Маманя• 17 февраля 2023
Хто робив канадську візу по програмі.. «щоб було» чи у ває є ціль?
Маманя
• 17 февраля 2023
Ви ту візу оформили бо всі так роблять
Чого б не зробити - всім її роблять
Чи реально плануєте туди їхати
Чого б не зробити - всім її роблять
Чи реально плануєте туди їхати
НаливайКа• 17 февраля 2023
Сделали на всякий случай. Может удастся в отпуск съездить. Она ж надолго.
На перекуре• 17 февраля 2023
Планували, але передумали, зараз ніби на 10 років роблять і там є робоча і для туризму. То зараз для туризму 10 років, якщо не помиляюсь.
Из Хацапетовки• 17 февраля 2023
Зробила, в мене сестра живе в Канаді. При нагоді хочу відвідати її.
в 2018 чи 2019 мала відмову на туристичну, тому вирішила зробити раз всім зараз відкривають, ще й безкоштовно.
Алгонавт• 17 февраля 2023
Ответ дляНаливайКа
Визу в паспорт вклеивают и она на 10 лет?
А как ее использовать, если паспорт истечет, а виза ещё действительна? Старый паспорт же заберёт консульство при выдаче нового. А в новом не будет этой визы уже.
Из Хацапетовки• 17 февраля 2023
Ответ дляАлгонавт
ні, це американці таке практикують. Канада видає не довше терміну дії паспорту. І зараз дають на 3 роки.
НаливайКа• 17 февраля 2023
Ответ дляАлгонавт
Это Макс на 10 лет или до конца действия паспорта
У нас до 2030 и 2028 года .
НаливайКа• 17 февраля 2023
Ответ дляИз Хацапетовки
Зараз это когда?
В январе получили (муж) до конца действия паспорта до 2028 года. В ноябре я получила до 2030 года
Удачная• 17 февраля 2023
Ответ дляАлгонавт
Детские паспорта вот на 4 года, а виза в паспорте на 10 лет, нам сказали оставить паспорт просроченный а виза актуальна переклеивать не надо , получается ездить с двумя паспортами ?не понятно тоже, но паспорта просроченные не забрали
Ласковая_львица• 17 февраля 2023
На майбутнє зробила, зараз їхати не планую. Вклеїли візу до кінця дії паспорту.
Маманя
• 17 февраля 2023
Ответ дляНаливайКа
У нас до 2030 и 2028 года .
Потрібно перекладати свої документи?