lilia1988• 13 февраля 2023

Передача в Голландію.

Хто знає перевізників (можливо буси, чи автобуси) щоб відправити рідним посилку.
Нову пошту і укрпошту не пропонуйте, це дуже довго.
Papaуа• 13 февраля 2023
Сало?

ОленаЯ• 13 февраля 2023
А чого там немає, що є в нас? Часто водії автобусів беруть посилки, або шукайте буси в групах.
БогдаРуся• 13 февраля 2023
то це вони мають знати перевізника, а не ви.
я в Данії, ми тут знаємо хто їде у нас, по нашому регіону, в Україні звідки така інформація? По Україні вони НП відправляють. Питайте у своїх хто там.
ОленаЯ• 13 февраля 2023
Ответ дляБогдаРуся
Ну так, точно, знаю по Іспанії таких, по Англії.
БогдаРуся• 13 февраля 2023
Ответ дляОленаЯ
в нас гречка, цукерки, сало, часто якісь речі-я ЗД ручку замовляла, приправи, ліки. І Голандії також може чогось не бути.
БогдаРуся• 13 февраля 2023
в нас постійно возять туди-сюди посилки.
я з України трохи замовляла, а відправила 30 кг. В Україні також це все є, але ж не таке трохи.
ОленаЯ• 13 февраля 2023
Ответ дляБогдаРуся
Це стереотипи, звички, і гемор собі і родичам придумувати, там все таке ж є.
emomot• 13 февраля 2023
В телеграмм есть группы, где часто пишут перевозчики, например Украина Нидерланды, Нидерланды для своих.
kkuy• 13 февраля 2023
Напишіть мені в особисті, я дам Вам телефон.

автор lilia1988 • 13 февраля 2023
Ответ дляkkuy
Дякую.
автор lilia1988 • 13 февраля 2023
Я написала конкретне запитання, філософствувати можете в інших темах.
Хто відписав, дякую.
БогдаРуся• 13 февраля 2023
Ответ дляОленаЯ
ну я через магазин замовляла, теж не схотіла родичів напружувати. Але у кого батьки, то вони ж самі хочуть щось відправити.
Доречі, зД ручку тут купувала на Кідстафі і вони ж мені організували кур´єра, який все мені купив і відправив перевізнику. В них таких немає, є гіршої якості, і пластик окремо я не знайшла. Була у великому іграшковому магазині, показувала відео, то вони взагалі не знають що це таке 3Д ручка.....
І гречки смаженої немає, хіба що їхати в спеціальний магазин півтории години. Ліки більшість по рецепту, нафтизину немає, цукерки також не такі. Взагалі таких немає. Смачні солодощі є, але ж хочеться наших також.
ну таке, хто що замовляє. Багато хто вже милиться додому і потроху речі звідси передає додому. Бо ж їхали без нічого і тут вже обжилися.
Be_good• 13 февраля 2023
Ответ дляБогдаРуся
Нафтизін легко замінюється на судиннозвужуючі, які продаються без рецепту в магазині Kruidvat, вони на кожному кроці є. Гречка в польських магазинах. Смачні огірки теж там. Цукерки я бачила будьякі, навіть Рошен, в магазині Action, теж вони є скрізь.
БогдаРуся• 13 февраля 2023
Ответ дляBe_good
в нас цього нічого немає, я в Данії.
Be_good• 13 февраля 2023
Ответ дляБогдаРуся
в нас цього нічого немає, я в Данії.
Я подумала, що в Нідерландах, тема про них…