коротше, згадую період вагітності з нервовим посмикуванням ока)
Бронетапок• 13 февраля 2023
Ответ дляПослушная
Думаєте справа лише в ній?
А якщо стримуватись і не їсти багато але постійно хочеться то це нашкодить дитині чи ні?
Дитині не може нашкодити правильне харчування. Навпаки, мучне та забагато солодкого нашкодить більше. Я спокійно останні 3 місяці вагітності не їла ні цукерок ні булок, щоб дитина не набрала зайвої ваги та народити самій. Була стрункою і мене лякали вузьким тазом. При вагітності не змінилась, окрім живота, який стало видно вже після 7го місяця. Тобто, все в ваших руках, або в вашій силі волі.
Ответ дляБезВзяток
Со мной беременной даже знакомился мужик раз
Говорили, что мальчика жду. Потому что очень красивая.
Не поверите, сегодня идентичная ситуация была.
’А хто там, напевно хлопчик буде?’
’Та нє, дівчинка’ - кажу
’О такої, а кажуть дівчата мамину красу крадуть, а тобі дуже пасує вагітність’
---
І до речі, завдяки вагітності, пропали прищики на лиці, на ногах волосся практично перестали рости, та і волосся на голові взагалі не брудниться кожним салом. Як би чудовищно це не звучало, через тиждень волосся виглядає так, як будто мила я їх тільки вчора.
Йшла у вагітність з дефіцитом маси тіла, а тепер якраз смакота)
---
Але я відчуваю, що після пологів, коли будуть гормони встановлюватись, то мені ще вистріляє моє хизатство)
’А хто там, напевно хлопчик буде?’
’Та нє, дівчинка’ - кажу
---
БезВзяток• 13 февраля 2023
Ответ дляИлиан
’А хто там, напевно хлопчик буде?’
’Та нє, дівчинка’ - кажу
---
’А хто там, напевно хлопчик буде?’
’Та нє, дівчинка’ - кажу
---
Ну і що, то є природньо
Ответ дляИнфотуфелька
Я відчуваю себе слоном зараз
31 тиждень, трійня, +23 кг
Але на пузі ще нема розтяжок
31 тиждень, трійня, +23 кг
Але на пузі ще нема розтяжок
Ключове слово ’поки’ )))
В мене теж 31 ий тиждень, але один плід. То тримаю кулачки, щоб в один прекрасний ранок не прикинутись зеброю) Читала досвід інших вагітних, які раділи відсутності розтяжок, аж поки в останні фінішні тижні не потріскалися) Легкої вам вагітності, хай все буде добре у Вас
Взагалі, лишеб діточки здоровенькими народилися, все інше це крихти)
Инфотуфелька• 13 февраля 2023
Ответ дляИлиан
Ключове слово ’поки’ )))
У першу вагітність розтяжки з´явилися вже коли лежала в патології, десь за днів 3 до пологів. На щастя, слідів потім не лишилося... Але ноги, груди - просто жах, навіть до вагітності все було в розтяжках...
Я не особливо надіюся, що мене ця тема обійде.. хоча.. залежить, скільки цю вагітність ще будуть тягнути, я розраховую 8 березня виселити пасажирів))
Инфотуфелька• 13 февраля 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Дівчата

Ответ дляИнфотуфелька
Залишилося тільки запитати пасажирів, чи згодні вони))) Але так, багатоплідна вагітність раніше евакуюється)
В мене це перша вагітність, але у років 17, коли з 50 кіло різко до 42 кіло схудла, то озирнувшись на свій зад, тільки при схудненні вже побачила сліди розтяжок, які зі мною по життю тепер. Тому ще тільки плануючи йти у вагітність, я не тішилася мріями. Я просто прийняла цей ризик і змирилася. Буде як буде) Але все одно є маленька надія, поки їх немає)