Фекла Персиковна• 18 февраля 2023
Порадьте хорошого психіатра, Київ
Хто може порадити хорошого психіатра, Київ, перевіреного?
Для дорослого. Дуже довга депресія. Не важливо чоловік чи жінка. Головне, щоб толковою людиною був. Бо деякі халатно відносяться до своєї роботи.
Дякую.
ТрамвайGirl• 18 февраля 2023
Раджу Шкляревську, Мухоморов безтолковий, моя особиста думка. Ще мені сподобався Дмитро Котко, не знаю чи приймає він зараз.
Фекла Персиковна
• 18 февраля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Мухоморов хороший.
Особисто були на прийомі в нього?
Зоя Жорівна• 18 февраля 2023
Психиатр Николай Владимирович тел. 050 442 0743. Принимает частно,но не знаю не уехал ли.
Марфа Українівна• 18 февраля 2023
Ответ дляФекла Персиковна
Особисто були на прийомі в нього?
Да, прошли ПА. Его рекомендовала мне соседка, лечилась от сильнейшей послеродовой депрессии.
Фекла Персиковна
• 18 февраля 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
А більше інформації? Хто такий?
Зоя Жорівна• 18 февраля 2023
Ответ дляФекла Персиковна
А більше інформації? Хто такий?
Я лично была на приеме несколько раз, до войны. Подобрали лечение. Позвоните в рабочие дни уточните, что вам нужно.
Фекла Персиковна
• 18 февраля 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
ок. дякую.