Багато інформації,що водний баланс дуже важливий для краси ,і допомагає схуднути.Я теж стараюсь багато пити,я сама без зайвої ваги,фігура гарна,але коли почала пити воду-то не помітила покращення з набряками на обличчі,а от фігура погіршилась,наливається живіт і все навколо, не почуваюся стрункою,вся набрякла.Може ну її,ту воду?У кого таке як у мене?Що обрали: з водою чи без?
Тут же еще зависит от того как вы питаетесь , соль задерживает воду в организме например.
Я когда начинаю достаточно пить воды , то проблем с тем что вы описали нет)
Да и вес начинает уходить.
И вообще есть формула исходя из которой вы узнаете сколько воды вам нужно пить в день
Да и вес начинает уходить.
Ответ дляmikkeyyes
Да и вес начинает уходить.
Небагато зовсім їм,від їжі не набираю,а від води -пухну
natella579• 18 февраля 2023
Я, например, водохлёб по природе. У меня все что заливается в течении дня, выливается)) Я даже назначь пью ибо пересыхает в горле, если не выпью.
Но если что-то съесть соленое (крайне редко употребляю такое), может быть отечность на утро. Или в последнюю фазу цикла перед КД и в первые дни тоже может быть - просто организм накапливает в эту фазу. Может у вас по таким же причинам появляется отечность?.. если с почками, сердечно-сосудистой системой и метаболизмом все ок.
natella579• 18 февраля 2023
Ответ дляРоковуха2002
Може харчування у вас недостатньо/замало для вашого організму і він утримує воду в таких випадках замість їжі.
Ответ дляnatella579
Ні-ні,в мене немає якихось нездорових набряків,от просто наливаюсь,коли пью воду напротязі дня ,обличчя це не стосується,трохи отечне,але це що з водою,що без + суфи трохи.Я не водохльоб,п´ю через силу,ну і на обличчі я ніякого покращення не помічаю ,як обіцяють,що набряки уйдуть згодом при водному балансі.Зато талїї нема,хожу як водяной.
Ответ дляnatella579
Були різні етапи: і більше їла, зараз менше -все в розумних об´ємах,ні,причина тільки у воді.Мабудь,мені просто це не підходить
Tanya-3f4d• 18 февраля 2023
Пейте, сколько вам хочется. Организм сам подскажет, сколько ему нужно. Не ведитесь на маркетинговую х***ню.
Ответ дляTanya-3f4d
Мабуть що так :)
natella579• 18 февраля 2023
Ответ дляРоковуха2002
то не мучайте себе тоді. Не всім підходить одне і те ж. А як довго ви вже стільки п’єте?
Ответ дляnatella579
десь 3-4 роки,іноді з перервами7Тобто,інформація перевірена)))
natella579• 18 февраля 2023
Ответ дляРоковуха2002
А який у вас зріст і вага, може ви лишнє для себе п’єте?.. ще значення має вік. Старшим людям меньше треба
Ответ дляnatella579
Я не стежу скільки випиваю за день,думаю,що може 1,5 літра,просто бачу ,що воно мені аж ніяк на користь не йде,принаймні візуально.Багато часу було,щоб перевірити,тому мабуть просто це не для мене).Мені 38.