Божья коровка• Изменено 15 февраля 2023

Як думаєте, чи буде дистанційка?

Передмістя Києва. Працюю у школі. Ходимо очно. Вчора зібрали. Про дистанційку ні слова. Лише про те, що раз ми вже вирішили працювати зараз і не поїхали, то готові до усього і треба стояти до кінця і ніякого виду не подавати, що нам страшно чи ще щось. Я згодна. Але ж зараз з кожної дірки лякають самі знаєте чим. Були б логічно на пару тижнів людям усім дати віддалено працювати.
Сказали, що нікому не підпишуть за свій рахунок, якщо хтось хоче виїхати ( вивезти дитину в село, наприклад і попрацювати дистанційно) тиждень- два.
Робимо вигляд, що все ок. Створюємо видимість нормально життя.
Проводимо конкурси, заходи для тих, хто не виїхав.( Ми й справді ,як дурні, проводимо ті конкурси малюнків/ поробок/ виступів і заходи тричі на тиждень).
Таке якесь неприємне відчуття залишилося, ніби ми безправні.
Чоловік кричить кидати школу, плювати на все і хоч на кілька тижнів вивезти дитину.
Що у Вас кажуть?
автор Божья коровка • 15 февраля 2023
Ответ дляЗефирная попка
Я не знаю, что у вас за обстановка и кто кого накручивает, если все сидели в школе в подвале и всем было страшно. Во время тревог забираю ребенка со школы из подвала. Там можно увидеть все, что угодно, но не страх. Дети на ушах стоят. Педагоги, вроде, бодренькие
У нас під час тривог не можна відпускати.
У п´ятницю не були бодренькі. Не знаю, з якого ви міста.

Чумачечая_• 15 февраля 2023
Ответ дляБожья коровка
Та всі щасливі ходити до школи. І я теж. Але чомусь саме зараз страшно. Може то мої таракани.
Я просто рік тому дітям казала, що війни не буде. Що це неможливо у сучасному світі -дурепа. Була така впевнена, що нас просто лякають. Ніякого тривожного рюкзака не збирала. 23 була до 21-00 на роботі, бо готувала виступ на засідання. А у результаті...((((
Тепер ніби боюся, своєю безпечністю знову допустити.
І вдалися до протилежної поведінки - паніки? Ну Ви ж вчитель, опануйте себе. Прийміть якесь рішення та слідуйте йому. Якщо страшно, то звільняйтесь та виїзжайте. Не дуже страшно, то працюйте. Не може ж функціонування всієї школи залежати від ваших панічних атак.
автор Божья коровка • 15 февраля 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
кстати, про не поменялось.

автор же не вчера на работу устроилась. интересно, как раньше у них в школе все это организовано было - неужели обычно с легкостью отпускали за свой счет, а теперь ВДРУГ нет?

и что значит ’за свій рахунок, якщо хтось хоче... попрацювати дистанційно’??? то есть за свой счет, но работать - что за бред?
Раніше теж з боєм, навіть на лікарняному вели уроки дистанційно.
Чумачечая_• 15 февраля 2023
Ответ дляБожья коровка
Я мала на увазі, що нам розповідають про те,як треба зайняти 100% часу дітей і свого конкурсами і всілякими заходами, а про те, як діяти у разі реальної загрози -ні слова. І що нам навіть між собою про це говорити не можна. І раз ми залишилися, значить працюємо у будь-якому випадку.
Рік іде війна. Вже все говорено переговорено. І всі інструкції написані.
автор Божья коровка • 15 февраля 2023
Ответ дляЧумачечая_
Мені ’подобається’- ви ж вчитель.
Я не людина, чи що? Прийшла на форум запитати думки. Все
Зефирная попка• 15 февраля 2023
Ответ дляБожья коровка
Чернигов.
Поверьте, и педагоги и дети знают что такое обстрелы и ракеты не понаслышке.
автор Божья коровка • 15 февраля 2023
Ответ дляЗефирная попка
Чернигов.
То під час обстрілу вашим дуже весело? Не вірю.
Коли тривогабо в бульбашів літак злетів і все тихо, то так, діти можуть танцювати і веселитися. Коли поряд з ліцеєм збили ракетуі школа підскакує то немає танців. Діти не глухі. Усе чують
Чумачечая_• 15 февраля 2023
Ответ дляБожья коровка
Мені ’подобається’- ви ж вчитель.
Так. Ви ж вчитель - доросла людина, яка має певні посадові інструкції і обов´язки. Їх і дотримуйтесь.
автор Божья коровка • 15 февраля 2023
Ответ дляЧумачечая_
До речі, в моїх посадових інструкціях жодного слова про дії під час обстрілу чи війни. Жодного

