Отаим самим, яким ригаєш тиждень чи два, а то і місяць.
Багато знайомих спостерігаю, що захворіли і пару днів соплі, трохи кашлю легкого. Через кілька днів на роботі. А я як почну спочатку сухо тиждень, що сльози душать і безупину, а потім переходить у воллогий і ще довго відкашляю. Один син так само.
У чоловіка такого нема, у молодшої дитини теж.
Чому так? Це якачь особливість організму. І жодне орві не закінчується просто соплями, обовязково отакий набридливий довгий кашель
Ответ дляРойЛеля
Дякую! Почитаю про ці препарати
Вы чего? Не вздумайте ничего пить, кто там что советует. Это вообще мозгов не иметь советовать гормон кому-то, не зная диагноз, истрию болезни, не будучи врачом.
Вам нужно к врачу и пройти обследование. Бронхи ваше слабое место.