Loredana17• 19 февраля 2023

Смакота!

Налисники з сиром. Так зробила вперше. Готові налисники з солодким сиром склала в форму для запікання. Між ними кусочки масла. Щедро змастила сметаною. І в духовку. В кінці включила гріль і вони стали хрусткі. Дуже смачно!
автор Loredana17 • 19 февраля 2023

Квітка України• 19 февраля 2023
Класс, хозяєчка! Ням, ням
Sir le Noir• 19 февраля 2023
Так, це божественно! Смачного до кави чи чаю!
Dimonsan 03• 19 февраля 2023
Згодна! Теж так робила - смакота!!
Монашка в миру• 19 февраля 2023
І масло і сметана трохи занадто. Щось би одне)) але ви мабуть перший раз на радощах) а я свій кекс вчорашній перемастила згущенкою і тортик вийшов. Нямка!