Скорая помощь• 16 февраля 2023
Як в йшла заміж, то почались сварки по побутовим дрібницям, то нормально?
Сварки не серйозні. Просто ми не можемо притертися до спільного життя. Приклад: чоловік забув винести сміття, я нагадувала три рази і на фоні цього виникла дискусія. Чи от вчора я зрозуміла, що ми вже два тижні в жодний ресторан не ходили, спробували знайти день, щоб піти разом, то знову дискусія, бо цей тиждень коли я вільна, то чоловік зайнятий і навпаки.
То нормально? Хто проходив таку ж ситуацію, як вирішилась?
звездная галактика• 16 февраля 2023
Ответ дляВсеЧетко
Он воняет. Прикиньте? То, что гуд вам. может быть не гуд другим. А вы навязываете как истину последней инстанции.
Значить выносите, если вам воняет. Не хотите - не выносите. В чем проблема?
Скорая помощь
• 16 февраля 2023
Ответ дляБаба-царьлебедь
Мы особо не делили обязанности. Муж у меня рукастый, и много именно мужской работы по дому ему часто приходится делать. Я сейчас безработная, а до того работала дома, так что быт на мне. За большими закупками продуктов ходим вместе, муж может приготовить что-нибудь, если надо (никакой работы вообще не боится), или убрать. Мусор - вечером ставлю пакет у входной двери, он идет на работу и по дороге выносит, бывает, что забудет, или мусор днем нужно вынести - выношу я, никаких проблем.
У вас питання побуту вирішено, що він на вас є і був, коли ви працювали навіть. А я до цього не готова, бо працюю, пристаю і банально не хочу це все брати на себе. Як ділили обов’язки, то ніхто проти не був, а зараз чоловік свою сторону не виконує так, як обговорювалось. Тому розглядаю як варіант взяти «помічницю» на прибирання..
Нифига_ни_ни• 16 февраля 2023
прикольные обидки - мусор и уже-две-недели-не-ходили-в-ресторан!
Нифига_ни_ни• 16 февраля 2023
Ответ дляСкорая помощь
только не вздумайте сами оплачивать ее услуги
Скорая помощь
• 16 февраля 2023
Ответ дляНифига_ни_ни
У нас спільний бюджет.
Перловая Кашка• 16 февраля 2023
Ответ дляСкорая помощь
Так мене влаштовує чоловік у всьому, що не стосується побутових питань.
Очень забавно) странно, что вы не назвали его бытовым инвалидом. Это новый тренд советчицы)
Скорая помощь
• 16 февраля 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Так він готує. І вміє все робити.
Перловая Кашка• 16 февраля 2023
Ответ дляСкорая помощь
Так він готує. І вміє все робити.
Я вас реально не понимаю. Он умеет все делать, умница и душка, но ему надо напоминать, что надо вытереть пыль…. Это как? Он в какой семье рос? Царской? Тогда домработница - ваш вариант
Ответ дляПтица Говоруша
Ні, це ненормально
Якщо ви не хочете поступитися одне одному навіть в дрібницях, то ці ’прітіркі’ будуть безкінечні
Совсем не обязательно , я считаю притирки нормой, это все логично
Мы тоже прибирались ещё и как , со скандалами и швырянием вещей потом все наладилось , очень давно женаты и все ок
Птица Говоруша• 16 февраля 2023
Ответ дляМиззери
нічого логічного тут нема
скандали та швиряння речей свідчить про незрілість та небажання прислухатися одне до одного
Скорая помощь
• 16 февраля 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Прибирав раз в два тижні, а то й рідше. Жив один.
Суто як звик собі готувати, то так і готує, а в плані прибирання мінус. Хоча не заперечує і згоден, що в нашій квартирі прибирання необхідні. Вона біла вся, а за вікном ще велика дорога і як провітрюємо, то вся пилюка у нас і освідає, плюс собака.
ДелиВерка• 16 февраля 2023
Ви свідомо ігноруєте всі поради, які стосуються придбння побутової техніки? Вам треба тільки так, як домовилися, і ні кроку назад? Певно, з вами дуже важко...
Скорая помощь
• 16 февраля 2023
Ответ дляДелиВерка
Ви не читаєте тему. Також свідомо.
Робот пилісос пробували, нам не підходить.
Баба-царьлебедь• 16 февраля 2023
Ответ дляСкорая помощь
Может ему, как школьнику, график повесить с перечнем дел? В такой день уборка, в такой еще что-то. Хоть и поделили вы обязанности, но как-то недоделили. Для меня лично неприемлемо присутствие чужого человека в доме (домработницы, няни и пр.). Если вам норм, почему бы и нет. Ну или делать все вместе - вечером, например, кто-то моет посуду, кто-то моет полы (к примеру).
