Кінець літа, дитині в школу 16 серпня, чекаю пособія, щоб одягу і зошитів купити. Приходить останній день місяця, я вже запланувала, чого куплю, отримую я кошти - а їх вдвічі менше.
Я в печалі, перебираю в умі сто причин, за що раптом така немилість, вже готуюся класти зуби на полицю.
А, ще й дитині окуляри замовила, вже нагадують з оптики, що час забирати, ціна питання 220 євро.
Очікувала я отримати 800 євро на життя нам з сином на двох і 120 євро дитині на канцтовари, двічі на рік їх платять.
А отримую 400 євро на життя і 40 на канцтовари (цифри округляю для наглядності).
У нас є щомісячні обов´язкові платежі, які навіть призупинити не можна, пеня буде.
Отже, з мого рахунку одразу списується 200 євро (електрика, Інтернет, проїзний, мобільний, фітнес-клуб). Зайшла в супермаркет щось з продуктів купила і залишилося 200 євро. На двох на місяць. При цьому окуляри треба забрати. І в школу одягу і зошитів купити. Що хочеш, те й роби.
Йду я запечалена у Джоб-центр, хоч причину дізнатися, чим це я не вгодила, на терміни ходила, коуча знайшла, все ж було добре.
Виявляється, я весь рік дуже економно витрачала опалення, і мені зробили перерахунок.
Щомісяця за опалення 100 євро, за рік 1200 євро планово, а по факту вийшло кілокалорій всього на 700 євро.
І тому мені Джоб-центр споловинив пособіє, бо колись фермітер (власник житла) поверне мені переплату 500 євро. А коли це буде, неясно, всі у відпустках, і як я викручуся, нікого не гребе.
А от якби я не економила опалення і по лічильниками було кілокалорій на 1200 євро, то я б отримала пособіє цього місяця у повному обсязі і на канцтовари у повному обсязі.
Моя логіка зламалася, сенс було економити? Просто сміх і гріх, коли перевитрати, я доплачую, а коли економія, також з мене ж вираховують. Дурдом Веселка, одним словом.
Дай подивлюся• вчера в 22:52
Ответ дляВитворунка
Але ж вона пише, що популярна та публічна
, а їй заздрять неуспішні та непопулярні
То вже пора її везти у палату номер 6 до наполеонів і жанн дарк
Хай там розказує про успішний успіх
А тут вона стара тупа пизда і крапка.
Хай там розказує про успішний успіх
А тут вона стара тупа пизда і крапка.
Ответ дляВитворунка
Значення слова Меморандум знаєте, відміну від Угоди та Договору не розрізняєте?
Знаю
Витворунка• вчера в 22:53
Ответ дляБорисфенка
Знаю
ок, втомила вже, продовжуй кліпати свою улюблену ядерку
Санька-4b93• вчера в 22:53
Ответ дляБорисфенка
І що дає слава ніку Борисфенка?
Вона і в реалі обтяжує, толку з неї?
Ви ніколи не були публічною людиною? Ну спробуйте, чи й не радість
Вона і в реалі обтяжує, толку з неї?
Публічна людина - то сміливо. Аж занадто
Невловимий Джо• вчера в 22:53
Ответ дляБорисфенка
А нічого, що він три роки воював і ледь живий повернувся? Треба ще, щоб таки загинув?
Ну так почему вы не с мужем,не лечите его и не поддерживаете?
Витворунка• вчера в 22:53
Ответ дляСанька-4b93
Там корона намертво прибита до макітри
Ответ дляВитворунка
Концепція помінялися - клепають тисячі балістичних ракет. І це непогане рішення.
Анютины ласки• вчера в 22:55
Ответ дляБорисфенка
Яке відношення до цього має німецький Ганс? Чому він має йти воювати і загинути за батьківщину вашого чоловіка? Чому жінка Ганса має тяжко працювати, щоб утримувати не лише свою сім´ю, а і вас, і вагу дитину, і вашого ухилянтам, ще й зброю для України оплатити, і пенсії з усіма соціальними виплатами, медициною в Україні, ще й свого чоловіка відправити в Україну?
Ви хоч усвідомлюєте наскільки абсурдні ваші закиди?
Ответ дляНевловимий Джо
Тому що він мене вигнав в шию, щоб вберегла сина. І назад не чекає найближчі роки.
Хачапууури• вчера в 22:55
Ответ дляХома з пастою
Не поверите- на родине можно приобрести очечки в Кошике за 60 грн!
