БершкомангоЗар• Изменено сегодня в 09:52

Читала, що майбутнє за робочими професіями

А інтелектуальні ші поступово буде забирати. А що робити людям, які краще працюють головою ніж руками? Виходить, що такі будуть непотрібні?
Мир Мир Мир!• сегодня в 12:03
Ответ дляБанка з медом
Вот как раз ИИ это сделает быстрее, чем человек. Грубо говоря, ИИ, как вы, наверное, знаете, — это весь опыт и знания людей, на их базе он и обучается, даже «логике».
А ИИ будет однозначно «знать» больше налогового инспектора.
Я вообще не фанат ИИ. Но вы слишком оптимистичны. Все развивается очень быстро. Увидите сами.
Больше налогового инспектора - возможно . Но не лучше живого бухгалтера .
Банка з медом• сегодня в 12:07
Ответ дляsur_sur
Учитывая, что стариков сейчас больше, их смерть неизбежна, а сорокалетние все же не все погибают, и призывают у нас все-таки до 60, то здесь арифметика может и пробуксовать.
Вы правы. Им надо будет максимально убрать прослойку из экономически и социально активных людей преимущественно среднего возраста, мышление, мотивы и «базовые настройки» которых надежно сформированы «старым» укладом, а из детей и молодых они слепят новую генерацию, с нужной им «прошивкой», с возможностью легкого управления и коррекции «нажатием одной кнопки».
Дон Пэдро• сегодня в 12:07
Ответ дляМояХатаЗкраю
Чьи слова вы повторяете, кто внушил вам эти идеи?
А вы сами ничего не видите? Идеи тут у вас, а у меня реальность.
Банка з медом• сегодня в 12:09
Ответ дляМир Мир Мир!
Я не умаляю и не обесцениваю работу живого бухгалтера, вы поймите правильно.
Мир Мир Мир!• сегодня в 12:12
Ответ дляБанка з медом
Я понимаю . Но видите ли в чем дело ... Жизнь , и особенно хозяйственная деятельность настолько многогранны и непредсказуемы , что не укладываются в рамки самой распрекрасной программы . А ИИ - это всего лишь программа .
МояХатаЗкраю• сегодня в 12:13
Ответ дляДон Пэдро
Не, я не последователь Греты. Тем более, что те средства, которое человечество сливает в унитаз (образно и не образно), можно было направить в экологическое русло
Дон Пэдро• сегодня в 12:14
Ответ дляМояХатаЗкраю
Я тоже, но то что Грета дура, не значит, что на Земле с экологией все в порядке.
МояХатаЗкраю• сегодня в 12:21
Ответ дляДон Пэдро
Вы правы ) не в порядке. Хотя ресурсов на всех хватает и места. И Грета нездоровая девушка, что даже помогло стать символом... Того, что люди не имеют права жить на планете. Вот ИИ уже некоторых убедил, что люди вовсе не нужны. Поклонники эвтаназии уже знают, как проредить толпы ненужных
viter33• сегодня в 12:22
Ответ дляМояХатаЗкраю
Хоч у чомусь користь від ШІ
Дон Пэдро• сегодня в 12:24
Ответ дляМояХатаЗкраю
То не ИИ убедил не придумывайте, то чего еще пока нет, у них у самих от ´большого´ ума. А вот что касается права, то вопрос чисто философский пока, пока это не право, а данность. А дальше видно будет
МояХатаЗкраю• сегодня в 12:24
Ответ дляviter33
Хоч у чомусь користь від ШІ
Вы хотите избавиться от населения планеты?
Банка з медом• сегодня в 12:30
Ответ дляМир Мир Мир!
Я это знаю. Но эту программа («зачаток» ИИ пока что, на самом деле) постоянно и стремительно будет развиваться. Смотрите, юриспруденция (и правосудие, как ее часть) — еще более многогранная и чувствительная сфера. Но это никого не останавливает от масштабных планов по внедрению ИИ-судов. Пока что ИИ планируется как вспомогательный инструмент, но на этом, вероятно, не остановятся. По конечному итогу в будущем, я думаю, бездушная программа или набор алгоритмов будет решать «казнить или помиловать» человека.