Чумачечая_• 15 февраля 2023
Ответ дляБожья коровка
Як це? А чого ж Ви тоді дітей не відпускаєте зі сховища під час тривоги? То ваша особиста ініціатива?
автор Божья коровка • 15 февраля 2023
Ответ дляЧумачечая_
Директора.
Посадові інструкції учителя не переписувалися.
Чумачечая_• 15 февраля 2023
Ответ дляБожья коровка
Директора.
То директора особиста ініціатива?
Зефирная попка• 15 февраля 2023
Ответ дляБожья коровка
Если бы у них был учитель, который во время тревоги разводил панику и причитал, все пропало, то, наверное, им бы было не до веселья. У нас, слава Богу, нормальные учителя, которые делают вид, что ничего страшного не происходит и не нагнетают обстановку.
Ситуация в стране страшная, и спасибо нашим учителям, которые создают нашим детям обстановку нормальной жизни.
МаргаритаЛьвовна• 15 февраля 2023
Ответ дляБожья коровка
Мені ’подобається’- ви ж вчитель.
так и до войны к учителям, к сожалению, применяли подход как к людям подневольным. работая в этой системе, нужно лавировать.
про запрет обсуждать что-то между собой в коллективе - вообще издевательство. вы люди. и у вас есть права.
Спасу мир• 15 февраля 2023
Ответ дляБожья коровка
Може Ви і праві.
Але у п´ятницю, коли була тривога. Ми були у підвалі і це дуже страшно. У нас збивали ракети і було дуже - дуже голосно. Усім дітям було страшно і мені теж. І це не так легко заспокоїти 19 дітей ((((
А у нас в школе как только тревога , то учителя звонят родителям что бы все разбирали детей из подвала. Я в пятницу не выдержала, написала в группу вайбер, спросила как можно уберечь ребенка на улице и зачем срочно нужно бежать с работы, что бы забрать из подвала?
ЗаведУющая• 15 февраля 2023
Автор, в такому режимі очікування ’вєликого наступлєнія’ ми можемо роками жити. Яка ситуація була два тижні назад, така буде і через два. Якщо боїтеся - виїжджайте, бо роками на дистанційному ніхто не буде.
Жерица ночи• 15 февраля 2023
Пишите, автор, сразу, куда всем нужно ехать.
автор Божья коровка • 15 февраля 2023
Ответ дляЧумачечая_
То директора особиста ініціатива?
Ні, звичайно.
Чумачечая_• 15 февраля 2023
Ответ дляБожья коровка
Ні, звичайно.
Та таки є відповідні інструкції на випадок пожежі, мінування, тривоги, обстрілу і т.д.?

автор Божья коровка • 15 февраля 2023
Ответ дляЗефирная попка
Ваш натяк, що я ненормальна зрозуміла. Іншого і не чекала.
Дітям не показую, що мені страшно.
Але , звичайно, що страшно. І це нормально.
А то на порадниці боятися війни прямо соромно.
Діти чують гучні вибухи, стіни трясуться. Якщо комусь не страшно в такі моменти, то у мене виникають питання з приводу здорового глузду цих людей.
автор Божья коровка • 15 февраля 2023
Ответ дляСпасу мир
Ні, я такого не роблю. Я тільки щоразу пишу, що ми спускаємося до підвалу. Щоб батьки не переживали.
автор Божья коровка • 15 февраля 2023
Ответ дляЖерица ночи
Що ви маєте на увазі?
автор Божья коровка • 15 февраля 2023
Ответ дляЧумачечая_
Пожежі - так.
Обстрілу - ні
Kidstaff Bot• 15 февраля 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Gadi• 15 февраля 2023
Отставить панику! Зачем радовать кацапню? Все будет хорошо! Верим в Бога и ЗСУ!
Molochay• 16 февраля 2023
Так вот откуда в нашей школе такое отрицание дистанционного обучения) политика министерства образования , значит? тоже куча мероприятий, хороводы, праздник 14 февраля, невзирая на кучу отсутствующих по болезни детей и учителей.. Даже б в мирное время отправили на гриппозный каникулы, а сейчас -мы все выстоим, все переживём!
Molochay• 16 февраля 2023
Ответ дляСпасу мир
Потому что в подвале наверняка ничем дышать. И администрация заинтересована ’сдать’ детей на руки родителям, поэтому к концу тревоги остаются только те, кто работает или просто не может забрать лично ребенка.