Божья коровка• Изменено 15 февраля 2023

Як думаєте, чи буде дистанційка?

Передмістя Києва. Працюю у школі. Ходимо очно. Вчора зібрали. Про дистанційку ні слова. Лише про те, що раз ми вже вирішили працювати зараз і не поїхали, то готові до усього і треба стояти до кінця і ніякого виду не подавати, що нам страшно чи ще щось. Я згодна. Але ж зараз з кожної дірки лякають самі знаєте чим. Були б логічно на пару тижнів людям усім дати віддалено працювати.
Сказали, що нікому не підпишуть за свій рахунок, якщо хтось хоче виїхати ( вивезти дитину в село, наприклад і попрацювати дистанційно) тиждень- два.
Робимо вигляд, що все ок. Створюємо видимість нормально життя.
Проводимо конкурси, заходи для тих, хто не виїхав.( Ми й справді ,як дурні, проводимо ті конкурси малюнків/ поробок/ виступів і заходи тричі на тиждень).
Таке якесь неприємне відчуття залишилося, ніби ми безправні.
Чоловік кричить кидати школу, плювати на все і хоч на кілька тижнів вивезти дитину.
Що у Вас кажуть?
ЯНаПэПэ• 15 февраля 2023
Ну то кидайте і плюйте. Або нехай чоловік везе дитину в село.

Санта Барбара• 15 февраля 2023
Без QR коду• 15 февраля 2023
Ви вільні звільнитися. Але як вчитель серед учнів паніку сіяти права не маєте
Коробка с карандашандрами• 15 февраля 2023
Ви думаєте до цього можна підготуватись ?
КротоТо• 15 февраля 2023
Я ридаю!!! Вже не можу! що там має статися?
автор Божья коровка • 15 февраля 2023
Ответ дляСанта Барбара
За що?
Ответ дляКротоТо
Наступлєніє
автор Божья коровка • 15 февраля 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Він без мене не поїде, бо то до моїх родичів.
І він працює в критичній інфраструктурі.
LudaSHS• 15 февраля 2023
Киев все очно

Санта Барбара• 15 февраля 2023
Ответ дляКоробка с карандашандрами
Наступлєніє
Атрицательное?
БлинчикБезСметанки• 15 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Киев все очно
Не всі. Ми ходимо тиждень через тиждень
KaterionOK• 15 февраля 2023
Автор, а що за 2 тижні зміниться? Я також в передмісті Києва. Вже просили неодноразово виїхати - то в травні, то в жовтні, то в грудні… Ударного угруповання в білорусі немає
автор Божья коровка • 15 февраля 2023
Ответ дляБез QR коду
Та я не сію, боже збав. Ви не так зрозуміли.
Нас зібрали оголосити список заходів на наступний тиждень, вчителі почали запитувати, чи настільки актуально проводити ’Конкурс малюнків’ та інше на наступному тижні. А ми і запитали...
Бочка порохУ• 15 февраля 2023
Не розумію проблеми. Вважаєте, що потрібно поїхати - звільняйтеся та їдьте
Без QR коду• 15 февраля 2023
Ответ дляБожья коровка
Чим небезпечний конкурс малюнків?
автор Божья коровка • 15 февраля 2023
Ответ дляKaterionOK
Може Ви і праві.
Але у п´ятницю, коли була тривога. Ми були у підвалі і це дуже страшно. У нас збивали ракети і було дуже - дуже голосно. Усім дітям було страшно і мені теж. І це не так легко заспокоїти 19 дітей ((((
автор Божья коровка • 15 февраля 2023
Ответ дляБез QR коду
Чим небезпечний конкурс малюнків?
Не конкурс. Ви ж прекрасно розумієте про що мова
Чумачечая_• 15 февраля 2023
Ответ дляБожья коровка
А чому не актуально, я не зрозуміла?
KaterionOK• 15 февраля 2023
Ответ дляБожья коровка
Може Ви і праві.
Ну от зараз знову тривога. Тримайтеся

МаргаритаЛьвовна• 15 февраля 2023
так это... странно. вы же работаете в школе, вам виднее, будет ли ДО.
а мы-то что, мы просто родители, откуда нам знать? лично у нас ДО уже который год. а в школу за последний год аж раз ходили - за учебниками.
Lena24101987• 15 февраля 2023
Ну а які варіанти?
На мою думку їх тільки два: звільнятися і їхати або залишатися і в будь-який момент їхати
Я думаю коли рушить авіація чи жива сила навряд у шкоді конкурс буде.
Йдіть на лікарняний, щоб не звільнятися і заяву не писати.
Зараз не вистачає вчителів -візьмуть назад
LudaSHS• 15 февраля 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Не всі. Ми ходимо тиждень через тиждень
Имею. ввиду что ничего не поменялось
Процесс как в октябре тли декабре.
Очно и смешаное.
Самый умный• 15 февраля 2023
Це справа особиста, не можете працювати, вам тривожно то звільняйтесь. Ну не можуть всі виїхати! Життя триває, і потрібні ті малюнки дітям і решта лабуда. Мої діти щасливі, що мають можливість ходити в школу. Задовбала та дистанційка
автор Божья коровка • 15 февраля 2023
Ответ дляKaterionOK
Ну от зараз знову тривога. Тримайтеся
У моїх сьогодні всього 4 уроки, діти вже пішли , а на гпд не моя зміна
Чумачечая_• 15 февраля 2023
Ответ дляБожья коровка
Про що? Я не розумію. Якщо вдруг буде таки наступ, то переведуть на дистанційку чи взагалі зупиниться навчання. А поки наступу нема, то працюйте, діти хай вчаться, конкурси хай проводяться.
Без QR коду• 15 февраля 2023
Ответ дляБожья коровка
Ви написали конкурс малюнків, я і зрозуміла конкурс малюнків.
МаргаритаЛьвовна• 15 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Имею. ввиду что ничего не поменялось
Процесс как в октябре тли декабре.
Очно и смешаное.
кстати, про не поменялось.

автор же не вчера на работу устроилась. интересно, как раньше у них в школе все это организовано было - неужели обычно с легкостью отпускали за свой счет, а теперь ВДРУГ нет?

и что значит ’за свій рахунок, якщо хтось хоче... попрацювати дистанційно’??? то есть за свой счет, но работать - что за бред?
Зефирная попка• 15 февраля 2023
Ответ дляБожья коровка
Може Ви і праві.
Я не знаю, что у вас за обстановка и кто кого накручивает, если все сидели в школе в подвале и всем было страшно. Во время тревог забираю ребенка со школы из подвала. Там можно увидеть все, что угодно, но не страх. Дети на ушах стоят. Педагоги, вроде, бодренькие
автор Божья коровка • 15 февраля 2023
Ответ дляСамый умный
Та всі щасливі ходити до школи. І я теж. Але чомусь саме зараз страшно. Може то мої таракани.
Я просто рік тому дітям казала, що війни не буде. Що це неможливо у сучасному світі -дурепа. Була така впевнена, що нас просто лякають. Ніякого тривожного рюкзака не збирала. 23 була до 21-00 на роботі, бо готувала виступ на засідання. А у результаті...((((
Тепер ніби боюся, своєю безпечністю знову допустити.
автор Божья коровка • 15 февраля 2023
Ответ дляБез QR коду
Я мала на увазі, що нам розповідають про те,як треба зайняти 100% часу дітей і свого конкурсами і всілякими заходами, а про те, як діяти у разі реальної загрози -ні слова. І що нам навіть між собою про це говорити не можна. І раз ми залишилися, значить працюємо у будь-якому випадку.