Кокосиха• 16 февраля 2023

Люблю своего мужа

Какой-то ненормальный любовью, хочется быть с ним , постоянно
Твоя подруга• 16 февраля 2023
А он вас так же любит?

ПМСница• 16 февраля 2023
Ответ дляКокосиха
Та взаимно, но блин, разве это нормально, что я хочу быть постоянно с ним ?
Доджно же быть какое то личное пространство
Если что мы 7 лет вместе
Все нормально, не накручивайте себя, живите так, как вам комфортно и меньше заморачивайтесь.
Сеточка• 16 февраля 2023
Ответ дляКашпо
Ми 23 роки разом
Секс дикий шалений
Кохання якесь таке сильне з кожним роком
Казки для домогосподарок. Вірю, чому б ні))
Очень добрый аноним• 16 февраля 2023
Я теж кохаю чоловіка, дуже. 24 роки разом. Але я не хочу бути з ним кожну секунду.... мене це напрягає. Я хожу на тренування, люблю почитати книжку, з подружкою на каву. Навіщо він мені в такі моменти? Також взагалі не бачу проблеми, щоб він їхав на дачу на вихідні, а я залишилася вдома / поїхала у відрядження по роботі. Так, довга розлука мені не полобажться, я дуде сумую. Але і кожну хвилину разом - то перебор. Ви так можете втратити себе як особистість
Кашпо• 16 февраля 2023
Ответ дляСеточка
Я працюю все своє життя
Мала гарну роботу
Прекрасну кар’єру , всюди подорожували всі ці роки з дітьми , маємо сімейні традиції
тому і живемо так зараз

А якщо ви в декреті сидите 30 років, то для вас такі відносини - казка
Сеточка• 16 февраля 2023
Ответ дляКашпо
Я працюю все своє життя
Мала гарну роботу
тому і живемо так зараз

Не вгадали, охотно вірю , чого це вас так зачепило?? Живіть собі і радійте!
дамаАмстердама• 16 февраля 2023
Класс. Заразите и меня Счастьем Взаимной Любви, Автор.