Бочка порохУ• 18 февраля 2023
Дитяча агрессія
Маю дівчинку 2,2, з малечку дуже активна, емоційна, непосидюча і вперта. Як по годиннику в 2 роки почалася криза, і вона почала бити дітей, всіх своїх друзів, тих хто поруч стоїть просто чи підходять до неї, забирати іграшки ітд. Я постійно пояснюю що не можна, показую як треба, ходжу хвостиком і напоготові схопити руки, якщо зовсім бешкетує то йдемо з майданчику. Я вже ях охоронець стою і не пускаю до неї дітей, і завжди попереджую батьків що вона може вдарити( звертались до психолога, який підтвердив що з дитиною все добре і це вікове і мої дії вірні, вона ще погано говорить. Я розумію що в неї купа емоцій які вона поки не контролює, і вона не може пояснити що хоче. Ще почалась дуже погана поведінка на вулиці, взагалі ігнорує мої не можна, при чому я даю їй свободу але не дозволяю робити шкоду комусь чи чимусь майну. І я втомилася вислухати від інших мам яка в мене опасна та не вихована дитина.Хотілось би щоб хтось хто через це пройшов написав, коли це скінчиться і як допомогти дитині, бо в мене опускаються руки. Таке відчуття що всі діти янголи а моя така одна
Карамбулкул• 18 февраля 2023
Треба, щоб хтось їй влупив у відповідь. Вибачте за прямоту, але тільки тоді вона зрозуміє, що її дії мають наслідки.
Це як з вогнем. Вистачає одного разу.
Брызжу ядом• 18 февраля 2023
Ответ дляКарамбулкул
Це як з вогнем. Вистачає одного разу.
Кстати да. Нарвется на такого же и отгребет в ответ. Думаю поможет.
Сижуревувшоке• 18 февраля 2023
Ответ дляКарамбулкул
Це як з вогнем. Вистачає одного разу.
Зараз Вам тут зіжруть.
Як то дати образити корзиночку.
КондуктЕр тролейбуса• 18 февраля 2023
Автор, просто припиніть на деякий час ходити до дітей. У віці вашої дитини, інші діти-друзі ще не потрібні і не цікаві,викликають тільки почуття стресу а з ним і агресивності
Карамбулкул• 18 февраля 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
А там і в школу можна не віддавати....
Це не норма.
Діти з 2 років спокійно себе поводять в садочку і це не виключення.
Це не норма.
Айболитная• 18 февраля 2023
Разговаривать, разговаривать, и разговаривать . Начинать разговаривать ещё дома, когда собираетесь. Говорить, что идём на площадку к детям, там весело и интересно, но если ты будешь драться, то мы уйдем домой и ты не сможешь так интересно провести время. Если ребенок опять что то учудит, то сразу уходить домой и по дороге объяснить почему уходите.
Взяла из собственного опыта. К 3 переросла, ну или дошло до неё..
КондуктЕр тролейбуса• 18 февраля 2023
Ответ дляКарамбулкул
А там і в школу можна не віддавати....
Це не норма.
Діти і з народження можуть лежати у колективі таких саме,як вони. Але він їм не потрібен, за віковими нормами. Знадобиться потроху після трьох років і не всім
Бочка порохУ
• 18 февраля 2023
Ответ дляКарамбулкул
Це як з вогнем. Вистачає одного разу.
Нажаль це не працює, просто починається бійка двох карапузів
Бочка порохУ
• 18 февраля 2023
Ответ дляBrizLu
Це дуже маленька дитина. Такі діточки залежать від емоцій мами)
Як ви себе почуваєте? Що з вашою агресією?
Я дуже терпелива і мирна, всі ці конфлікти на майданчиках з батьками мене доводять до відчаю, вдома нема ніякої агрессії, але я теж не залізна, можу і гаркнути на неї коли вже ніяк не розуміє
Бочка порохУ
• 18 февраля 2023
Ответ дляАйболитная
Не сойти бы с ума до 3)спасибо
Ответ дляБочка порохУ
Я вже зрозуміла, що ви терпелива та мирна)Чи є якісь випади, що вас дратують? З приводу інших дітей? Чи їх батьків?
Бочка порохУ
• 18 февраля 2023
Ответ дляBrizLu
Я в цьому плані адекватна, я розумію що то діти, що вони багато чого не розуміють ще, тобто я спокійно ставлюсь якщо моя дитина отримає лопаткою по голові і ми разом скажемо що так не можна, в плані батьків мене дратує тільки предупередженне ставлення до моєї дитини
Ответ дляБочка порохУ
Суд
Играюся• 18 февраля 2023
Це такий тяжкий вік. Ще якщо і дитина добре не говорить, то все йде через ці емоційні удари. По іншому вона не вміє. Ще й активна. Такі діти так частіше себе і ведуть. Психолога шукайте потрібного, якщо не виходить самостійно. Один говорить що все добре, а інший зможе наладити контакт і зробить більш уважний стан дитини, навчить слухати та прислухатися.
Бочка порохУ
• 18 февраля 2023
Хочу ще зауважити що донька дуже соціальна і щира, тобто вона не постійно б‘є дітей, вона і обіймає і цілує, але ось коли конфліктні сітуації, то одразу в бій, ми також пішли в садочок на пів дня, і в неї все чудово виходило, і заняття і ігри, але ось бійки за іграшки досі є(