Укр_жіночка• 18 февраля 2023
Плюси та мінуси ботулінотерапії
Задумуюсь зробити укол ботулінотерапії так як вже видні зморшки на обличчі. Хто робив, чи були проблеми? В чому заключалися? Чи все ок?
175см55кг19лет (она)• 18 февраля 2023
Ответ дляЖена сантехника
Их вообще то нельзя делать. По инструкции повторное введение препарата через 12 недель. Но кто ж об этом говорит)
А чого? В мен завжди з першого разу погано береться, як не доколоти, не гарно
Жена сантехника• 18 февраля 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
В инструкции к препарату написано
а не берется, потому что косметолог не правильно рассчитывает дозу
ОдинРазНадетое• 18 февраля 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
То нн в вітамінах справа) вітаміни є у продуктах, ви ж їсте кожен день?)
Коли у великих дохєзах вживаються вітаміни группи Б на протязі 3 неділь і більше , взнайте які механізми стаються в організмі
175см55кг19лет (она)• 18 февраля 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Ну ви не уточнювали, а звичайні вітаміни ні на що не впливають
175см55кг19лет (она)• 18 февраля 2023
Ответ дляЖена сантехника
В инструкции к препарату написано
Ви ж розумієте, що підібрати дозу індівідуально дуже складно, тому і є докорекціі, бо ніхто не хоче отримати упавші брови
Жена сантехника• 18 февраля 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Упавшие брови-это криворукость косметолога.
175см55кг19лет (она)• 19 февраля 2023
Ответ дляЖена сантехника
Ви косметолог? У всіх косметологів є докорекція і всі можуть зробити вам упавші брови
Жена сантехника• 19 февраля 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Кто все?
Знаю лично 2ух, которые не делают категорически. Но правда это врачи изначально, а не косметолог-маникюрша. Если не верите мне-прочитайте инструкцию к ботулотоксинам. Там все предельно просто описано, никакой скрытой информации
175см55кг19лет (она)• 19 февраля 2023
Ответ дляЖена сантехника
Кто все?
Ви думаєте, що лише ви до лікарів ходити, а всі решта на колінках в підвопотні колять?))))
Ви не лікар і не косметолог, інструкція дає усереднені рекомендації. Для того щоб колоти, і знати як колоти, мало почитати інструкцію. Лікарі вчаться цьому і проходять не одні курси.
Жена сантехника• 19 февраля 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Такое впечатление, что я вас уговариваю не гробить свое здоровье)))) да колите хоть каждый месяц, ей богу!
175см55кг19лет (она)• 19 февраля 2023
Ответ дляЖена сантехника
До чого тут кожний місяць, є певні рекомедації на цей рахунок, як і стосовно докорекції