былоИпрошло• 18 февраля 2023

Дешёвый но классный парфюм )

У вас есть такой ?
Я нашла )
30 мл всего 270 грн , а запах просто один в один как у Прада Миндаль
Нереальный )
Посоветуйте и вы свой недорогой )
OLVIK13• 19 февраля 2023
Мне такой нравится
Незламна• 19 февраля 2023
Ответ дляпьЯНА
Этот классный, мне очень нравился.
На что похож?
Та_все_ок_будет• 19 февраля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Не можу їх виловити ні в одній з Єв, уже рік мабуть, як Ви показали цей аналог😔
на сайті Єви вказано, що його зняли з виробництва((
Брюльтик• 19 февраля 2023
Ответ дляПиши-пропало
пишуть що знятий з виробництва
В танке• 19 февраля 2023
Ответ дляЕдимнаморе
А покажіть, будь ласка, який саме
Подібний до цього, але інший. Не можу знайти свій в інтернеті
Жирафовое варьенье• 19 февраля 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Після цієї теми зайшла в Єву , були ці парфуми. Затестила. Якщо вам потрібно завтра зайду можу купити.
Мені сподобались, але вони не стійкі. Ось прийшла додому через пів години на руці ледь чутно цей аромат.
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 19 февраля 2023
Ответ дляЧупа-чупс
а меня таки роза, выше выложила, тоже вкусные
Они действительно пахнут майской розой?
OLVIK13• 19 февраля 2023
Ответ дляКурочка-наседка
Кто-то пробовал духи Reserved https://www.reserved.com/ua/uk/parfumovana-voda-dr...
Так,класні запахи,стійкість на мені 3-4 години
Мусик Пусик• 19 февраля 2023
Ответ дляГолубая фишка
Ариана гранде Клауд
Дешево и бакаристо
ну как бээээ 2500 грн не совсем и дешево чтоб прям сильно
Файна цьоця• 19 февраля 2023
Дівчата, порадьте же відносно бюджетні аромати, схожі на:
1. Діоріссімо від Крістіан Діор
2. Місс діор блумінг букет
Едимнаморе• 19 февраля 2023
Ответ дляВ танке
Дякую
Брюльтик• 19 февраля 2023
Ответ дляВ танке
який він?
Брюльтик• 19 февраля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Це теж вишня?
Булку Дай• 19 февраля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Зараз прикріплю посилання на відео, вчора дивилась , огляд 14-ти парфумів Tesori D´Oriente, може комусь допоможе з вибором аромату.
https://youtu.be/lVmh1dpGOmU

Автору за тему дуже дякую.🤗 Тут такий список бюджетних парфумів можна скласти👍 я б сказала, що оптимістична тема - при будь-якому доході, в складному періоді життя, ми можемо себе порадувать гарним ароматом не за всі гроші світу.
Спасибо ))
Оскорбляю всячески• 19 февраля 2023
Для почитателей Trussardi Donna в Еве есть очень похожий аромат от Patricia Ledo - Magnétique perfume. Ванильно фруктово цитрусовый. Очень красивый. Сейчас в акции 100 мл за 260 грн.
пьЯНА• 19 февраля 2023
Ответ дляНезламна
На что похож?
Не знаю... я на парфум.маньяк.
Мишка-шалунишка• 19 февраля 2023
Ответ дляОленаЯ
В мене чоловік працює в цій галузі, запитувала в ньогоиколись про це, сказав все ок з ними.
В якій ’галузі’?
Жирафовое варьенье• 19 февраля 2023
Ответ дляБрюльтик
Це теж вишня?
Так вишня, спочатку аромат кісточок вишні. Аде він дуже швидко зникає.
Як на мене не вартує навіть 359 грн.
Мишка-шалунишка• 19 февраля 2023
Ответ дляОленаЯ
В Києві, я й просторів не бачу у нас, порівняно з Євами, Ватсонсами.
Ви написали у попередньому дописі: ’В Просторі немає парфумів’.
А тепер пишете, що просторів не бачете У вас плутаються думки
Пыхтелка• 19 февраля 2023
Ответ дляГравицапа
Солені огірочки це лагерфельд токіо шібуя ось де огірочки
слышала сначала укропчик у них, но сейчас - потрясающая магнолия с кислинкой ревеня. Обожаю. Жду весну и буду носить)
ПультОт_БМВ• 19 февраля 2023
Ответ дляСекс-Бомба
А где их покупать? Есть на мэйкапе или в Еве например?
На Мейкапе есть. Я в Польше брала,когда денег было мало и духи закончились, прям спасение
виканастя• 19 февраля 2023
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Они действительно пахнут майской розой?
Только что тестила их в Еве. Розы нет там, скорее большой букет разных цветов
Пиши-пропало• 19 февраля 2023
Ответ дляФайна цьоця
1. Діоріссімо від Крістіан Діор
2. Місс діор блумінг букет
Перші не знаю, другі точно багато клонів, у Зари є, зараз знайду скрин
ТАЗератти• 19 февраля 2023
Може хтось знає бюджетний аналог Good girl Carolina Herrera
ОленаЯ• 19 февраля 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
В якій ’галузі’?
В компанії виробнику продукції, яка ранішемі в Єві була, зараз немає, бо Єва віджимає постачальників.
Пиши-пропало• 19 февраля 2023
Ответ дляТАЗератти
От поки я далеко не відійшла-)))
ОленаЯ• 19 февраля 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
В Києві жодного не бачила, все вірно, а от в маленькому містечку бачила, і заходила, то паріумів не помітила. У Вас якісь проблеми?
Некомильфо• 19 февраля 2023
Хто знає аналог Ex Nihilo Fleur Narcotique? Вони нереально круті, але ж ціна...
сама себе прекрасная• 19 февраля 2023
Была когда подобная тема и я повелась и купила какую то фигню, так при чем и не одну, поназаказывала)))) Что то было по стойкости 0, что то зловонило, но имело стойкость офигенскую. Сейчас опять весь день захожу в эту тему и «вагаюсь». Тут блин купишь на распив оригинальные духи за 150-200 грн за 1 мл и то не всегда в восторге от стойкости и шлейфа. Правда очень многое зависит и от кожи, на ком то сидит, на ком то улетает
сама себе прекрасная• 19 февраля 2023
Ответ дляНекомильфо
Я пока не нашла))) Да, мои любимые