Соображалочка• 16 февраля 2023

Як це пережити?

Мамочка в лікарні (ковід) на ІВЛ .Стан критичний.Найрідніша людина,як це пережити?
Файна цьоця• 16 февраля 2023
держаться как то, недавно пережил потерю мамы, очень тяжело

Марафетчица• 16 февраля 2023
Масована атака країною!!!
Тримаю свічку• 16 февраля 2023
Ответ дляМарафетчица
Масована атака країною!!!
І що, автору від цього має стати легше?!
Людина за порадою прийшла, думаю про атаку вона і так знає
Люблю порядок• 16 февраля 2023
Держитесь, надейтесь на лучшее
Подтяжка• 16 февраля 2023
Моліться за маму. Ще не все втрачено. В нас дідусь 83 роки в 21 році - місяць був ШВЛ. Два місяці в лікарні. Вийшов з лікарні своїми ногами.
А молодий пацан 30 років не викарабкався.
Хай мама видужує.
Лорка-хлорка• 16 февраля 2023
Молитесь !
Тут попросите всех не равнодушных о молитве.
Напишите имя мамы и верьте !
Бог в помощь !
Люси2• 16 февраля 2023
Дай Бог здоровья вашей мамочке!Молитесь и надейтесь только на лучшее.Терпения и сил Вам!

В гости звали?• 16 февраля 2023
Вам треба боротися .Ми таке пережили .Я під лікарнею кожен день була у лікаря .Був самий перший самий страшний .Купляла гормон і противірусний дорогий препарат .Що ще погано,у лікарнях не роблять належних аналізів крові,а це дуже важливо .
В гости звали?• 16 февраля 2023
Та вам потрібен гарний лікар пульмонолог з досвідом .Не тільки інфекціоніст .
ОченьПриятно-Царь• 16 февраля 2023
Дуже важко, але треба вірити в молити Бога про допомогу. Не опускати руки. Нехай станеться чудо!
frumoasa17• 16 февраля 2023
Тримайтеся. Щиро бажаю побороти це.
Брюлик в стразах• 16 февраля 2023
так і не вдалося зрозуміти цей ковід, чому так по-різному він зачіпає людей? одним нічого, інших косить
Из Хацапетовки• 16 февраля 2023
Якщо є можливість, то зробіть все, щоб бути поруч з нею! Багато проблем виникає через недогляд за хворими (медсестер і лікарів критично мало).
Зараз вашій матері потрібен догляд. Беріть відпустку на роботі або за власний рахунок. І в лікарню на цілодобове (майже). Хоча б тиждень.
ГейСюда• 16 февраля 2023
Ответ дляИз Хацапетовки
До ковідних не пускають.
ГейСюда• 16 февраля 2023
Це дуже тяжко пережити.Автор,тримайтесь.
Из Хацапетовки• 16 февраля 2023
Ответ дляГейСюда
До ковідних не пускають.
Це якщо ходити туди сюди .
А якщо там весь час бути!?
ГейСюда• 16 февраля 2023
Ответ дляИз Хацапетовки
Це якщо ходити туди сюди .
А якщо там весь час бути!?
Зовсім у віділення не пускають.Моя мамочка боліла літом,то не пускали у відділення в Борисполі і в Броварах не пускали в 2021 році.Яу зараз,я не знаю.Може пустять,мабуть у всіх лікарнях по різному.
Вредняжка• 16 февраля 2023
У вашей мамы были высыпания?
Кукусики• 16 февраля 2023
Ответ дляМарафетчица
Масована атака країною!!!
Маразм от бессонницы
Ложитесь спать во время,начнёте мыслить по другому.
Глупая тетка