ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 16 февраля 2023

Підошвенна бородавка, хто виводив сам?

Купила чистотіл, але щось тепер сумніваюся. Може якісь народні методи є?
Незнакомлюся• 16 февраля 2023
Мазали дома довго.
Але все одно прийшлося видаляти у спеціалістів.
Вона дуже глибоко може бути, не дістане туди чистотіл

Повелитель интернета• 16 февраля 2023
Удаляла несколько раз разными способами. Самый действенный и безболезненный - лазерное удаление. 2 года назад платили 150 грн.
Катерина -3eec• 16 февраля 2023
Было много бородавок, больше 10. Выводила чистотелом, этой жидкостью, прошли все, без следов, недавно не сразу даже вспомнила на какой ноге были.
Снежнакомка• 16 февраля 2023
Только сегодня была у дерматолога, прижгла жидким азотом и сказада какое средство купить, чтоб дома продолжить.
автор ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА • 16 февраля 2023
Ответ дляКатерина -3eec
Я вже чоловіку видаляла колись, помазала один раз і забули про неї, а це підлітку треба, от я і сумніваюся
Клептоманка• 16 февраля 2023
Суперчистотілом вивела собі і сину. В мене було 5,а в малого штук 20. Якщо знати, яка материнська, то інші можна не трогати, самі відпадуть, але довший час займе. За 3 рази собі вивела, малому днів 5 капала, бо там запущене вже було.
автор ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА • 16 февраля 2023
Ответ дляКлептоманка
На підошві? У мого одна
Клептоманка• 16 февраля 2023
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Там головне акуратно нанести засіб, щоб не попалити живу тканину.
Клептоманка• 16 февраля 2023
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
На підошві? У мого одна
Так, на підошві.

автор ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА • 16 февраля 2023
Ответ дляКлептоманка
воно дуже пече?
Незнакомлюся• 16 февраля 2023
Ответ дляКатерина -3eec
Бородавки бувають дуже різні.
В мене на нозі була. Одни раз помазала чистотілом і вона пропала.
А в доньки була саме підошвенна, тільки видалення у лікаря допомогло.
Клептоманка• 16 февраля 2023
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
воно дуже пече?
Перший день взагалі ніяких відчуттів, на другий день боліло, але недовго, на третій день пощипало і все. Потім бородавка почорніла і я її витягла щипчиками, а можна почекати, поки відпаде сама. Після бородавок воронки залишаються, потім загоюються і сліду не залишається.
Незнакомлюся• 16 февраля 2023
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
воно дуже пече?
Воно взагалі не пече. Але бородавка починає боліти після нанесення чистотілу
автор ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА • 16 февраля 2023
Ответ дляКлептоманка
Я в інструкції не зовсім зрозуміла, один раз помазать і все? Чи три дні мазать?
Ромашка_Бегемотовна• 16 февраля 2023
Распаривала ногу и вырезала как можно глубже. До крови. Плюс пластырь салипод. И в один прекрасный день она исчезла, точнее через неделю я хотела повторить процедуру с распариванием и вырезанием, а ее нет ) Может я что-то там в ней нарушила, я не знаю. Но больше никогда таких бородавок не было )
БезобидныйКрокодильчик• 16 февраля 2023
Ответ дляКлептоманка
Що означає материнська?
Клептоманка• 16 февраля 2023
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Так, рекомендована кількість 3 рази. Але сину капала 5. Отою піпеткою один раз торкнутись самої бородавки. Перед процедурою розпарити ногу і очистити від омертвівшої шкіри. Після капання заклеїти пластирем. Раз на добу процедуру робити. Кожного разу розпарювати і знімати омертвівші тканини навколо бородавки.
автор ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА • 16 февраля 2023
Ответ дляКлептоманка
велике дякую
Клептоманка• 16 февраля 2023
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Що означає материнська?
Найперша бородавка, вона найміцніша і найбільша, від неї поширються інші. Якщо прибрати материнську, то мілкі бородавки пропадать разом з нею, більшим більше часу треба, але без материнської вони не живуть, відмирають. Це як вірус.

БезобидныйКрокодильчик• 16 февраля 2023
Ответ дляКлептоманка
ЯВас зрозуміла. А на впл здавали аналіз?
Клептоманка• 16 февраля 2023
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Ні. Собі вивела років 5 тому, більше не з´являлись, а син дався лише позаминулого літа, хоча у нього вони давно, років 7. Не давався.
Идууу--уууу блин• 16 февраля 2023
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Якщо ви не зрозуміли навіть інструкції, не варто.
Можливі хімічні опіки
Леди_в_ночи• 16 февраля 2023
Вывели ребенку подошвенную бородавку этим средством, куплено в Германии.
NadyaZ• 16 февраля 2023
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Я мазала днів 5. Думала нічого не допоможе. Але днів через 10 вона відпала. Навколо бородавки мазала кремом, бо дуже пекло, якщо на здорову шкіру попадало.
Карамбулкул• 16 февраля 2023
У моей дочери тоже появились подошвенные:( Я тут начиталась страсти-мордасти, что нужно анализы сдавать на впч и ещё что-то. Девочки, как вы так самостоятельно удаляете и себе и детям? Это точно безопасно?
КвартираЧья• 16 февраля 2023
Была подошвенная бородавка на большом пальце ноги
Врачи говорили резать
Я не хотела..
Купила чистотел и по инструкции использовала + раз в неделю распаривать ноги в воде с солью и пилочкой стирать мертвую кожу
Увлажнять обязательно
У меня+- 6 месяцев на это ушло, но уже прошло больше 3 лет и не скажешь что там была огромная бородавка
Кудесница_с_пургеном• 16 февраля 2023
Я выводила ребёнку дважды. Мазала каждый день. Через 2 недели отпали.
дамаБезСобачки• 17 февраля 2023
я ребенку. Лаком для ногтей. тут прочитала. На ночь намазали лаком, пару раз кажется. И все прошло