Более того, не все люди перепроверяют информацию, сгенерированную ИИ. Даже в компаниях далеко не везде закреплены правила, что ответственность за живым человеком, который использовал этот инструмент. Кого-то это особо волнует? Я такого пока не наблюдаю.
МояХатаЗкраю• сегодня в 12:26
Ответ дляДон Пэдро
Не, то я так сформулировала ) А данность и право ... Данность = праву. Пока их кто-то не отобрал. И данность, и право
Дон Пэдро• сегодня в 12:31
Ответ дляБанка з медом
Можно подумать сам человек с этим лучше справляется? Я сейчас об ошибочных приговорах и наоборот оправдании нарушителей и преступников, подставах и т .д.

Ну и она ж не на свой вкус, которого у нее нет, будет это решать, а на основе алгоритмов заложенных человеком. Хотя этой системы еще и близко нет, а мы с вами ее уже хороним))
Мир Мир Мир!• сегодня в 12:28
Ответ дляБанка з медом
Поживем - увидим .
Банка з медом• сегодня в 12:32
Ответ дляЗлюка-закусюка
Люди. Ші це не той чат гпт через який ви гуглите,ще і безкоштовно))) це спеціально навчені моделі і вони за гроші.
Саме так.
Злюка-закусюка• сегодня в 12:35
Ответ дляБанка з медом
Самі прокладатимете (точніше, підключатимете) за інструкцією та під наглядом ШІ :))
Це якраз є проблема українців,ми все вміємо самі. Клеїти шпалери,щось ремонтувати і тд. Европейці зосереджені конкретно на своїй справі і вміють гарно робити щось одне. Німцю не стукне у голову пофарбувати будинок самотужки,тому вони більш ефективні,а наша увага більш розсіяна. Мій чоловік,наприклад,довго шукав у Лондоні самомийку де ти сам можеш мити свою машину. Бо для них це щось дике,вони не розуміють для чого на це витрачати час.
Банка з медом• сегодня в 12:36
Ответ дляSgreen
Так це ж вас тут гальорка розповідає як все обрєчєно і немає як жити. Це вас задіває, що інші і з ші працюють, поки ви ниєте
Багато хто і не особливо помітив, як почав працювати з ШІ у своїй професійній діяльності. Що там такого, що має викликати хвилювання та захоплення?
Банка з медом• сегодня в 12:36
Ответ дляМояХатаЗкраю
Деградацию людей и человечества в целом вы называете прогрессом? Но зачем )
👏👏
МЧСница• сегодня в 12:37
придумаєте що-небудь, раз головою вмієте працювати
Злюка-закусюка• сегодня в 12:38
Ответ дляДую на вітер
Очень ошибаетесь, если думаете что уборка не требует мозгов. Попробуйте разок убрать хорошо так засраную квартиру, с сантиметровым слоем жира на всех поверхностях, и не сойти с ума. Нужно разбираться в химии и инструментах не хуже какого-то бухгалтера в математике
Приберите погано перші 10 разів,потім після втика від замовників і господара аж бігом будете прибирати краще. У Лондоні супер стстема клінінгу,бо ніхто вдома сам не прибирає і коли переїжджає просто його замовляє. До нас 1 фірма перед заїздом приходила 3 рази переробляти.
Злюка-закусюка• сегодня в 12:42
Ще додам для головних бухгалтерів які впевнені що їх не замінять - ші не ходить у відпустку,у не хворіє,у нього немає дітей і йому не потрібен обід)))і вчиться він зі швидкістю світла
Мир Мир Мир!• сегодня в 12:49
Ответ дляЗлюка-закусюка
Камень в мой огород , как я понимаю ? Повторюсь , эти сказки я слышу уже 30 лет .
