Брюнетка в Мармеладе• 17 февраля 2023

Живу минулим коханням підлітковим а може й дитячим

Була така історія давно. Такий хороший хлопець, а я не цінувала… До сьогодні забути не можу. І сталось це декілька місяців тому що постійно думаю про нього…
Я вже тут одного разу писала про це давніше. Може хтось щось нова порадить…
Я йому писала років 1,5 тому він раніше фотографував але він вже залишив цю справу давно, і відмовив.. ми згадали минуле, він каже я пам’ятаю яка ти чудна була))) головне щоб діти на тебе схожі не були в жарт, такі ж чудні)) написала йому в інстаграм, сама залишила номер кажу пиши іноді якщо захочеш але він ніколи не написав… він в стосунках….
Але тоді написав , коли я переписувалась з ним, я тебе теж щось недавно згадував)))

Дівчата…. То звучить дурно але я би просто зотіла з ним 1 ніч. Я знаю, таке ніколи не станеться ми ніколи не будемо це мати, але постійно думаю думаю про це…
Ну от чого я таке дурне?! Я знаю, йому пофіг на мене живе своїм життям а я собі щось накрутила що було ще в підлітковому віці)))
Маю його номер але більше не напишу….
А мені всього би 1 може це звучить грубо але секс.
Так в нас з ним його ніколи не буде, але хоч плмрію….. він неодружений . Просто живе з дівчиною вже багато років (((
автор Брюнетка в Мармеладе • 17 февраля 2023
Ответ дляТаракашечка
А що писати тим з минулого? Я про це й не думала. Але тема надихнула згадати )
Я вже ледь стримую себе, щоб не написати: привіт, яа справи? Щось тебе згадувала я))) неадекватно, знаю. Соромно. Але може мені треба опозоритись? Так щоб назавжди попустило
ПироженкА• 17 февраля 2023
Ответ дляЗапыхалась
О... у меня была такая первая любовь- долгая дорога в дюнах.... Так получилось, что он с родителями уехал в Россию. Я его искала много лет. Там семья военных, они переезжали часто. Уже будучи замужней, я вспоминала и муж знал. Страдала жутко. Все таки нашла, один раз поговорили по телефону. Потом случайно узнала про Одноклассники. Нашла его. Написала. Он мне длинное письмо в ответ ответил. Второй раз женат. На пенсии( тоже был военным). Имеет свой бизнес. Дочь взрослая от первого брака и малыш сын 4 года от второй жены. Он написал, что не знает или вообще есть любовь и в таком духе. Но к чему веду. Я когда увидела его фото- была в шоке. Куда делся тот красавец, которого я любила без памяти?! Передо мной толстый с животом , утомленный жизнью чувак. И меня в момент попустило. Такая история
Иногда наверное лучше чтобы первая любовь осталась просто хорошим воспоминаем без этих разочарований)
Пусть будет в памяти тем красивым, молодым парнем.
Мао_Мяо• 17 февраля 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Дякую🤍. Я знаю, що буде соромно, він посміється всередині себе, мабуть. Просто чомусь мене так накрило щодо нього і декілька МІСЯЦІВ не відпускає. Якби то декілька днів.
Может это от стресса или от того что рядом нет любимого ? У меня такое бывало , так хотелось в какието моменты что бы он написал , приехал и тд, не поверите - сейчас абсолютно все равно )
Вот эта ностальгия может быть месяцами , пока вы не переключитесь на кого-то еще либо просто на себя )
Ответ дляМао_Мяо
Ця історія дивна. Я переключаюсь часто на інших, але він з мого серця ніколи не йде.
Ну тобто як ніколи , я всеодно дуже часто згадую і сумую
І 18+ в голові присутнє))
Таракашечка• 17 февраля 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я й номер не знаю і в соц мережі їх усіх ще Вконтакті пам´ятаю )))
Не думаю, що хтось там сидить ще
Таракашечка• 17 февраля 2023
Ох автор
Оце розчулили
Ответ дляТаракашечка
Ох автор
Оце розчулили
Я сама розчцлилась так, що якщо так все і піде я йому точно напишу
Я лох 😂
Таракашечка• 17 февраля 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я лох 😂
Але впевнена, до завтра забуду )
Ответ дляТаракашечка
Але впевнена, до завтра забуду )
До завтра мене теж трохи попустить потім давай знову)))
Таракашечка• 17 февраля 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
То вже ж скільки років позаду
Удачная• 17 февраля 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Не відпускає бо вам сумно і ви не у відносинах.
Знайдете нове захоплення - точно попустить:)
Тільки не лізьте активно у його відносини, бо потім самій буде гірше.
Разумная Губка• 17 февраля 2023
Лягайте спатки, краще...
Ответ дляУдачная
Та не полізу я в його відносини)) бо тому що я впевнена він дівчину любить раз
Мене відшиє два
І думаю може точно треба написати щоб відшив мене жорстко і я забуду?
ПироженкА• 17 февраля 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
І 18+ в голові присутнє))
Автор, у меня был облом. Парень, который меня когда-то любил узнал что я в городе родителей и предложил встречу. Я согласилась, интересно было пообщаться, я даже загорелась встречей, хотя когда мы встречались я так его не любила, как он меня, расстались по моей инициативе. Короче ждала я этой встечи и что вы думаете? Он ее отменил. Вот это облом. Ужасно не приятно было. Может специально так сделал, не знаю. Но потом думала, лучше бы я не соглашалась, прям унизилась так. Хотя ничего плохого не хотела, рада была увидеть парня своей юности, классное было время, когда мы встречались,хотя у меня такой любви как у него не было, больше симпатия, но он оставил свой отпечаток в моей жизни и добрые воспоминания, но отменой встречи под предлогом занятости прям по×ерил все хорошее.
