Укр_жіночка• 18 февраля 2023

Плюси та мінуси ботулінотерапії

Задумуюсь зробити укол ботулінотерапії так як вже видні зморшки на обличчі. Хто робив, чи були проблеми? В чому заключалися? Чи все ок?
Простоваля• 18 февраля 2023
А вы как думаете чем может быть полезна эта процедура?
175см55кг19лет (она)• 18 февраля 2023
Ответ дляЖена сантехника
Их вообще то нельзя делать. По инструкции повторное введение препарата через 12 недель. Но кто ж об этом говорит)
А чого? В мен завжди з першого разу погано береться, як не доколоти, не гарно
Жена сантехника• 18 февраля 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
В инструкции к препарату написано
а не берется, потому что косметолог не правильно рассчитывает дозу
ОдинРазНадетое• 18 февраля 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
То нн в вітамінах справа) вітаміни є у продуктах, ви ж їсте кожен день?)
Коли у великих дохєзах вживаються вітаміни группи Б на протязі 3 неділь і більше , взнайте які механізми стаються в організмі
175см55кг19лет (она)• 18 февраля 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Ну ви не уточнювали, а звичайні вітаміни ні на що не впливають
175см55кг19лет (она)• 18 февраля 2023
Ответ дляЖена сантехника
В инструкции к препарату написано
Ви ж розумієте, що підібрати дозу індівідуально дуже складно, тому і є докорекціі, бо ніхто не хоче отримати упавші брови
Жена сантехника• 18 февраля 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Упавшие брови-это криворукость косметолога.
175см55кг19лет (она)• 19 февраля 2023
Ответ дляЖена сантехника
Ви косметолог? У всіх косметологів є докорекція і всі можуть зробити вам упавші брови
Жена сантехника• 19 февраля 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Кто все?
Знаю лично 2ух, которые не делают категорически. Но правда это врачи изначально, а не косметолог-маникюрша. Если не верите мне-прочитайте инструкцию к ботулотоксинам. Там все предельно просто описано, никакой скрытой информации
175см55кг19лет (она)• 19 февраля 2023
Ответ дляЖена сантехника
Кто все?
Ви думаєте, що лише ви до лікарів ходити, а всі решта на колінках в підвопотні колять?))))
Ви не лікар і не косметолог, інструкція дає усереднені рекомендації. Для того щоб колоти, і знати як колоти, мало почитати інструкцію. Лікарі вчаться цьому і проходять не одні курси.
Жена сантехника• 19 февраля 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Такое впечатление, что я вас уговариваю не гробить свое здоровье)))) да колите хоть каждый месяц, ей богу!
175см55кг19лет (она)• 19 февраля 2023
Ответ дляЖена сантехника
До чого тут кожний місяць, є певні рекомедації на цей рахунок, як і стосовно докорекції