Банка з медом• сегодня в 12:57
Ответ дляSgreen
Я працюю з різними ші які виконують різні задачі які мені треба, а я потім допрацьовую зроблене ним, бо він не шарить в анатомії, схемах і побудові чогось. За це я отримую гарні гроші. І що? Тандем інтелекту людини та штучного це разом гарний стмбіоз для створення чогось. Якщо ви не вмієте дати ші задачу, то звичайно що нічого і не буде
Далі ШІ буде вчитися вже на доопрацьованих вами моделях, з одночасним швидким розвитком доступної йому «креативності» (знову ж таки, яка базується на надбаннях та досвіді таких як ви). І так безперервно та з експоненціальним прискоренням, аж до моменту (а він настане швидко), поки ви вже взагалі не будете потрібні, бо не видасте більшого та кращого за ШІ результату. А ще заглибіться в тему квантових компів, над якими наполегливо працюють, в тему синергії та сингулярності.
viter33• сегодня в 12:56
Ответ дляМояХатаЗкраю
За 200 років кількість населення на Землі зросла у 8 разів ( з 1 млрд до 8+)
Забруднена викидами атмосфера, стічні води, знищені десятки/сотні видів флори та фауни (що існували мільйони років), деградовані грунти
Людство знищує всю живу природу та само себе в постіних війнах (незважаючи на розвиток науки, культури, загальний прогрес)
Вже нема потреби в захоплені родючих територій, рабів, трофеїв - але далі ведуться війни і стають дедалі смертоноснішими
Тому.......
Банка з медом• сегодня в 13:09
Ответ дляviter33
Тому.......
То який вихід для людства? Самовбитися у війнах та епідеміях? На радість тим декільком відсоткам психопатів (здебільшого), хто прописує та встановлює людству навіть на законодавчих рівнях алгоритми та норми життя, хто володіє переважною кількістю ресурсів цієї планети, робить на них величезні статки, спочатку спонукає людей споживати і псувати (навіть абсолютно несвідомо), а потім закидає людству кінцеву провину за знищення планети? Де технології, що дозволяють жити більш екологічно та безпечно для природи? Чому вони в більшості заходять у тупий кут? Звісно, простіше було б замістити людей ШІ та роботами (вони точно не спаскудять планету, ага), а людей винищити до мінімально необхідного для обслуговування рівня.
Злюка-закусюка• сегодня в 13:17
Ответ дляМир Мир Мир!
Ші розвивається активно останні декілька років,а не 30.
Sgreen• сегодня в 13:41
Ответ дляБанка з медом
Ну ви ж не знаєте в якій сфері я працюю, з ким, і які вимоги. Те що я роблю, жоден ші вдало не зробить. Скільки промтів йому не пиши.
sur_sur• сегодня в 13:42
Ответ дляБанка з медом
Не, из молодых пока что тоже не сильно получится.
Аноним_1859• сегодня в 13:44
Ответ дляПешеходик
Так, все хорошо, а куда идти учиться девочкам лучше? Что будет перспективное и востребованное в течении 10 лет?
Запитала це у ШІ. Стосовно молодих жінок зі східної Європи з звичайними академічними здібностями в перспективі 10 років.
Відповідь:

1. Медицина
- догляд за населенням, що старіє
- ментальне здоров´я
- реабілітація
-медсестра, асистент
2. Освіта
- вчителі мов та цифрової грамотності
- фасілітатории освіти онлайн
- інклюзивна освіта
3. Діджітал (початковий)
UX/Ui дизайнер, тестувальник, цифровий маркетинг, мейкер контенту
4. Кібербезпека (технік, аналітик, дата-супорт)
5. Робітничі (електрик, сантехник, установник, оператори важкої техніки, техніки з відновл.енергетики)
6. Креатив людський (контент (людський), організація заходів, залучення спільноти, соціальна робота, виготовлення крафтових виробів, рукоділля)
Пише, для середніх жінок головне не ступінь, а короткі програми з сертифікатом, щоб встигати за змінами, а також емоційний інтелект, адаптивність, цифрова грамотність. Не вистачатиме робтничих спеціальностей та працівників в охороні здоров´я.