Коротко ситуація
Організовується благодійний вечір зі збором коштів начебто на потреби українців. Зал оздоблюється матрьошками, самоварами, балайками та ведмедями.
Запитання чи може людина, яка є українкою - допустити подібне? Чи може українка не знати "а що не так з балалайкою"?
Можливо це все на заході, спрямованому на підтримку України чи ні?
Алина-1240• 15 февраля 2023
Ответ дляamoa
А яке відношення має балалайка та ведмідь до України?
Никакого.просто стоит там
Татьяна-bfd8• 15 февраля 2023
Ответ дляАлина-1240
Удалено администрацией...
А матрёшки? Не получится выгородить эту чухню как ни старайтесь
Ответ дляAmira-a
Вам шашечки или ехать? Средства для помощи собрали?
Це не в ваш бік, а так до слова)
Знайшла в інтернеті, збір коштів для батальйона в якому служить мій чоловік, організатор пише що хлопці зараз в Бахмуті на 0 і їм терміново потрібне авто. Одне але, на той час вони вже майже три місяці з Бахмута вийшли і були на іншому напрямку, без участі в бойових діях. От і питання для кого збиралися ті гроші.
Чашечка кофе• 15 февраля 2023
Ответ дляАлина-1240
Никакого.просто стоит там
Матрешки тоже глаза не колят?
Татьяна-bfd8• 15 февраля 2023
Ответ дляАлина-1240
Никакого.просто стоит там
Зачем ему там стоять ? Зачем там стоять раша матрешкам? Вы вообще понимаете какой бред несёте?
Алина-1240• 15 февраля 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
И матрешки никакого.просто поставил человек.у меня нет задачи выгораживать.просто нет смысла искать скрытый подтекст где его нет?
Татьяна-bfd8• 15 февраля 2023
Ответ дляАлина-1240
Что вы несёте?)
МаргаритаЛьвовна• 15 февраля 2023
Ответ дляАлина-1240
Удалено администрацией...
а при чем к Украине?
и при чем такой антураж к помощи?
Dark_Yasna• 15 февраля 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
увидела фото и подумала, на куя росипянки надели украинские наряды.
Алина-1240• 15 февраля 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
а при чем к Украине?
и при чем такой антураж к помощи?
Вот такой у человека просто вкус в украшательстве.не все обладают хорошим вкусом
Чашечка кофе• 15 февраля 2023
Ответ дляАлина-1240
Я к тому,что медведь это просто медведь,а балалайка просто балалайка.не нужно искать скрытый смысл где его нет
Можно было поставить бандуру или кобзу. И вместо предметов с хохломской росписью поставить петриковский.
По первому фото ощущение, что сбор на поддержку ’сво’
Татьяна-bfd8• 15 февраля 2023
Ответ дляDark_Yasna
Да это полный треш. Все эти фото
Алина-1240• 15 февраля 2023
Ответ дляura1981

Та їжайте вже в працвітающу расєю...з вас фіговий раша агент
Перекреститесь)
Чашечка кофе• 15 февраля 2023
Ответ дляDark_Yasna
И еще эта ужасная хохлома
Ответ дляАлина-1240
Ні, не просто. Бо виУкраїні балалайок нема, як і матрьошок та самоварів. Натомість є кобза, розмальовані півні та паляниці. А якщо так всерівно, то чого сомбреро з кактусами і текілою не прикрасили?
Алина-1240• 15 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Можно.но скорее всего она выставила что было просто
Ответ дляiryna _b
Странно все, даже шарики на фото-там почти триколор,только вместо красных решили зеленые ,чтоб не так палевно. Не ужели вообще не было никакой атрибутики украинской? Это явно сбор не наш и не в нашу пользу
Я не була на заході. Заход позиціонувався як збір коштів для Українців, організовувався українцями і було багато людей в національних костюмах та вінках.
Згодом, в обговоренні виявилося, що зібрані кошти підуть на підтримку ’слов´ян’
Організація, яка це робила теж у назві містить ’слов´янський’
Dark_Yasna• 15 февраля 2023
Ответ дляАлина-1240
а флаг наш где?
Алина-1240• 15 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Не знаю почему)спросите у автора мероприятия