Приму в дар• 15 февраля 2023
Дівчата підтримайте
Обман по повній.
Сьогодні узнала що в нього маленька дитина
На момент нашого знайомства дружина була вагітна.
Спочатку обман про свій вік. Він на 13 років молодший. Випадково узнала. Але вже так залипла на ньому, що простила.
А сьогодні ось таке. Посварились сильно, що заблокував без пояснень.
Кришу зриває, що просто неможу.
ЯблокоРаздора• 15 февраля 2023
Що робити... Зараз тільки проживати свій біль. Плакати, сумувати... Той що обманув раз, зробить це ще і ще... Нажаль
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 15 февраля 2023
Хай іде під три чорти. Ваша криша у Вас одна, навіщо себе гробити із за якогось хєра?? Купіть собі вкусняшку краще
МадамОхмури• 15 февраля 2023
Автор, миленькая, держитесь.
Будет новая любовь, уверяю Вас.
Надо это пережить.
Будет новая любовь, уверяю Вас.
Надо это пережить.
Амели на мели• 15 февраля 2023
Я от тільки не розумію, як можна не помітити що чоловіку, наприклад не 40, а 27 років, він настільки погано виглядає?
Приму в дар
• 15 февраля 2023
Ответ дляАмели на мели
Виглядає дійсно старше. Я бачила що він молодший і ми це обсуждали але не думала що настільки
СовНарКом• 15 февраля 2023
Ответ дляПриму в дар
Та ви троль!
Цікаво яка зарплата за подібні теми?
Приму в дар
• 15 февраля 2023
Ответ дляСовНарКом
Та ви троль!
Цікаво яка зарплата за подібні теми?
Який троль.
Я також на свій вік не виглядаю, то що .
КошкинДом• 15 февраля 2023
Ответ дляПриму в дар
Який троль.
Автор, а Вы реально не замечали, что он не свободен? Ну там трубку не всегда берет, по выходным не встречается и т.д.
ЭтаваНиМожетБыть• 15 февраля 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Автор написала щоб її підтримали, а не спонукали на плач і ниття
СкрипяСердцем• 15 февраля 2023
Ответ дляПриму в дар
Як так можна?
Я себе йому повністю відкрила. Дурепа.
Хай це буде для вас уроком. Я це в хорошому смислі. Знаєте, є наївні жінки, котрих тільки так можна навчити. Просто зробіть висновок. Може вас це вбереже в подальшому
ЯблокоРаздора• 15 февраля 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Поки біль не вийде, легше не стане.
Добро с Кулаками• 15 февраля 2023
Ответ дляdulenok
вам еще повезло, шлите лесом таких...знакомая на 7 месяце беременности от такой ’любови’...заливал, что в разводе давно. А оказалось, что нет....они просто в Германии.
О!Знайома історія.Не Сергій його часом звати?
ЭтаваНиМожетБыть• 15 февраля 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Поки біль не вийде, легше не стане.
У всіх різний характер
Не пью, не курю• 15 февраля 2023
Підняти голову вище, відкрити рота і послати нах… кажіть велике дякую, що вчасно дізнались що він ідіот і він не зробив Вам дитину.
ЖивунаБагамах• 15 февраля 2023
Это очень тяжело, держитесь, займите свою голову чем-то, старайтесь чтоб не было свободного времени вообще, не оставайтесь с собой наедине, надо время конечно, если совсем тяжко, то помощь психолога или хорошая подруга - жилетка
Миллион АлыхРос• 15 февраля 2023
Ответ дляАмели на мели
Розовые очки.
Ручки не поднимаются снять: #авдругсаморассосется
ЯблокоРаздора• 15 февраля 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
У всіх різний характер
А психологія одна.
Приму в дар
• 15 февраля 2023
Ответ дляКошкинДом
В мене і в нього така робота з цією війною, що ми не завжди вільні.