Ресничный червь• 15 февраля 2023

Якщо вагітна виїжджає народжувати в іншу країну, що зробити в ЖК?

Як народжувала першу дитинку і просто змінила місце проживання на Київ, то мені мозок виносили і шукали після пологів по обом адресам.
А зараз виїжджаю і знімаюсь з обліку і пишу про це лікарю у вайбер, а вона - ок, з Богом. Каже що жодних печаток чи підписів не треба, лише її повідомити і я це зробила вже.
Як у вас?
Оля_с_киркою• 15 февраля 2023
Вона сама собі відмітить, що з вами все гаразд. Думаю, що зараз все в рази простіше

Непонятно• 15 февраля 2023
ну ви ж не кріпачка
які печатки?
Ваша величність• 15 февраля 2023
Зробіть собі копію мед карти і аналізів
Клин_Кляйн• 15 февраля 2023
И что вас не устраивает? Вы предупредили своего врача о выезде, она сама всё что надо напишет и отметит. В другой стране ваша карта, написанная на украинском , никому не нужна. Всё равно там будут делать свои анализы, обследования. Особенно , если страна предоставит вам бесплатную медстраховку.
автор Ресничный червь • 15 февраля 2023
Ответ дляНепонятно
ну ви ж не кріпачка
які печатки?
Ну так було 10 років тому. Лікар писав в обмінці що вибуваю і куди і ставив підписи та печатки.
Без цього мене не приймали в новій ЖК.
А вот недавно• 15 февраля 2023
Зараз думаю всі розуміють, що місце змінюється.
В мене лікар вимагав гроші за прийом, отримала обмінку і більш не ходила. Подзвонили лише раз, після пологів, за якоюсь бумажкою. Просто сказала що немає ні грошей ні настрою до них ходить. Ніхто більш нічого не хотів.
Непонятно• 15 февраля 2023
Ответ дляРесничный червь
Без цього мене не приймали в новій ЖК.
10 років тому я просто в 30 тижнів прийшла і стала на облік, шоб отримати обмінку.
Главный котик• 15 февраля 2023
Мені просила тільки на вайбер скинути фото довідки про народження дитини для того, щоб долучити до моєї картки вагітної.
сама себе прекрасная• 15 февраля 2023
Мне моя врач сказала что даст все необходимые документы для пересечения. В понедельник буду уточнять, какие именно.

автор Ресничный червь • 15 февраля 2023
Ответ дляГлавный котик
Ого, це ви народжували теж за кордоном?
Тобто її потрібно ще й встигнути віддати на переклад до того як віддам у РАЦС?
автор Ресничный червь • 15 февраля 2023
Ответ длясама себе прекрасная
а відпішіться потім будь ласка що саме вам дали?