Брюнетка в Мармеладе• 17 февраля 2023

Живу минулим коханням підлітковим а може й дитячим

Була така історія давно. Такий хороший хлопець, а я не цінувала… До сьогодні забути не можу. І сталось це декілька місяців тому що постійно думаю про нього…
Я вже тут одного разу писала про це давніше. Може хтось щось нова порадить…
Я йому писала років 1,5 тому він раніше фотографував але він вже залишив цю справу давно, і відмовив.. ми згадали минуле, він каже я пам’ятаю яка ти чудна була))) головне щоб діти на тебе схожі не були в жарт, такі ж чудні)) написала йому в інстаграм, сама залишила номер кажу пиши іноді якщо захочеш але він ніколи не написав… він в стосунках….
Але тоді написав , коли я переписувалась з ним, я тебе теж щось недавно згадував)))

Дівчата…. То звучить дурно але я би просто зотіла з ним 1 ніч. Я знаю, таке ніколи не станеться ми ніколи не будемо це мати, але постійно думаю думаю про це…
Ну от чого я таке дурне?! Я знаю, йому пофіг на мене живе своїм життям а я собі щось накрутила що було ще в підлітковому віці)))
Маю його номер але більше не напишу….
А мені всього би 1 може це звучить грубо але секс.
Так в нас з ним його ніколи не буде, але хоч плмрію….. він неодружений . Просто живе з дівчиною вже багато років (((
Прасковична• 17 февраля 2023
Ответ дляУдачная
Шо вже з нами не так?
Ми хороші, чесно)
Может, но как можно дальше от меня))
Удачная• 17 февраля 2023
Ответ дляПрасковична
Не знаю. Зачем советовать влезать в чужие отношения?
До «лізти у чужі відносини» там ще дуже далеко. Тут більше про зняття психоемоційного навантаження з автора та закриття гештальту)
ВернитеВалеру• 17 февраля 2023
У вас було важке розлучення з чоловіком, він добре занизив вам самооцінку. Тепер ви згадуєте того, хто вас любив і цінив. Будуть нові відносини, попустить. Знайомо))
автор Брюнетка в Мармеладе • 17 февраля 2023
Ответ дляУдачная
Оце ви правду пишете на 100%…

Не буде там рушити відносини бо я знаю ні сексу з ним не буде ні нічого не буде взагалі з ним… ьо і не піде на зустріч
То правду пишете або закрити свій «гештальт»..
Прасковична• 17 февраля 2023
Ответ дляУдачная
Да, конечно.. Чтобы еше больше залипнуть потом? Нафига эти качели? По сути. Автор ему нафиг не впала, грубо, но как есть. Вы советуете фактически ей написать и напроситься на секс, вопрос, зачем?
Ответ дляПрасковична
Та ні ні я в більшу депресію не впаду
Мені навпаки треба щоб він мене послав якнайдалі і тоді я все відпущу і плюну і далі піду)) бо як не напишу то буду далі фантазувати
Прасковична• 17 февраля 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Оце ви правду пишете на 100%…