ДелиВерка• 16 февраля 2023
Ответ дляСкорая помощь
Ви не читаєте тему. Також свідомо.
ВАМ особисто не підходить)) А диспоузер чому не підходить?
Пишу_граммотно!• 16 февраля 2023
Ответ дляУтка_в_тапках
Зачем грязь набирать в ведерко? Зачем бегать по лужам, зачем носить камни и палки в сумке, зачем лазить по деревьям? Слава Богу, с рождением второго ребенка его чуть отпустило
Тю, а он ребёнком что не был?)
Скорая помощь
• 16 февраля 2023
Ответ дляДелиВерка
Він мені сміття в смітник не винесе. Виніс сміття залишається і питання це не знімає.
Королева спама• 16 февраля 2023
Ответ дляБаба-царьлебедь
Ну это если автор хочет быть в роли мамки в этой семье
Из Виа-гры• 16 февраля 2023
Ответ дляВсеЧетко
Ну да, ясненько...Муж вообще не видит никаких проблем, в отличие от автора которая хоть как-то пытается их решить и наладить. И просто ее не слышит.
пилит мозни автор, а не наладить
ДелиВерка• 16 февраля 2023
Ответ дляСкорая помощь
Так вам шашечки чи їхати? Це знімає питання запахів і вцілому хоч раз на тиждень тоді сміття можна виносити. Раз на тиждень ви ж вдвох взмозі викинути сміття?
Баба-царьлебедь• 16 февраля 2023
Ответ дляДелиВерка
Вопрос глобальный, не только мусор. Мужа не напрягают редкие уборки, невынос мусора и прочие несделанные дела, на которые он добровольно согласился. А Автор педант, и ей это важно. Муж же как в анекдоте: ’Мужик сказал — сделает, значит, сделает! И не надо каждые полгода напоминать!’
Скорая помощь
• 16 февраля 2023
Ответ дляДелиВерка
Я в змозі і прибирання зробити, і сміття щодня викинути. Але питання побуту, то питання двох людей, які проживають в квартирі. І проблема в темі стосується саме цього.
ДелиВерка• 16 февраля 2023
Ответ дляБаба-царьлебедь
Ну так кого напрягають, той і має шукати альтернативні варіанти. Але автору то не треба, вона вперлася в своє і все. 5-та сторінка теми і вона мене вже напрягає, уявляю, як чоловіку.
ДелиВерка• 16 февраля 2023
Ответ дляСкорая помощь
Але має бути тільки по-Вашому)))
Скорая помощь
• 16 февраля 2023
Ответ дляДелиВерка
Сім’я, то не коли ти сам шукаєш, бо тобі треба, а це взаємодопомога і підтримка.
Скорая помощь
• 16 февраля 2023
Ответ дляДелиВерка
Але має бути тільки по-Вашому)))
Ні, ми спільно обговорювали обов’язки. Це було спільне рішення.
ДелиВерка• 16 февраля 2023
Ответ дляСкорая помощь
Так. Але у Вас то чомусь винос мозку. Я б була на Вашому боці, якби бачила, що у Вас чоловік, якого треба кружити, а сам він палець об палець не вдарить. Але тут Ви виступаєте мозгоклюйкою, дуже неприємно, коли хтось у парі так себе поводить.
никогда такого не было• 16 февраля 2023
Ответ дляСкорая помощь
Ні. Їздили в подорожі разом, могли ночувати один в одного, але так щоб постійно жити разом не жили.
Тоді просто переживіть цей період. І не тягніть як баран свої сімейні традиції та розподіл ролей у вашу сім‘ю, а створюйте нові спільні. Побут- то великий шмат життя, його треба просто налаштувати спільно, як команда, щоб всім було зручно.
ДелиВерка• 16 февраля 2023
Ответ дляСкорая помощь
Ну Ви ж бачите, що воно в результаті не працює так, як треба? То чого Ви впеерлися? Є інші варіанти...
никогда такого не было• 16 февраля 2023
Складається враження, що вам, автор, треба не щоб чоловік сміття виносив, а щоб виносив він його так, як робив ваш тато і як ви собі це уявляєте. Хоча у нього можуть бути свої на цей рахунок думки.
Вам вже написали, диспоузер, герметичне відро. Той самий компостер бокаші та сортування сміття могли б зменшити проблему. Але вам не проблему треба вирішити, а свою лінію прогнути, от і все. Думаю, що і з іншими питаннями приблизно так(