ЭкстрасенсиХаЯ• 17 февраля 2023

Аборт, наркоз

Как вы делали аборт под наркозом когда спишь или так сказать на живую? Боюсь очень делать наркоз. Срок 9недель. Собирались рожать, но жизненные обстоятельства, короче война, заставляет. Не было ли осложнений? Через какое время пошли домой? Какие то лекарства после аборта не назначали? Ещё интересует цена, районный город. Хоть примерно. Без тапок пожалуйста.
Малая Налегке• 17 февраля 2023
Ответ дляБанан-барабан
Мені робили чистку під місцевим наркозом, але знайома лікар. Була завмерла вагітність на 4 тижні. Зразу встала і поїхала додому сама за кермом. Було страшно, але лікар сказала, що це краще для організму, ніж загальний наркоз. По відчуттям неприємно, як при гінекологічному огляді, але не боляче.
Цікаво, що чистили на такому малому терміні, в мене сказали чекати, саме вийде, був 7 тиждень

Ангелочек с рожками• 27 февраля 2023
Мне делали чистку полип это кюреткой вычищают полость матки и второй это удаление замершей беременности. Под наркозом. Боль как во время месячных тянет низ живота. Пила Кетанов. Ехала домой общественным транспортом. Платила, раз в частной замершая около 1тыс дол и раз в гос 200долл (полип ). Но в 6м роддоме недовыскоблили, полип снова на УЗИ обнаружили.
S-V-T• 27 февраля 2023
Під час наркозу ви не відчуваєте, як відірвуть голову вашій дитині, просто як сон, але ви повинні це знати, вирішувати тільки вам, ви поки що мама його мама, хоча і на декілька тижнів.
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 28 февраля 2023
Ответ дляS-V-T
У вас з головою все норм? Таке писати
S-V-T• 28 февраля 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
У вас з головою все норм? Таке писати
Так все норм, я Вас ні в якому разі не засуджую, це тільки Ваше рішення, але моїм близьким людям в свій час це не сказали, а зараз ми всі сім´єю кусаємо лікті за тих малят, яких самі ж пороздирали
S-V-T• 28 февраля 2023
Причини були все ті ж :що далі, як жити, 90- ті не має зарплати, втомилася, у нас ще будуть діти , коли ми ’ вирішим ’, а як довчитися, ти ще молода і т.п.А зараз та ковіди, то війни