МаргаритаЛьвовна• 15 февраля 2023
Ответ для Просто я
Да. Бо вы молодая, озорная. А мы тут старухи предпенсинерки собрались. И не бухаем ни ни
та канешна, молодая)) знаете как я потом зачиталась пояснением ’міозит, міалгія, ревматоїдний...’? сижу думаю, мож и мне такое надо, а то все на нимесиле.
Kvitkaliliia• 15 февраля 2023
Ой, я не можу
. Бачили тему про те, як все ж таки міряти: від 0 чи від 1? Я чомусь завжди думала, що то якийсь прикол.
МаргаритаЛьвовна• 15 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Психолога побрити?
вроде вредно стричь-брить котов. у них от этого и инфаркт случиться может.
Kvitkaliliia• 15 февраля 2023
Ответ дляMarsunia
Кулька з відбивачами, шукають наше ппо чи ще щось виглядають.
Прибацані імпотенти
mmi583@mail.ru• 15 февраля 2023
Тю, якби не тема то і не побачиоа б що в області тривога. Що на цей раз? 7 сторінок не читала
Kvitkaliliia• 15 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Так а як все таки правильно? ) У мене від 1 мірялка )
Від 0, просто найчастіше нуль це край (кінчик) стрічки, і його не наносять
a.ostroverh• 15 февраля 2023
Ответ для Просто я
Интересно, заростет полностью или нет? И летом будет дальше заростать?
Будем наблюдать)
Kvitkaliliia• 15 февраля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Русня вже кульки запускає