Ответ дляПироженкА
А пояснив причину? Ні ви все правильно зробили, що погодились. Чи було далі спілкування?
А як він написав вам? Ви були в той момент в стосунках?
Удачная• 17 февраля 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Мене відшиє два
Ну, життя одне. А зараз взагалі ще й занадто непередбачуване.
Тому якщо так мучить - то я б написала. Краще зробити і жаліти, ніж потім довгі роки знов думати «о, а якщо б тоді я написала…». Відшиє так відшиє - хоч гештальт закриєте))))
ПироженкА• 17 февраля 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Мы с ним оба давно женаты. Мне под 40.
Я просто ходила на встречу одногруппников, его там не было, и он увидел на фото,что я там была и написал мне. Причем так активно писал и мол давай встретимся. Я еще долго думала, что ответить. Вся аж пепедивала, как девочка, будто это я его так сильно любила. И настал день х. ( через пару дней посое его предложения) и буквально за час до того времени как мы должны были встетиться он пишет что извини, много работы, не получается. Я поосто отвечаю ’ничего страшного’ и все. Больше и слова он не написал. Вот так. Облом такой) ужасно неприятно было, прям ударило по чсв.
Мао_Мяо• 17 февраля 2023
Ответ дляПироженкА
Ооо у меня тоже самое было вот с тем что выше писала , в промежутке между нашими отношениями так сказать . Якобы пригласил на встречу поностальгировать, я согласилась , хотя не хотелось вспоминать все , накрасилась , собралась и вот уже выхожу с дома , он должен был подъехать к подъезду , он звонит и говорит : а встреча отменяется я на работе типа (соврал ), ну пока .
Вот это облом был и так неприятно чисто эмоционально .
Ответ дляУдачная
От ви мене на 100% зрошуиіли.
Тут варіанти тільки 3
1.порже і скаже яооо пишеш і скаже не писати далі
2.взагалі не відпише
3.може просто поговорить і більше писати не буде взагалі сам перший.
Просто я собі теж думаю ну напишу привіт як справи яа ти і як далі? А він скаже що ок і на тому все закінчиться )) як йому зустріч запропонувати ?)))
Ответ дляПироженкА
Мы с ним оба давно женаты. Мне под 40.
А може ще зустрінетесь?))) хто зна))
Незнакомлюся• 17 февраля 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
У когось так було?..
Було. І одна ніч була. Ще після неї набагато важче і боляче. Краще хай не буде нічого. Потом будете все згадувати, згадувати, зходити з розуму від того, що від вас нічого не залежить, він свій вибір зробив сам. І його вибір не ви. А тоді вийдете заміж і все одно рефреном через ваше життся він - ще 10 довгих років. Тоді розлучення і розуміння, що кращої людини для себе так і не зустріли, хоча боліти вже перестане.
А потім майже у 33 роки я зустріла другого чоловіка, мені пощастило, мабуть бог пожалів. І тоді нарешті забулося вже все. Точніше я пам´ ятаю його, але без почуттів. Скільки ж років коту під хвіст пішло з цими стражданнями.
Зав´язуйте з цим краще зараз, автор
ПироженкА• 17 февраля 2023
Ответ дляМао_Мяо
О, у меня тоже должен был подьехать. Я все те пару дней думала что бы одеть, куда поехать, даже немного переживала вдруг будет приставать ( он такой, очень горячий и темпераментный). А в итоге такой облом. Я прям пару дней это все переваривала, ужасно неприятно.
ПироженкА• 17 февраля 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А може ще зустрінетесь?))) хто зна))
Та думаю що ні, ну його.
Мао_Мяо• 17 февраля 2023
Ответ дляПироженкА
Аналогично ! Тот тоже очень темпераментный и я прям думала : а что если … и тд и тп 😆 в итоге был облом , но хорошо так поменялось о нем мнение)))
ПироженкА• 17 февраля 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Зав´язуйте з цим краще зараз, автор
Ой девочки, зачнм вы так страдаете годами и культивируете эти страдания.
Ответ дляНезнакомлюся
Зав´язуйте з цим краще зараз, автор
Ну я вже і так розлучена з дитиною…
Тому я впевнена що непотрібна йому і так
Але так згадую не можу
ПироженкА• 17 февраля 2023
Ответ дляМао_Мяо
Кстати да, может оно и к лучшему. Ну их нафиг таких
Удачная• 17 февраля 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
От ви мене на 100% зрошуиіли.
Тут варіанти тільки 3
2.взагалі не відпише
Так і запропонувати - словами)))
У нас в людей масово проблема - бояться казати прямо чого хочуть. Ви ж йому не котиків ображати пропонуєте, а просто зустріч.
Навіть якщо відмовить і порже - то шо? Може бути неприємно, так. Але хоч не будете мати ілюзій зайвих. А потім то все стирається з пам’яті, наче шкільні переживання - ви от зараз сильно переживаєте про двійку чи зауваження в щоденник?)
Незнакомлюся• 17 февраля 2023
Ответ дляПироженкА
Бо дурні були молоденькі
Ну в мене там ще особистість така дуже яскрава він був, рок-музикант, поет, ходяча енциклопедія і красунчик до цього всього. Може тому аж так зачепило.
Він відома людина в Україні й тепер
BrizLu• 17 февраля 2023
Мріяти ніхто вам не заборонить. Мрійте, фантазуйте собі на Здоровья)