Без Баяна• 18 февраля 2023
Дівчата, а покажіть ваші кєди на весну-літо.
Вибираю собі щось таке універсальне і не знаю на чому зупинитися. Одні кросівки маю червоного кольору, шукаю щось нейтральне та універсальне. Кєди, кросівки чи щось інше дивитися?
Без Баяна
• 18 февраля 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Я люблю Stan Smith Adidas и golden goose, ещё nb 725
Міряла Адідаси, класні але ціна
.
Без Баяна
• 18 февраля 2023
Ответ дляВбигудях
У мене ось такі. Вже другу пару купила. Зручні
Були такі тільки чорні. Якість гів.о. більше взуття пума не розглядаю для себе. Дуже подобаються по зручності та якості скетчерси.
бифидобактерияЖоржик• 18 февраля 2023
Ответ дляБез Баяна
Міряла Адідаси, класні але ціна
.
Да они 40-50€ стоят
Брюльтик• 18 февраля 2023
Ms. Анонимная• 18 февраля 2023
Чорні есо вже четвертий рік поспіль. Одна пара взуття на сезон і зносу немає.
Кактус из кожезаменителя• 18 февраля 2023
Морская свинка• 18 февраля 2023
Без Баяна
• 18 февраля 2023
Ответ длямимАпроходила
Мої кеди і кросівки. Дуже ними задоволена
О я теж маю норз фейси, які вони зручні
ДелайКак_Я• 18 февраля 2023
У меня кроксы, одни с дырками сверху и стелькой literie, а вторые летние без шнурков и сверху ткань, мега удобная, съёмная стелька, мои любимые, хожу в них больше 5ти лет, очень старая модель. Слипоны называются.