Хочу купити рюкзак. Знайшла на олх. Написано оригінал. Ціна приваблива, але нижча ніж на офіційному сайті. Але значно вища ніж за репліки.
Як не попастися?
Виниловая пластинка• 19 февраля 2023
купуйте через баера, у перевіреного, під замовлення з америки і ціна, і оригінальність порадує, не буде переживань щодо шахраїв з олх....
Забыла что?• 19 февраля 2023
Ответ дляСофья*
Я так і замовила. Дівчинка погодилась відправить. Ну прийде він мені і не знаю як зрозуміти чи це оригінал. На що увагу звернути?
В уггах є бірки з голограмою та номером на взутті, можливо і на сумках є.
Виниловая пластинка• 19 февраля 2023
Ответ дляСофья*
так дорожче
через баєра? ви шуткуєте зараз? чим через олх?
Виниловая пластинка• 19 февраля 2023
я викупаю своїм дівчатам, всі мега задоволені, потім ходять по магазинам і викладають свої фото скільки у нас речі коштують, і скільки вони їм вийшли... знайдіть свого, і все буде ок... я за 6 років привчила клієнтів купувати в розпродаж, а не хочу і по повній ціні хватати...