ПадаюВреверансах• 14 февраля 2023

Чому кожна орві в мене страшним кашлем закінчується?

Отаим самим, яким ригаєш тиждень чи два, а то і місяць.
Багато знайомих спостерігаю, що захворіли і пару днів соплі, трохи кашлю легкого. Через кілька днів на роботі. А я як почну спочатку сухо тиждень, що сльози душать і безупину, а потім переходить у воллогий і ще довго відкашляю. Один син так само.
У чоловіка такого нема, у молодшої дитини теж.
Чому так? Це якачь особливість організму. І жодне орві не закінчується просто соплями, обовязково отакий набридливий довгий кашель
Crazy_lady• 14 февраля 2023
Хронічна обструкція? Між орві як з диханням?
Suzanna19• 14 февраля 2023
Потому что у вас присутствует астматический компонент. Я сама астматик. Преднизолон рропейте по схеме+ тавегил.
Ir4uk_M• 14 февраля 2023
Сходіть до пульмонолга або алерголога на обстеження. У вас так реагують бронхи. Потрібне правильне лікування, тому що через деякий час може бути астма.
автор РойЛеля • 14 февраля 2023
Ответ дляCrazy_lady
Та ніби нема в мене зауважень про дихання
автор РойЛеля • 14 февраля 2023
Ответ дляSuzanna19
Дякую! Почитаю про ці препарати
автор РойЛеля • 14 февраля 2023
Ответ дляIr4uk_M
Таки треба піти до лікаря
Ir4uk_M• 14 февраля 2023
Ответ дляРойЛеля
Таки треба піти до лікаря
Обов‘язково. Можете ще здати імуноглобулін G, він показує алергічні прояви. Якщо високий показник, то відразу до алерголога для додаткових обстежень.
Петрик• 14 февраля 2023
Ответ дляРойЛеля
Дякую! Почитаю про ці препарати
Вы чего? Не вздумайте ничего пить, кто там что советует. Это вообще мозгов не иметь советовать гормон кому-то, не зная диагноз, истрию болезни, не будучи врачом.
Вам нужно к врачу и пройти обследование. Бронхи ваше слабое место.