Сами ходите в таких очечках
Кусюче сонечко• вчера в 22:56
Ответ дляБорисфенка
Брешете.
Якщо щось п´ятій колоні проти шерсті казала, то точно не таке.
Не таке??
Ответ дляАнютины ласки
У мене до Ганса претензій нема. До німецького уряду - є
KROX@• вчера в 22:59
Живу в Польші, все б.ть списується з моєї карти, кровно зароблені, шо робить? Автор, підкиньте на канц товари.
JannyMoney• вчера в 22:58
Ответ дляКусюче сонечко
Кто не за свой счёт, а мужа? Я не работаю с октября , мужа нет, живу за свой счёт. Так что вы свой опыт на чужих не примеряйте.
и тем не менее. Если бы вы не работали в германии, вы бы имели право на 60 % своего среднего дохода. Кои тоже выплачиваются не из ваших личных отчислений, их бы не хватило, а из общей кассы. И даже если ничего не платили будете иметь минимум, которого хватит на достойное существование. Такие законы. Не Борисфенка их придумала.
Кусюче сонечко• вчера в 22:58
Анютины ласки• вчера в 22:58
Ответ дляБорисфенка
Так, і Європа, і Америка винні Україні. Роззброїли, гарантів з себе покорчили, а тепер в холодок?
В якому місці ’Європа роззброїла Україну’?
В Україну зайшли європейські війська і забрали всю зброю на складах?
Кусюче сонечко• вчера в 22:58
Ответ дляJannyMoney
Да срать мне на борисфенку
Анютины ласки• вчера в 22:58
Ответ дляОбнимашкина
Подождите, а конкретно Германия что гарантировала? И как разоружила?
Борисфенка ухиляється цього питання від учора)
Ответ дляКусюче сонечко
И еще
То я ж про себе писала, нє? Чи вирвати з контексту зручно?
Анютины ласки• вчера в 23:00
Ответ дляБорисфенка
Ну давайте почитаємо Будапештський меморандум, якщо маєте час і натхнення
А яке відношення має Німеччина до Будапештського меморандуму? Її підпису там нема, на відміну від України. Чекаємо ваших пояснень.
Кусюче сонечко• вчера в 23:00
Ответ дляБорисфенка
Не бреши
Анютины ласки• вчера в 23:00
Ответ дляВитворунка
Почнемо з учасників меморандуму. Німеччини там...нема.
Ответ дляАнютины ласки
Зброю ядерну віддали. Ще й балістичні ракети москалям віддали, вони по нас тепер їх кидають.
JannyMoney• вчера в 23:01
Ответ дляАнютины ласки
Якщо людина а заявляє, що Німеччина винна у продовженні війни в Україні, то виникає питання: а що така людина робить у Німеччині? Хай повертається в Україну і боронить її. Якщо людина називає німців сцуками, то така людина не має звертатися до них по допомогу - це аморально.
Якщо людина не відчуває вдячності до людей, які п´ятий рік повністю утримують її з дитиною та ще й її ухилянта, то у мене питання чи все гаразд із психічним здоров´ям такої людини, чи людина настільки впевнена, що їй ’всі винні’, що зовсім береги сплутала?
Факт, что благодарность за то что государство выполняет свою обязанность, не является условием. А остальное уже ее личное мнение, имеет право. Мы тут людей за личные мнения уже судим?
Анютины ласки• вчера в 23:02
Ответ дляБорисфенка
Перекладаю: відправив на заробітки в Німеччину. Сказав не повертатися поки платять пасобія, бо інакше йому доведеться шукати роботу. А він у 49 стара хвора людина.
JannyMoney• вчера в 23:02
Ответ дляАнютины ласки
Запитала у чата GPT. Каже, що Німеччина може стягувати пізніше з батька дитини ці кошти.
Иностранца в другой стране? Интересно)
Ответ дляКусюче сонечко
Не бреши
Очі роззяв і перечитай, до чого я це написала
Хлопаю ресницами• вчера в 23:03
Ответ дляБорисфенка
Операція була, поставили імпланти гомілковостопного суглобу торік. Сказали, через три дні бігати будеш. Рік пройшов, бігаю на милицях, але є надія.
Один голеностоп? А зачем прям костыли? Чего не хотите группу оформить ?
Ответ дляАнютины ласки
Воювати пішов. За це я його поважаю.