Звездолётчица• 16 февраля 2023

Берегово- Ньєрєчхазе ( Угорщина)

Хтось нещодавно іздив до Угорщини ?
Будем на водолікуванні з дитиною в Берегово, прочитала, що там на 1 день можна з‘іздити в Ньєрєчхазе , купальні, чи потрібно при наявності закордонного паспорту в дитини дозвіл батька на виізд?
Зефирная попка• 16 февраля 2023
Как у вас сейчас будет, напишете.
автор Звездолётчица • 16 февраля 2023
Ответ дляЗефирная попка
Как у вас сейчас будет, напишете.
Ок
СтелькаОТединицы• 16 февраля 2023
Ми телефонували на гарячу лінію погран.служби, нам говорили, що під час воєнного стану не треба. Місяць назад я з дітьми виїзжала без довіренності.
Для підстраховки можете самі зателефонувати
Зефирная попка• 16 февраля 2023
Ответ дляСтелькаОТединицы
Вы конкретно в какую страну выезжали тоже в Венгрию?
СтелькаОТединицы• 16 февраля 2023
Конкретно - в Словаччину, але довіренність цікава тільки українським погранцям, ані угорським, ані словацьким.ж
Зефирная попка• 16 февраля 2023
Ответ дляСтелькаОТединицы
Вот именно, страна одна, здесь пишут одно, а по факту получается по- разному.
автор Звездолётчица • 16 февраля 2023
Ответ дляСтелькаОТединицы
Дякую вам
Юлия_Лакомка• 16 февраля 2023
Я тиждень тому перетинала кордон в Угорщину. Довіреність від батька не потрібна. Закордонний паспорт діючий і вперед
МояХатаЗкраю• 16 февраля 2023
Якраз на Лужанку заїхали, повертаємося з Ніредьгази, запитаю у прикордонників та відпишу Вам
МояХатаЗкраю• 16 февраля 2023
Щойно інфо від прикордонника діючі паспорти у Вас та дитини і все пропускають без проблем!
автор irisha2424 • 16 февраля 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
О щиро вам дякую, що перейнялися питанням і відписали тут!