за крок до весни• 15 февраля 2023

Яка ваша думка?

Коротко ситуація
Організовується благодійний вечір зі збором коштів начебто на потреби українців. Зал оздоблюється матрьошками, самоварами, балайками та ведмедями.
Запитання чи може людина, яка є українкою - допустити подібне? Чи може українка не знати "а що не так з балалайкою"?

Можливо це все на заході, спрямованому на підтримку України чи ні?
Ксения_ksen• 15 февраля 2023
Ответ дляАлина-1240
Вы для начала напишите автору мероприятия ,и попросите чеки,переводы,кому она деньги пересылала,что насобирала.и только потом судите
Я Вас ще раз питаю-тобто якщо ведеться збір на допомогу українцям(хоча це теж питання)-то можна його проводити з портретом х..йла та буквами зю?
Мариш_ка• 15 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Какой здесь скрытьй смысл?

На мероприятие под видом помощи Украине принесли руснявые атрибуты и двух теток в вышиванках. Вывод из этого такой: мероприятие организовал идиот или вата
... або ’таваріщ’ з певних структур і з певною метою
руала• 15 февраля 2023
А де вони стільки балалайок понабирали?
Алина-1240• 15 февраля 2023
Ответ дляКсения_ksen
А там портрет хуйла где то?
ura1981• 15 февраля 2023
Ответ дляАлина-1240

Так кому писати?
Силка на захід буде!?
Мариш_ка• 15 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Фу, мене аж мутити почало. І це нас будуть асоціювати з рашистами. Балалайка, ведмідь, матрьошки, все це міцно сидяча в головах іноземців символіка параші. Знов адіннарод. Ой не можу, мене зараз порве((
Бінго, для цього і затіваються отакі ’заходи’
МаргаритаЛьвовна• 15 февраля 2023
Ответ дляза крок до весни
Звіти будуть згодом. Але люди, які знають нюанси стверджують, що відслідкувати буде неможливо. Підуть на потреби ’слов´ян’
я не врубаюсь. ладно орг-ы комменты потерли на сайте. но ’Заход позиціонувався як збір коштів для Українців, організовувався українцями і було багато людей в національних костюмах та вінках’.

и что - всю эту толпу все устроило? они ж вживую могли возмутиться, задать вопросы, побить организатора...
Ксения_ksen• 15 февраля 2023
Ответ дляАлина-1240
А там портрет хуйла где то?
А балалайка-це символ України?а матрьошка?
автор за крок до весни • 15 февраля 2023
Вони уже прибрали самі ’прекрасні’ фото
Ось таке ще є, і відео є все ще на сторінці, але мені огидно те відео дивитися.
Алина-1240• 15 февраля 2023
Ответ дляura1981

Так кому писати?
Силка на захід буде!?
Спросите у автора темы где она нашла это ,там и ссылка будет
lerisal• 15 февраля 2023
Сюр какой-то.
Ответ дляМаргаритаЛьвовна

На фото - усміхаються.
Розумієте, це не та організація, до якої я належу і чиї заходи відвідую. Я навіть не знала про такий захід для українців, тому що в спільноті, де чітко вказано ’українці’ захід не рекламувався
Мариш_ка• 15 февраля 2023
Ответ дляHelloKitty18
Емігранти, які давно вже в США дружать з нашими, там повно руських, які дружать з нашими от може це і для них, вони ж там не нападали, а скоріше за все підтримують зв´язки.
Я вам більше скажу: наші ’біженки’-акакаяразніци в Європі вже й паруються з москалями, котрі чкурнули туди після оголошеної путіним мобілізації
Remensa• 15 февраля 2023
Ответ дляза крок до весни
Я не дам посилання.
Створила тему від початку без анонімів. Це реальність з якою доводиться, не побоюся цього слова, миритися. Але уже терпець завершується.
Особисто я не знаю, як стримуватися і протистояти оцим медовим словам, що на фото. Я не можу. Я мовчала, просто щоб не сказати зайого, бо мене вже звинуватили раз у булінгу, коли я наважилася написати свою думку в іншій подібній ситуації.
Я хочу побачити чи багато людей підтримує подібне і не бачить проблеми. Це моя мета в цій темі.
Дякую усім за думки.
Так може то різні фото, а ви росіянець.
ura1981• 15 февраля 2023
Ответ дляза крок до весни
Вони уже прибрали самі ’прекрасні’ фото
А медсестра там до чого?
Чи на фінал стриптиз був?
ura1981• 15 февраля 2023
Ответ дляАлина-1240
Так це ви мені ліпити несудити а спитати спочатку в організаторів...тому і силка з вас
НамСвоюРобити• 15 февраля 2023
Удалено администрацией...
Ответ дляura1981
А медсестра там до чого?
Чи на фінал стриптиз був?
Це Айболить напевне. Не знаю. Чоловік - це.
Алина-1240• 15 февраля 2023
Ответ дляura1981
Я написала вообще то не искать скрытый смысл,перечитайте
Ohio• 15 февраля 2023
Ответ дляза крок до весни
Вони уже прибрали самі ’прекрасні’ фото
Дивно, якщо фото з одного місця, то чому ведмеді різні? Щось ви мудруєте.
МаргаритаЛьвовна• 15 февраля 2023
Ответ дляза крок до весни
Айболить кому-то необходим, считаю. бо це дурдом ’Веселка’.
HelloKitty18• 15 февраля 2023
Міс Всесвіту відмовилася стояти біля росіянки, а на цьому столі і самовар і балалайка, матрьошка і вишиті рушники, діачата у вінках.
Все змішалося і люди і коні.
Басина• 15 февраля 2023
Ответ дляАлина-1240
Такое же,как и к любой другой стране мира.просто декорация
Тоді чому не єнот і бандура?))
ura1981• 15 февраля 2023
Ответ дляАлина-1240
Повторююю...нафіг тоді атрибути якщо вони немають сенсу...нафіг державам прапори якщо це просто кольорові куски матерії зшиті між собою....
Алина-1240• 15 февраля 2023
Ответ дляБасина
Тоді чому не єнот і бандура?))
Наверно был только костюм медведя
Ось скрін з відосика. Сам початок
Тримає український рушничок. Принаймні, так можна припустити.
Не огидно їм? Ну як? Як?
Алина-1240• 15 февраля 2023
Ответ дляura1981
Не путайте флаги ,гербы что есть офсимволикой стран с медведями,балалайками и матрешками
МаргаритаЛьвовна• 15 февраля 2023
автор, а чем кончилось мероприятие про укр. культуру, к которому вы готовились в январе?
Kristal2013• 15 февраля 2023
Ответ дляOhio
Може там тих ведмедів був цілий клан.
Але, чого автор не дає посилання... ’А был ли мальчик?’ (с)
ura1981• 15 февраля 2023
Ответ дляАлина-1240
Тобто балалайта і бандура це не символи...це просто музичні інструменти яки поширені по всьому світу і не мають національної приналежності

Силку на захід в студію!!!