Илиан• 13 февраля 2023

Перехід від одного лікаря до іншого (облік)

Доброго вечора. Вже 31 тиждень, буду переїжджати з тижня на тиждень до іншої області. І там ставати наново на облік. Які мої дії? Я повинна піти до своєї лікарні і повідомити? Просто вони не всі аналізи перенесли мені в мою облікову книжку, не всі ЗАС, ЗАК, мазки.
Якщо не важко, підкажіть будьласка. В мене немає номера мого тутешного лікаря, а пертися пішки довго і ліньки, щоб почути відповідь. Дякую
Королева Сарказма• 13 февраля 2023
Книжку , которая у доктора надо забрать и отдать новому

КтоЕслиНеЯ• 13 февраля 2023
Берете обмінну книгу і йдете до свого лікаря, пишете заяву про перенесення обліку в інше місце. Лікар має заповнити всі аналізи та огляди і віддати вам обмінну карту. Є термін в який ви маєте стати на облік у другому місці. Зараз не згадаю скільки, але невеликий був. Я переводилася між різними районами.
автор Илиан • 13 февраля 2023
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
Зрозуміла, дякую Вам велике за розгорнуту відповідь, значить як буду знати точну дату переїзду, то ближче до неї піду до лікарні, щоб не прогавити обмежений термін, про який ви пишете. Правда, дякую 🤗
КтоЕслиНеЯ• 13 февраля 2023
Ответ дляИлиан
Бережіть себе
Це я 6 років назад мала такий досвід. Можливо зараз більше днів дають, все таки ситуація не як завжди, нажаль. Ще можете зателефонувати до реєстратури, можливо проконсультуються теж.
автор Илиан • 13 февраля 2023
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
Бережіть себе
Так, нажаль зараз інші часи(
Дякую, дуже приємно, стараюсь берегти) І вам добра )
КтоЕслиНеЯ• 13 февраля 2023
Ответ дляИлиан
Так, нажаль зараз інші часи(
Дякую
ТаПрямТам• 14 февраля 2023
Ваша обмінна карта повинна бути повістю заповнена за терміном вагітності. Якщо лікарі халатно відносяться, то контролюйте це. Там не так і багато писанини.
Я була вагітна і потрапила в окупацію, довелось тікати і в іншому місці ставати на облік, якби не моя обмінка то я не знаю, як би було, там і аналізи і скринінги там все. Проблем не було, мене просто поставили на облік без заяв і т.д.