Брюнетка в Мармеладе• 17 февраля 2023
Живу минулим коханням підлітковим а може й дитячим
Була така історія давно. Такий хороший хлопець, а я не цінувала… До сьогодні забути не можу. І сталось це декілька місяців тому що постійно думаю про нього…
Я вже тут одного разу писала про це давніше. Може хтось щось нова порадить…
Я йому писала років 1,5 тому він раніше фотографував але він вже залишив цю справу давно, і відмовив.. ми згадали минуле, він каже я пам’ятаю яка ти чудна була))) головне щоб діти на тебе схожі не були в жарт, такі ж чудні)) написала йому в інстаграм, сама залишила номер кажу пиши іноді якщо захочеш але він ніколи не написав… він в стосунках….
Але тоді написав , коли я переписувалась з ним, я тебе теж щось недавно згадував)))
Дівчата…. То звучить дурно але я би просто зотіла з ним 1 ніч. Я знаю, таке ніколи не станеться ми ніколи не будемо це мати, але постійно думаю думаю про це…
Ну от чого я таке дурне?! Я знаю, йому пофіг на мене живе своїм життям а я собі щось накрутила що було ще в підлітковому віці)))
Маю його номер але більше не напишу….
А мені всього би 1 може це звучить грубо але секс.
Так в нас з ним його ніколи не буде, але хоч плмрію….. він неодружений . Просто живе з дівчиною вже багато років (((
Маю його номер але більше не напишу….
Брюнетка в Мармеладе
• 18 февраля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Автор, відпишіться потім нам тут.
Я вже за вас переживаю.)
Я тут…..))
Так і ще не написала. Там вище коментар однієї жінки мене зупинив на відсотків 90%.
Вона правду сказала чого лізти в вужі стосунки…..
ЗавЛабСнаб• 18 февраля 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я тут…..))
Не дивіться на це як «лізти у стосунки»
Якщо це ваше, значить так мало бути.
Дивіться на це як на спосіб закрити гештальт, розкласти для себе крапки над «і»
Можливо ви розчаруєтеся і відпустите. Але вам це потрібно, щоб не витрачати час на іллюзії.
В мене схожа фігня, але я розумію для чого я це роблю. Бо я звикла до уваги, а від чоловіка нема. Ну я і думала «можливо я вже не та», але реакція колишнього показала, що не в цьому справа. І я в тих фантазіях добираю потрібне, але чітко розумію, що він не для мене, що я не жалію і тд
Я сумую за тим як я себе почувала, а ви за людиною.
Але люди міняються, можливо ви обоє такі різні що і не буде про що поговорити.
Напишіть, що просто хотіли дізнатися як він. Війна ж, всі про всіх переживають.
Якщо це ваше, значить так мало бути.
Брюнетка в Мармеладе
• 18 февраля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Не дивіться на це як «лізти у стосунки»
Якщо це ваше, значить так мало бути.
Дякую…
У вас така сама ситуація?
ЗавЛабСнаб• 18 февраля 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Дякую…
У вас така сама ситуація?
Я вище писала яка. Мені не вистачає уваги, а колишній коли мене бачить то губиться у просторі. І так не вистачає такого.. на мене ніхто так не дивився як він.
Але він не для життя мені, мені подобаються цілеспрямовані, а він підкаблучник. Тож як за людиною не сумую.
Проте коли чоловік не помічає, то деколи рефлексую по тих стосунках.
Просто подобався мій стан, самооцінка з таким хлопцем. Не вистачає такого..
ЗавЛабСнаб• 18 февраля 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Дякую…
У вас така сама ситуація?
Люблю і музику послухати тих часів, і уявляти зустріч.
Це не здорова поведінка))
Але так я добираю те, чого не вистачає з чоловіком. Він до мене звик, вже і не ревнує..
Може сказати «тобі вже 35, ти вже не молода»
Капець короче..
А в очах колишнього я Моніка Беллуччі щонайменше)))
Навіть коли жінка з ним, він всеодно ТАК дивиться на мене
Це не здорова поведінка))
Капець короче..
Без Баяна• 24 февраля 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Дякую…
У вас така сама ситуація?
Автор, як ви?