Коротко ситуація
Організовується благодійний вечір зі збором коштів начебто на потреби українців. Зал оздоблюється матрьошками, самоварами, балайками та ведмедями.
Запитання чи може людина, яка є українкою - допустити подібне? Чи може українка не знати "а що не так з балалайкою"?
Можливо це все на заході, спрямованому на підтримку України чи ні?
Татьяна-bfd8• 15 февраля 2023
Ответ дляБезимени890123
Удалено администрацией...
Безимени890123• 15 февраля 2023
Ответ дляAmira-a
Вам шашечки или ехать? Средства для помощи собрали?
Це чергове засмічення мозку, чергове нав´язування меншовартості. Культура України в сто раз більша за московське.
Татьяна-bfd8• 15 февраля 2023
Ответ дляКсения_ksen
Тобто якщо на фоні портрета пуйла і букви зю -то теж було б ’какая разница’?
Удалено администрацией...
HelloKitty18• 15 февраля 2023
Емігранти, які давно вже в США дружать з нашими, там повно руських, які дружать з нашими от може це і для них, вони ж там не нападали, а скоріше за все підтримують зв´язки.
Ответ дляЧашечка кофе
А нормально нельзя подготовиться к мероприятию? А то ощущение, что старые ватницы решились замаскрироваться, но вышло как-то фигово
Найогидніше, що організатори не старі. Мого віку. Тобто совок застали, але не в усвідомленому віці.
Чашечка кофе• 15 февраля 2023
Ответ дляУнция яда
А для помощи ли собирали?
По теме: мне наверное должно быть капец как стыдно, но кроме медведя меня наверное ничего бы не смутило. Это наверное потому, что я плохо знаю наш декор и культуру - позор мне
Посмотрите разницу между балайкой и бандурой, разницу между хохломой и петриковской росписью
Ответ дляза крок до весни
Я не дам посилання.
Створила тему від початку без анонімів. Це реальність з якою доводиться, не побоюся цього слова, миритися. Але уже терпець завершується.
Особисто я не знаю, як стримуватися і протистояти оцим медовим словам, що на фото. Я не можу. Я мовчала, просто щоб не сказати зайого, бо мене вже звинуватили раз у булінгу, коли я наважилася написати свою думку в іншій подібній ситуації.
Я хочу побачити чи багато людей підтримує подібне і не бачить проблеми. Це моя мета в цій темі.
Дякую усім за думки.
А в чому проблема?
Цез офіційний захід!?
Інакше ви троль і провокатор!!!
Цез офіційний захід!?
Інакше ви троль і провокатор!!!
Безимени890123• 15 февраля 2023
Ответ дляАлина-1240
Для меня главное,чтоб человек хорошее дело сделал ,если она собирает деньги пострадавшим,то цепляться к чему либо не совсем корректно
Так нехай і організовуються від імені московії. Але ж знають, що на русню ніхто копійки не дасть і тому мімікрують
Ответ дляHelloKitty18
А для українців де? Ну хоть щось? І до чого там прикраси для них, якщо збір для України? Там і американці були, але плакатів з термінатором щось не видно.
Татьяна-bfd8• 15 февраля 2023
Ответ дляБезимени890123
++
HelloKitty18• 15 февраля 2023
Ответ дляза крок до весни
Емігранти, які там давно живуть взагалі вже все забули, виїхали в 90-х і не жили в незалежній Україні.
Чашечка кофе• 15 февраля 2023
Ответ дляУнция яда
А для помощи ли собирали?
HelloKitty18• 15 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Ви знаєте, ця тема схожа на провокативну, не потрібно вірити не підтвердженій інформації, бо чомусь автор не спішить говорити де це відбувалося, тому цілком можливо, що це фейк якийсь.
Татьяна-bfd8• 15 февраля 2023
Ответ дляМариш_ка
та все вона розуміє.... знову намагаються ліпити ’адіннарот, прастим людямдєлітьнєчого’...
Пошла она в …
МаргаритаЛьвовна• 15 февраля 2023
Ответ дляза крок до весни
так кому они помощь-то направили? каким славянам?
Ответ дляHelloKitty18
Не всі
Та, що ви кажее я теж не раз уже чула. Ми приїхали давно, нам не було куди йти, ми пішли до них і нам тепер так добре, змінюватися не хочемо.
Але на фото - люди не з 90-х Це молодші люди. Дівчата організатори - навчалися в Україні.
HelloKitty18• 15 февраля 2023
Ответ дляза крок до весни
Не всі
Тупі вони ті дівчата.
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
Звіти будуть згодом. Але люди, які знають нюанси стверджують, що відслідкувати буде неможливо. Підуть на потреби ’слов´ян’
Алина-1240• 15 февраля 2023
Ответ дляБезимени890123
А вы спросили лично у организатора,чеки,переводы,кому деньги ушли?нет ведь,а уже русню приплели
Ксения_ksen• 15 февраля 2023
Ті,хто пише ’а что здесь такова’,звідки ви?почитайте хоч щось крім інстаграму та порадниці.Ваші діди ж чогось на параді Перемоги не виходили з символами та атрибутами нацизму
Алина-1240• 15 февраля 2023
Ответ дляura1981
А нафіг тоді той вусь антураж якщо він немає сенсу???...поставилиб ящик пива, відвідувачам би то ще більше сподобалось
Вы для начала напишите автору мероприятия ,и попросите чеки,переводы,кому она деньги пересылала,что насобирала.и только потом судите
Чашечка кофе• 15 февраля 2023
Ответ дляза крок до весни
Значит русне
Ответ дляKristal2013
Эта тема, наглядный пример переписи матрёшек и диванных ’невсётакоднозначно’.
+100000000000. А подібний ’захід’ - це елемент інформаційної війни. Бо пересічний європеєць чи американець подивиться оце зборище і зависне в роздумах ’а чого ж тоді там війна?’