Останній тиждень почались дискомфортні відчуття у грудях. Наче легке потягування чи поколювання. Це таке перед менструацією буває? Бо ніколи такого не було. Хочу піти до мамолога, але думаю, чи варто зараз йти чи вже після закінчення крит.днів.
lesya-0405• 14 февраля 2023
Мій мамолог-онкохірург, до якого ходжу на прийом, каже, що можна приходити на огляд не залежно від циклу