Ну конечно, вам нравится, потому что именно это вы и хотите слышать. Ну, дело ваше, жизнь тоже и шишки вам бить)
Прасковична• 17 февраля 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Та ні ні я в більшу депресію не впаду
Если вы для себя решили, то к чему тема)? Нам можете врать, главное не себе.
Ответ дляПрасковична
Бо я 50-50…
Чесно…
Удачная• 17 февраля 2023
Ответ дляПрасковична
Не драматизуйте, секс відбувається за згодою обох сторін і з доброї волі.
І якщо він з першого повідомлення автора погодиться на нього ніби то перебуваючи у відносинах - то тут вже я б на її місці відмовилася)
Ответ дляУдачная
Та чекайте який секс))))
Тут ще навіть про зустріч не йдеться а ви вже про секс)) не погодиться він порядний)
Прасковична• 17 февраля 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Бо я 50-50…
Чесно…
Ото и есть качельки.. Сами себя катаете, а потом будете катать в другую сторону, зависимо от итога переписки.
Ответ дляПрасковична
Так…..
Прасковична• 17 февраля 2023
Ответ дляУдачная
Я не драматизирую. А анализирую. И часто, в 99% я права. Вам воздушным не понять))
Ответ дляПрасковична
Тобто ви радите не писати і не позоритись?
Удачная• 17 февраля 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Та чекайте який секс))))
А якраз і не про секс. І я вважаю що написати повідомлення людині у месенджері не дорівнює «напроситися на секс», як написали вище.
Тільки якщо в тому повідомленні ви дійсно не проситеся на секс))))
Прасковична• 17 февраля 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Автор, дело не позоре. А в последствии ваших действий. В первую очередь для вас же. Просто подумайте о разном их развитие и решите точно ли вы этого хотите. Просто разложите по полочкам и ответ придет сам.
Прасковична• 17 февраля 2023
Ответ дляУдачная
Мыслите глобальнее, зрите в корень)
Удачная• 17 февраля 2023
Ответ дляПрасковична
Так, нам не зрозуміти, бо ми «повітряні» праві у 100 відсотках випадків)))
Прасковична• 17 февраля 2023
Ответ дляУдачная
Ну да, ну да))
Удачная• 17 февраля 2023
Ответ дляПрасковична
Мыслите глобальнее, зрите в корень)
Я розумію про що ви, але не погоджуюся)
Із вихідних даних все зрозуміло, а ця ситуація просто змога автору написати та тим самим самостійно завершити фантазію, тим самим перемістивши фокус на реальність. Де є шанс побудувати реальні свої відносини - з сексом чи без, то вже таке🙃
Стрекозей• 17 февраля 2023
Автор , вы его идеализировали
И вам приятно вот это предвкушение секса
Я пару раз в жизни очень хотела мужчин(парней) именно животная страсть для секса , сильное влечение
У одного не встал на меня (потом встречались с ним но в сексе не силён) другой не успел засунуть и кончил селе в трусы
Прасковична• 17 февраля 2023
Ответ дляУдачная
Я розумію про що ви, але не погоджуюся)
А наше с вами мнение тут роли не играет и второстипенно. Решение автору принимать и последствия тоже. Поэтому я ни за, ни против, я за то,что бы взвесить все хорошо, т.к. если бы автор была уверена темы бы не было) А подталкивать ее к какому-то одному варианту не хочу. Я не в праве.
Бабканадвоесказала• 17 февраля 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
О ні в нас була ціла мелодрама
Стосунки поцілунки
Він такого красивого великого медведя мені подарував )))) ніколи не забуду))) згадувати є що)))) але нажаль лише мені
Мене він не згадує точно
Вы сейчас замужем?
Удачная• 17 февраля 2023
Ответ дляПрасковична
Це не підштовхування, а обмін думками і розділення досвіду про можливі наслідки)
Остаточний вибір що і як робити зі своїм життям та своїми переживаннями, звичайно, робить тільки сама автор.
Прасковична• 17 февраля 2023
Ответ дляУдачная
Автор уже сделала, спать пошла, а мы тут все обмениваемся
Бабканадвоесказала• 17 февраля 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ну я вже і так розлучена з дитиною…
Тому я впевнена що непотрібна йому і так
Але так згадую не можу
Вот по этому вы ему и пишете. Вы сейчас одиноки и вспоминаете отношения, в которых кто то проявлял к вам внимание, заботу.
Были бы вы в счастливом браке, об этом парне и не вспомнили бы.
А так у него отношения, вы ему не нужны.
Тантрический кекс• 17 февраля 2023
Не витрачайте свій час, не слухайте музику, що нагадує про нього. Навіщо себе мучати?
Благоуханочка• 17 февраля 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Та я розумію що непотрібна і шансу нема взагалі навіть на те «переспати»)))
Просто тоді звичайно я була цнотлива
А тепер часто думаю а як би то було))) ех… але не буде з ним ніколи
Вам потрібно більше не фантазувати про нього, не рокачуйте маятник. Ось прийшла згадка, переключиться, не занурюйтесь у спогади. Так через кілька місяців почнете забувати хлопця.
Добро с Кулаками• 17 февраля 2023
Вам треба завести стосунки) з кимось іншим, звичайно.