Скорая помощь• 16 февраля 2023

Як в йшла заміж, то почались сварки по побутовим дрібницям, то нормально?

Сварки не серйозні. Просто ми не можемо притертися до спільного життя. Приклад: чоловік забув винести сміття, я нагадувала три рази і на фоні цього виникла дискусія. Чи от вчора я зрозуміла, що ми вже два тижні в жодний ресторан не ходили, спробували знайти день, щоб піти разом, то знову дискусія, бо цей тиждень коли я вільна, то чоловік зайнятий і навпаки.
То нормально? Хто проходив таку ж ситуацію, як вирішилась?
Нарисовалось• 16 февраля 2023
Нагадали три рази про сміття- і достатньо. Нехай три рази нагадує про їжу, чи то сам готує- якщо хоче.