Колупалочка• 18 февраля 2023
Отримала я з Розетки оксфорди...
Симпатичненькі, сподобались. І лише вдома помітила невідповідність товару з його описом, що є, як на мене, надто суттєвим і принциповим. В описі заявлено, що матеріал підкладки - натуральна (!) шкіра, що є за ФАКТОМ явним обманом. Підкладка ( за винятком продубльованого задника) - очевидний штучний матеріал ( не треба бути фахівцем, щоб це побачити), який вестимо дуже парить шкіру, досить було лише пройтися вдома 10 хв. у цьому взутті, аби в цьому переконатись. Впевнена, що така невідповідна інформація є непорядною й негідною по відношенню до покупця, який робить саме віртуальні покупки, не бачачи товар. Чи я надто заморочуюсь, носи і не бухти?)
Колупалочка
• 18 февраля 2023
Ответ дляНа паровозе
А с чего вы взяли, что не кожа внутри?
ну, це ж помітно. Там лише задник зі шкіри, рещта - таке собі...штучна штука 100 відсотків.
Солнечный день• 18 февраля 2023
Ответ дляКолупалочка
За доставку до мене оплатила 107 грн. + накладний платіж ( біля 50 грн.). Повернення я теж маю оплатити. Чи як? Ніколи не повертала, бо дуже обдумано до того підходжу.
вы так описали. несколько сотен. по факту - не подходят - возвращайте. подходят - не возвращайте. какие еще вы видите варианты? ну. кроме нытья? я заказала с амазон несколько пар обуви. и 3 из них большие. и цена там далеко не несколько сот. но. по скольку возврат замарочный. оставила на зиму. под носок. тут. правда. не ныла
Колупалочка
• 18 февраля 2023
Ответ дляparele
Я с Розетки заказала обалденные туфли. Где только такие не искала, там нашла. Красивые и удобные. Продавец не Розетка.
От і в мене така ж ситуація. Я вже й ту кількох продавців піднапружила, хоча лише 2 рази тут щось придбала. О, сумку тут придбала рік тому. Офігєнна, направду!
Кусачая Я• 18 февраля 2023
Ответ дляКолупалочка
ну Вам с таким подходом в магазин,там правда цена другая,можно две пары купить,ну то такое,зато пощупаете, понюхаете
Колупалочка
• 18 февраля 2023
Ответ дляОноВамнадо
Там где швы на мизинцах когда нога вспотеет это невыносимо. Подходите и почувствуйте не устает ли мизинец. В коже это ещё может и уляжется а заменитель это не такой элластичный материал . Поэтому после единого опыта не беру никогда обувь со строчкой на пальцах.
Спасибі вам. Спробую ’поекспериментувати’)
Колупалочка
• 18 февраля 2023
Ответ дляЯ не на долго
Нормальні туфлі, хай вам в них зручно буде! якщо не повернете )
Дякую! Готуюсь до весни. І до Перемоги! Нашої!
Кусачая Я• 18 февраля 2023
Ответ дляparele
Сейчас мало, кто ищет туфли на каблуке))
Мне нужны были удобные замшевые лодочки на каблуке до 7 см. И именно там я их нашла.
о,а дайте,плиз,ссылку на них,мне тож такое надо
Колупалочка
• 18 февраля 2023
Ответ дляКусачая Я
ну вы и нудная,тема для пагаварить?
Ну, щось схоже на те)) Але я вже тут деякі поради почерпнула. От не дарма ж тему створила...)
Кусачая Я• 18 февраля 2023
Ответ дляКолупалочка
ну если легче стало и отпали сомнения,то уже хорошо
Кусачая Я• 18 февраля 2023
Ответ дляparele
Ловите) Но там с размерами не очень.
У меня стопа 22,7, 35 размер подошел идеально.
Спасибо,пошла смотреть
Колупалочка
• 18 февраля 2023
Ответ дляparele
Класні! Я навпаки без підборів шуала, але не з тракторною підошвою, бо маю філігранну, мініатюрну ніжку.
Колупалочка
• 18 февраля 2023
Ответ дляКусачая Я
Саме так! Дякую! :)
Поддакиваю иногДА• 18 февраля 2023
Ответ дляparele
Ну и Вы покажите пожалуйста свои туфельки
Анонимус Я• 18 февраля 2023
Ответ дляКолупалочка
Знаю, Але втрачати кілька сотень на пересилку не має бажання. Пишу просто, аби обговорити саму ситуацію)
Всем пофиг на ваши стельки
Поддакиваю иногДА• 18 февраля 2023
Ответ дляparele
Ооооо моя мечта!!! У меня были такие из кожи, но сломался супинатор, и мне так и не удалось починить((( нет ссылочки?
Колупалочка
• 18 февраля 2023
Ответ дляСолнечный день
Знаєте, це взагалі перша моя тема в такому стилі) Я теж залишаю навіть , коли пролітаю з розміром. Мені лінь заморочуватись і створювати собі якийсь дискомфорт. потім ці прольти віддаю, або продаю втричі дешевше ( розмітають, як гарячі пиріжки). А сьогодні мене якось тригернуло. Написала щось там цьому продавцю. Мабуть, просто емоційне налаштування кепське..
Domogospodarka• 18 февраля 2023
Ответ дляНеутомимые шахматы
Давайте фото, оценим обстановку.
Фотку потных ног?
Колупалочка
• 18 февраля 2023
Ответ дляparele
У меня такой же размер, как и у Вас, но я и тракторную подошву ношу весьма успешно))
Теж ношу, але вже дещо піднабридла. І інколи моя худенька нога в таких ’масштабних’ шузах дивиться справді дещо кумедно)
Колупалочка
• 18 февраля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Всем пофиг на ваши стельки
Вірю! Ви зайшли, аби це сказати?
Я не на долго• 18 февраля 2023
Ответ дляparele
Элегантная классика!
Реанимация• 18 февраля 2023
Ответ дляparele
Покажіть, будь-ласка