mmi583@mail.ru• 15 февраля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Нічого собі. Ніколи тут рахунок не поповнювала
Так і теж. Я взагалі тут зареєструвалась, бо допомагала одному дитячому будинку. Можливо старожили памятають перед Миколаєм завжли була тема «Різдвяна коробка». Я ні продавала ні купувала тут, лише ця мета. Хтож знав що таке буде. А пвсоя 10 разу коли мені тикнули що я рашистка, вирішила глянути що таке виявляється є.
mmi583@mail.ru• 15 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Ні, я на десять грн ось тільки поповнювала. Там ще якось від способу поповнення залежить.
Можливо ще від рейтингу? Не знаю, бо в мене по нулях.
Kvitkaliliia• 15 февраля 2023
Ответ дляАлёна-01
В нас вперше за рік світло у під´їзді ввімкнули)
Так незвично тепер
Ага, ходиш тепер і дивуєшся тому світлу
Леди на мопеде• 15 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Хороші мішки зараз дорогі. В мене є, але захотіла ще один великий, знайшла на Алі якісний і не дорогий. Хочете посилання?
Так это его мыть постоянно?
Kvitkaliliia• 15 февраля 2023
Причина тривоги та сама, що й раніше, тому щоб вам на голову не попадали залишки НЛО – перебувайте в безпечному місці
надiслати новину @novosti_kieva_bot
mmi583@mail.ru• 15 февраля 2023
Ответ дляЛЮБА
Это он уже умылся )))на сегодня лимит на зефир закончился )))
Ну він у вас і гурман.
Kvitkaliliia• 15 февраля 2023
Ответ дляЛЮБА
Вже й мені зефіра захотілося. Навіть фото в темі передивилася, бо цікаво стало). Гарний такий, домашній. Піду цукерку з´їм))
Kvitkaliliia• 15 февраля 2023
Ответ для Просто я
Я раньше была равнодушна к зефиру пока не купила в Сильпо манговый и всё. Это любоф на веки
А хто виробляє?
Леди на мопеде• 15 февраля 2023
Ответ дляЛЮБА
Да .
Прочла уже, что для зефира. После него можно и помыть. А то после кремов не намоешься
Ответ дляKvitkaliliia
Готовится быстро на агаре, минут 10 пюре делала , короче за 25 минут все было готово , подсох за пару минут, через час уже кушать можно
Леди на мопеде• 15 февраля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Вот я как-то осенью делала, клубничный